لوله بازکنی سازمان برنامه

لوله بازکنی درکه بازدید رایگان ⭐️09120499791 بشرط بازشدن فوری |

لوله بازکنی درکه

گرفتگی لوله یکی از مشکلاتی است که ممکن است بارها با آن برخورد کرده باشید. شما عزیزان در محله درکه میتوانید روی خدمات لوله بازکنی درکه حساب ویژه کنید مشکلات عدیده‌ای در پی گرفتگی لوله به وجود می‌آید.  از جمله مشکلاتی که در پی این موضوع به وجود می‌آید بوی نامطبوعی است که در فضا پیچیده می‌شود. عبور نکردن آب و فاضلاب از لوله و برگشت آب در خانه فاجعه آفرین خواهد شد. اگر در زمان مناسبی اقدام به باز نکردن لوله کنیم هزینه زیادی را باید بابت آن بپردازیم، اما اگر در زمان کوتاهی متوجه شویم با کمترین هزینه می‌توان آن را رفع کرد. لوله بازکنی درکه یکی از بهترین مراکز شرکت دکترلوله بازکنی هستند که در خدمت همشهریان گرامی می‌باشند. این مرکز با سیستم‌های به روز دنیا در جهت بازکردن لوله اقدام می‌کند. اگر روزی نیاز ضروری به این خدمات داشتید در هر ساعتی با این مرکز در تماس باشید. در کمترین زمان ممکن پرسنل به محل اعزام می‌شوند. اعزام به موقع از ویژگی‌های مهم این مرکز است زیرا در بسیاری از مراکز لوله بازکنی کار در شب معنایی ندارد و در ساعات شبانه خدماتی ارائه نمی‌دهند. با این حال با تماس با این مرکز می‌توانید بهترین خدمات را در طول شب بگیرید. در ادامه به روش‌هایی که برای بازکردن لوله به کار گرفته می‌شود اشاره می‌کنیم.

لوله بازکنی درکه به صورت تراکم هوا

همه ما وقتی با گرفتگی لوله مواجه می‌شویم اولین چیزی که به فکرمان می‌رسد باز کردن لوله با شیلنگ یا اسید است. به ندرت این روش جوابگو خواهد بود. اما در برخی از مواقع کار را بدتر می‌کند و باعث انسداد بیشتر لوله می‌شود. اگر در چنین شرایطی قرار گرفتید ابتدا به این فکر کنید که چه چیزی ممکن است باعث گرفتگی لوله شده باشد؟ بعدا با لوله بازکنی درکه تماس بگیرید تا این مرکز با بهترین سیستم، برای بازگشایی مسیر فاضلاب اقدام کند. روشی که در این مرکز کارایی زیادی را دارد استفاده از تراکم هوا است. اغلب در حیاط یا ناودانی مواردی چون خاک یا برگ مسبب گرفتگی لوله می‌شوند. با استفاده از دستگاه تراکم هوا به راحتی این مسیر باز می‌شود. خوشبختانه در این روش هیچ آسیبی در لوله ایجاد نمی‌شود. هزینه این روش نیز بسیار کمتر از سایر روش‌های لوله بازکنی خواهد بود.

لوله بازکنی درکه

لوله بازکنی درکه

لوله بازکن درکه به وسیله واتر جت

لوله بازکنی به وسیله واتر جت برای باز شدن لوله توصیه می‌شود. آب با فشار زیادی وارد لوله می‌شود  و لجن و گرد و خاک را از لوله خارج می‌کند. این روش نیز در سرعت پایینی انجام می‌شود.

فنر زنی لوله در درکه

اگر واتر جت یا تراکم هوا برای لوله بازکنی میسر نباشد از فنر زنی استفاده می‌کنند. فنرزنی لوله توالت ایرانی و انواع لوله با دستگاه برقی به صورت اصولی در لوله بازکنی درکه انجام می‌شود. در نوع دستی آن نیز از دریل استفاده می‌شود. سر فنرهایی مانند نیزه‌ای، الماسی، اسیدی و غیره برای این وسیله استفاده می‌شود. این روش باید به دست افراد خبره صورت بگیرد در غیر این صورت ممکن است آسیب زیادی به لوله وارد شود.

دلایل گرفتگی لوله در درکه چیست؟

دلایل مختلفی برای گرفتگی لوله وجود دارد. بیشتر این موارد به دلیل بی‌احتیاطی پیش می‌آید. اگر مراقبت‌های لازم را در هنگام حمام کردن و شستن حیاط و ظروف انجام دهیم این موارد را کمتر به چشم می‌بینیم. برخی از موارد نیز خارج از کنترل انسان است و در گذر زمان به وجود می‌آید. از جمله مواردی که باعث گرفتگی لوله فاضلاب و سینک می‌شود را نام می‌بریم.

 • صابون و مواد شوینده
 • رسوب آب
 • گرد و خاک
 • لجن
 • برگ و خاشاک
 • تیغ یا سر شامپو در حمام و مو
 • غذاهای چرب و روغنی
 • و غیره
لوله بازکنی درکه

لوله بازکنی درکه

لوله بازکنی درکه و گرفتگی کفشور حیاط

یکی از خدمات دیگری که لوله بازکنی درکه انجام می‌دهد رفع گرفتگی کفشور حیاط است. در بعضی از موارد دیده می‌شود که وقتی باران‌ شدیدی می‌بارد حیاط زیر آب می‌ماند. در چنین مواقعی مشخص می‌شود که کفشور حیاط مسدود شده است. اغلب برگ و خاک مسیر لوله حیاط را می‌بندد و مانع از رفتن آب می‌شود. بعضی اوقات نیز از طریق ناودانی مجموعه زباله‌هایی درون لوله می‌روند که باعث گرفتگی می‌شوند. شاید لوله کشی به درست انجام نشده که آب به خوبی عبور نمی‌کند. شیبی که در حیاط وجود دارد به قدری نیست که آب به خوبی تخلیه شود. همه این موارد در این امر دخیل هستند به هر حال این موارد باید به دست افراد خبره لوله بازکنی بررسی شوند تا بتوان طریقه رفع گرفتگی لوله را اعلام کرد.

گرفتگی کفشور در آشپرخانه

همانطور که می‌دانید آشپزخانه قلب هر خانه‌ای است و خانم‌ها اغلب زمان خود را در این محیط می‌گذرانند. فکر کنید این محیط دچار مشکل شود و نتوان از آشپزخانه استفاده کرد. تمام امور خانه با دردسر روبرو می‌شود. فکر اینکه سینک ظرفشویی یا راه آب آشپزخانه گرفته شود آزاردهنده است. هنگام شستشوی ظروف باید ظروفی که روغنی هستند به واسطه دستمال تمیز کرد و بعد درون سیک گذاشت زیرا این چربی‌ها اولین عامل برای گرفتگی لوله آشپزخانه هستند. سوالی که در اینجا وجود دارد این است که در صورت گرفتگی لوله آشپزخانه باید چه کار کنیم؟ در این مواقع تماس گرفتن با لوله بازکنی بهترین راه است. یکی از مواردی که باید دقت کرد بهداشت آشپزخانه در موقع رفع گرفتگی لوله می‌باشد. انواع میکروب در این زمان وارد این محیط می‌شود لجنی که در این لوله وجود دارد در داخل آشپزخانه فاجعه به بار می‌آورد. لوله بازکنی درکه این تضمین را به شما می‌دهد که بعد از اتمام کار همه آلودگی را تمیز و میکروب زدایی می‌کند. پس خیال‌تان از این بابت آسوده باشد.

گرفتگی لوله با انگشتر یا موبایل در درکه

بدترین چیزی که ممکن است برای یک فرد اتفاق بیفتد افتادن وسیله‌هایی ارزشمند در داخل توالت یا چاه است. در چنین مواقعی آه از نهاد انسان خارج می‌شود. ممکن است با هر اقدامی نسنجیده دیگر دست‌تان به این وسیله‌ها نخورد. اگر توالت دارای درپوش باشد راحت‌تر می‌توان جسم را خارج کرد. به همین دلیل توصیه می‌کنیم در هنگام نصب توالت این مورد را در نظر داشته باشید. به هر حال وقتی انگشتر طلا یا گوشی داخل مسیر فاضلاب افتاد باید چه کنیم؟ در این هنگام فورا آب را ببنید و با سایت دکتر لوله بازکنی تماس بگیرید. این سایت سریعا افرادی زبده را برای شما اعزام می‌کند. این پرسنل سریعا دست به کار می‌شوند و با روش‌های مختلفی وسیله را از درون توالت یا لوله خارج می‌کنند. نگران نباشید فقط عاقلانه رفتار کنید تا چیزی را از دست ندهید. به این مرکز اطمینان کنید زیرا این افراد به خوبی تعلیم دیده هستند و به صورت روزانه اطلاعات  خود را آپدیت می‌کنند و کار را با این ابزارها به خوبی بلدند.

تشخیص شکستگی لوله آب به کمک لوله بازکنی درکه تهران

شاید برای شما نیز پیش آمده که بوی نم به مشام‌تان برسد! قسمتی از دیوار رنگ زردی گرفته شده یا اگر دیوار گجی است قسمتی از آن کنده شده، شاید موجودات موزی مثل سوسک زیاد شده‌اند. بی آنکه آب استفاده کنید کنتور آب به سرعت می‌چرخد! حتی این موضوع در قبض آبی که برای شما صادر می‌شود نیز به خوبی مشخص است، چون هزینه آب باورنکردنی خواهد بود در حالی که اذعان دارید شما آبی را مصرف نکرده‌اید. همه این مواردی که بیان کردیم نشانگر نشتی و شکستگی لوله آب یا فاضلاب است. اگر با هر یک از این موارد برخورد کردید شک نکنید که لوله آب شکسته و در یک مسیری نشتی دارد. در این گونه اوقات باید با لوله بازکنی درکه تماس بگیرید. این مرکز با دارا بودن دستگاه‌های مدرن می‌تواند به زودی محل دقیق شکستگی لوله را تشخیص دهد و شروع به ترمیم یا تعویض لوله کند. در بسیاری از مواقع با کمترین میزان شلوغی و کنده کاری شکستگی را درست می‌کنند اما بعضی اوقات مجبور هستند متراژ بیشتری را بکنند زیرا لوله کشی قدیمی شده و توانایی ترمیم را ندارد و باید تعویض شود. با یک بار هزینه می‌توان تا سال‌ها شاهد چنین ماجراهایی نبود.

چگونگی تشخیص گرفتگی لوله

آیا می‌دانید چگونه باید بفهمید که لوله، گرفتگی دارد؟ باید دقت نظر خود را افزایش دهید. شاید تصور کنید که گرفتگی لوله یعنی بسته شدن کامل مسیر تا جایی که یک قطره آب هم خارج نشود؟ این طرز تفکر نادرست است. برای اینکه زودتر این موضوع را بفهمید و برای آن اقدام کنید به این سوالات پاسخ دهید. آیا آب کم کم تخلیه می‌شود و زمان زیادی برای تخلیه لازم است؟ آیا سوسک از داخل سیفون به داخل حمام یا ظرفشویی وارد می‌شود؟ آیا بوی تعفن یا حیوان مرده از داخل سینک به داخل خانه می‌آید؟ آیا توالت تخلیه نمی‌شود یا در صورت تخلیه شدن فضولات در آن باقی می‌ماند؟ اگر هر کدام از این موارد را مشاهده کردید برای باز کردن لوله به لوله بازکنی درکه مراجعه کنید.

لوله بازکنی درکه

لوله بازکنی درکه

تضمین در لوله بازکنی درکه با فاکتور رسمی

بعضی از افراد اذعان دارند که بعد از مدت کوتاهی که لوله را باز می‌کنند دوباره لوله گرفته می‌شود و نیاز به بررسی دارد. باید بگوییم که اگر به درستی این کار انجام شود به هیچ وجه دوباره لوله گرفته نمی‌شود مگر اینکه لوله کشی مشکل داشته باشد مثلا قطر لوله کم باشد یا ورودی لوله باریک است. اگر هیچ کدام از این موارد وجود نداشت پس اشتباه از لوله بازکنی بوده! بنابراین باید کار را به مرکزی واگذار کنید که در قبال تضمین، این خدمت را به شما ارائه دهند. خوشبختانه سایت دکتر لوله بازکنیاین تضمین را به همه مشتریان خود می‌دهد که لوله بازکنی به صورت صددرصد انجام می‌شود و هیچ اما و اگری در پایان کار وجود ندارد. از این گذشته افرادی که در این مرکز مشغول به فعالیت هستند توانایی لازم را برای استفاده از دستگاه‌ها را دارند و می‌دانند به چه صورت این فعالیت را انجام دهند. تضمین برای مشتریان صادر می‌شود در صورت بروز هر مشکلی می‌توانید از این تضمین استفاده کنید. در پایان کار نیز فاکتور تمام هزینه‌ها به مشتری داده می‌شود. نگران نوع پرداخت نیز نباشید به صورت آنلاین و نقدی نیز می‌توانید هزینه را بپردازید. حتی می‌توانید هزینه را با دیگر مراکز مقایسه کنید و تفاوت قیمت‌ها را ببینید.

ضمانت لوله بازکنی چیست؟ تضمین بافاکتور رسمی اتحادیه
میزان کثیفی در انجام کار؟ بدون کوچکترین کثیفی با فنر
زمان اعزم سرویسکار به محل پس از دریافت ادرس زیر 20دقیقه
خدمات تخلیه چاه فوری در درکه با ماشین های 6 و12هزار لیتری
بازکردن انواع گرفتگی لوله با دستگاه های مثل فنر پمپ باد و واتر جت

لوله بازکنی درکه تخصص در رفع گرفتگی لوله تضمینی بدون خرابی

لوله بازکنی درکه در منطقه 2 تهران برای گرفتگی های خفیف از تلمبه دستی و محلول بازکننده لوله استفاده میکنند ولی برای گرفتگی های شدید از دیلم و فنر لوله بازکنی استفاده میکنند

لوله بازکنی درکه در امر لوله بازکنی کاملا با تجربه است با تشخیص درست خود که کدام لوله دچار گرفتگی شده است از اتلاف وقت شما جلوگیری میکند

لوله بازکن درکه 100% تضمینی گرفتگی لوله فاضلاب را باز می کنیم و برای اطمینان شما، رفع گرفتگی تست می شود و همچنین تخلیه چاه کاملا حرفه ای انجام میشود.

سرویسکاران شرکت دکتر لوله بازکنی دارای سابقه بیش از 15سال کار طولانی و حرفه ای و تجربه کار عملی در حوزه لوله بازکنی ، تخلیه چاه ، ترکیدگی لوله را دارند.

لوله بازکنی درکه تهران نسبت به خدمات ارائه شده توسط سرویسکاران خود کاملا متعد می باشد، و مسئولیت تمامی خدمات ارائه شده را با گارانتی 3 ماهه به عهده میگیرد.

تمام تجهیزات مورد استفاده قبل استفاده ضد عفونی میشوند از جمله فنر لوله بازکنی پس از ارائه خدمات شسته شده و پیش از انتقال به محل ضدعفونی می شوند تا بدون کوچیکترین مشکل لوله بازکنی درکه تهران انجام بگیرد.
انجام لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله ها و فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه با کمترین کثیف کاری و بدون آسیب زدن به لوله های ساختمان در محل شما عزیزان انجام شده و پس از اتمام کار محل به طور کاملا تمیز به مشتری تحویل داده می شود.

لوله بازکنی درکه

لوله بازکنی درکه چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

یکی از سوالات متداولی مشتریان محترم  از این مرکز می‌ پرسند این است که چه خدماتی به جز لوله بازکنی از طریق این مرکز ارائه می‌شود؟ تعداد خدمات ارائه شده به همشهریان عزیز فراوان بوده که به آنها اشاره می‌کنیم.

 • اولین فعالیت این مرکز باز کردن لوله‌ مسدود شده است که به طور کامل در مورد آن توضیح دادیم و روش‌های مختلف آن را گفتیم.
 • نصب توالت فرنگی و ایرانی با متدهای روز دنیا بدون شکستگی و آسیب به توالت از فعالیت دیگر این مرکز است.
 • حفر هر گونه چاه برای توالت و فاضلاب نیز از طریق این مرکز انجام می‌شود.
 • تخلیه چاه، لایروبی چاه، پیدا کردن دهانه چاه و در نهایت شستشوی بدنه چاه از فعالیت اصلی این مرکز می‌باشد. انواع دستگاه‌های مکش، لجن کش و تانکر برای این کار وجود دارد.
 • تشخیص دادن محل درست شکستگی لوله با دستگاه انجام می‌گردد.
 • از بین بردن بوی بد فاضلاب در داخل خانه با مواد انجام می‌شود.
 • اگر لوله‌های قدیمی چدنی دارید و نگران شکستگی آن هستید با این مرکز در تماس باشید.
 • باز کردن سیفون توالت و سینک ظرفشویی و تمیز کردن این موارد.
5/5 - (6 امتیاز)
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *