لوله بازکنی کوهسا

لوله بازکنی شهرک ولیعصر نزدیک شما ⭐️ 09120499791 +فوری بافاکتور

لوله بازکنی شهرک ولیعصر

لوله بازکنی شهرک ولیعصر یکی از فعالیت‌های ضروری برای هر منطقه از شهر است. در نقاط مختلفی از شهر تهران این خدمات ارائه می‌شود. مردم حومه شهرک ولیعصر نیز برای گرفتن این خدمات می‌توانند از طریق سایت دکتر لوله بازکنی با لوله بازکنی شهرک ولیعصر ارتباط برقرار کنند. این مرکز آمادگی این را دارد که هر نوع فعالیتی را در این حوزه برای مردم انجام دهد. از بهترین ابزارهای روز دنیا استفاده می‌کند تا بهترین عملکرد را ایجاد کند. پرسنلی که در این شرکت مشغول به کار هستند، از هر نظر قابل اعتماد هستند و در کار خود خبره می‌باشند. این موضوع را از رضایتمندی مشتریانی که از این شرکت خدمتی را گرفته اند می‌توان فهمید. مهمترین ویژگی‌ که این مرکز دارد این است که به صورت تضمینی این کار را انجام می‌دهد، یعنی اگر هر مشکلی بعد از انجام پروژه ایجاد شد آن را رفع می‌کند. لوله بازکنی به صورت صددرصدی انجام می‌شود و دیگر نیازی به مراجعه دوباره نخواهد بود. روزانه تماس‌های زیادی برای گرفتن این خدمات به این مرکز می‌شود. نه تنها در طول روز بلکه در ساعت مختلفی از شب نیز این امر امکان‌ پذیر است و همه افرادی که در شب نیاز به این فعالیت دارند، نیز با این مرکز تماس می‌گیرند و پرسنل برای آنها اعزام می‌شود.

لوله بازکنی شهرک ولیعصر

لوله بازکنی شهرک ولیعصر

گرفتگی لوله فاضلاب با تیغه ریش تراشی

اغلب افرادی که به این مجموعه مراجعه می‌ کنند از گرفتگی لوله با اشیا مختلف شکایت دارند. تیغه ریش تراشی یکی از وسیله‌هایی است که اغلب درون لوله فاضلاب حمام یا روشویی قرار می‌گیرد. ژیلت و درب شامپو، صابون و لباس‌های کوچک اغلب درون لوله حمام می‌روند و راه را مسدود می‌کنند. اگر درپوش کفشور وجود داشته باشد کار به این جا کشیده نمی‌شود و هزینه‌ای برای این کار ایجاد نمی‌شود. وقتی این مورد پیش آمد سریعا باید وارد عمل شد. وقتی زود دست به کار شوید زودتر مسئله حل می‌شود و نیازی به زمان زیادی نیست ولی اگر دیر شود، مسیر لوله بیشتر مسدود می‌شود. لوله بازکنی شهرک ولیعصر برای این نوع فعالیت‌‌ها افرادی را اعزام می‌کند که با مهارت این گرفتگی را برطرف می‌کنند. در ابتدای کار این افراد باید مواردی را انجام دهند که آنها را توضیح می‌دهیم.

 • ابتدا باید متوجه شد که این مسیر با چه وسیله‌ای مسدود شده، زیرا هر چیزی که لوله را مسدود می‌کند نیاز به نوع خاص لوله بازکنی دارد. به طور مثال مواد روغنی و لجن با مایع و اسید از بین می‌روند، ولی وسیله‌ای مانند تیغ نیاز به ابزارهای دیگری مانند فنر یا تراکم هوا و واتر جت دارد.
 • دومین مرحله شناسایی محل شکستگی یا گرفتگی لوله است. افرادی که از این مرکز به خانه مشتریان مراجعه می‌کنند به کمک دستگاه این موضوع را کشف می‌کنند. حال آنکه در بسیاری از موارد افراد مجبور هستند متراژ زیادی از خانه را بکنند تا در نهایت محل گرفتگی لوله را پیدا کنند.
 • اکنون نوبت انتخاب نحوه برطرف کردن گرفتگی لوله خواهد بود. به کمک ابزاهایی که به همراه دارند این مسیر را باز می‌کنند. از واتر جت برای فشار آب بالا استفاده می‌کنند یا از تراکم هوا برای ایجاد یک فشار باد کمک می‌گیرند. استفاده از فنر نیز از روش‌های لوله بازکنی است.
 • ممکن است مسیر لوله شکسته باشد که مدتی را برای تعمیر یا تعویض لوله لازم دارند. بعد از این کار نوبت به نظافت در محل می‌رسد. خوشبختانه یکی از مهمترین اصول کار این مرکز رعایت بهداشت است. در پایان محل به خوبی تمیز و ضد عفونی می‌شود.
 • قبل از هر کاری فردی که به محل اعزام شده است هزینه‌های احتمالی را برای این کار اعلام می‌کند. اگر مشتری رضایت دهد سریعا کار را بدون فوت وقت انجام می‌دهند. در پایان کار، تضمین و فاکتور به مشتری در لوله بازکنی شهرک ولیعصر ارائه می‌شود. هزینه به صورت نقدی یا اعتباری و آنلاین از مشتری پذیرفته می‌شود.

لوله بازکنی شهرک ولیعصر

در چه مواقعی فنر زنی لازم است؟

همانطور که گفتیم روش‌های متعددی برای فنرزنی در لوله بازکنی شهرک ولیعصر وجود دارد. یکی از مهمترین آنها فنرزنی لوله توالت ایرانی و انواع لوله ها است اما سوالی که در اینجا وجود دارد این است که در چه مواقعی باید فنرزنی انجام شود؟ باید بگوییم که در مواردی که لوله‌های یک خانه پیچیدگی زیادی دارد از فنرزنی استفاده می‌شود، زیرا فنرزنی در لوله‌هایی که پیچ در پیچ هستند نیز انجام می‌شود. البته باید بگوییم در مواردی که تراکم هوا یا فشار آب کارساز نباشد از فنرزنی در لوله‌های پیچ در پیچ استفاده می‌شود. مورد دیگری که فنر در آن استفاده می‌شود لوله‌های قدیمی هستند این لوله‌ها هر آن ممکن است بر اثر فشار بالای آب یا هوا شکسته شود یا ترک بردارد. به همین سبب، استفاده از فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه در لوله‌ های قدیمی بهتر عمل می‌کند و مانع از ایجاد خسارت بیشتر می‌شود.

لوله بازکنی شهرک ولیعصر با فنر برقی بدون کثیقی تضمینی

دستگاه ژنراتور که برای فنرزنی ایجاد شده است بهترین روش برای فنرزنی می‌باشد. این طرح در نوبه خود بی‌نظیر بوده و کارایی بهتری از دیگر روش‌ها دارد. ویژگی‌هایی که این مرکز در فنرزنی دارد را بیان می‌کنیم.

 • لوله بازکنی شهرک ولیعصر فنرزنی را بدون کثیفی انجام می‌دهد و در نهایت یک مکان تمیز و شسته شده را تحویل می‌دهد.
 • این تضمین را می‌دهد که آسیبی به سیستم لوله کشی وارد نکند و بدون خسارت این کار را انجام دهد.
 • از بین بردن هر جسم یا وسیله‌ای در طول لوله که باعث گرفتگی لوله شده است.
 • هر نوع رسوب و چربی که در دیواره لوله وجود دارد به وسیله فنر تراشیده و شسته می‌شود.
 • اگر هر نوع شن، خاک یا لعاب در حین کار ساختمانی در لوله نفوذ کرده باشد به وسیله فنرزنی خارج می‌شود.
 • یکی از سریع‌ترین روش‌های لوله بازکنی به شمار می‌ورد.
 • با هزینه خیلی کمتری این کار انجام می‌شود و براساس هر متر هزینه باید پرداخت گردد.
 • پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها را استفاده می‌کنند تا صدایی نامناسب در محل ایجاد نشود.
 • فردی که برای فنرزنی مراجعه می‌کند بهداشت فردی خود از قبیل ماسک زدن و پوشیدن دستکش را رعایت می‌کند.

 

 آیا لوله بازکنی شهرک ولیعصر بدون کثیفی است؟

نه تنها خانم‌ها بلکه آقایان نیز به کثیف شدن و بو گرفتن خانه خود حساس هستند پس دوست دارند مرکزی را برای بازکردن لوله فرا بخوانند که بدون کثیف کاری این فعالیت را انجام دهد. بدیهی است که با فنر شدن مقداری سطح کار کثیف شود اما مسئله مهم تمیز کردن محل بعد از باز کردن لوله است که توسط این پرسنل به صورت تخصصی انجام می‌شود.

آیا این مرکز در طول شب نیز خدمات ارائه می‌دهند؟

شاید سوالی که برای شما پیش آید این است که آیا در طول شب نیز کارگران به محل اعزام می‌شوند؟  نگران نباشید تا بیست دقیقه بعد از تماس شما پرسنل متعهد به محل اعزام می‌شوند. در هر ساعت از شبانه روز با سایت دکترلوله بازکنی در ارتباط باشید.

از بین بردن بوی بد فاضلاب در لوله بازکن شهرک ولیعصر

یکی دیگر از خدماتی که لوله بازکنی شهرک ولیعصر انجام می‌دهد از بین بردن بوی بد فاضلاب در خانه یا محل کار است. برای این مورد می‌توانید با این مرکز در تماس باشید. این کار نیز به صورت تضمینی انجام می‌شود. با بهترین مواد برای از بین بردن این بو اقدام می‌کنند که بوی کمتری داشته باشد آزردهنده نباشد.

تخلیه چاه توسط لوله بازکنی شهرک ولیعصر تهران با بالاترین کیفیت ممکن

یکی از صحنه‌های ناراحت کننده‌، بالا زدن آب از درون چاه است. این مسئله می‌تواند تمام امور روزانه را برهم بزند و عملا دست و پای هر کسی را ببندد. نگران نباشید در چنین وضعیتی نیز لوله بازکنی در شهرک ولیعصر راه‌حلی دارد. برای اینکار تخلیه چاه اولین اقدام است. مراحل مختلفی برای تخلیه چاه انجام می‌شود. اقدام اول پیدا کردن دهانه چاه است. خیلی از مردم سوال می‌کنند آیا نمی‌توان بدون باز کردن دهانه چاه، آن را تخلیه کرد؟ باید بگوییم که این امر امکان ندارد زیرا باید دهانه چاه به اندازه لوله مکنده باز باشد. در اقدام بعدی کندن دهانه چاه است. با باز کردن این دهانه می‌توان شیلنگ تانکر را داخل چاه انداخت. دستگاه لجن کش و مکنده را روشن کرد تا تمامی فضولات از طریق این شیلنگ به داخل تانکر منتقل شود.

برخی از مراکز تنها می‌توانند داخل چاه را تخلیه کنند اما لایروبی و تمیز کردن چاه را انجام نمی‌دهند. در این گونه مواقع کار به درستی انجام نمی‌شود و باعث می‌شود چاه بوی بدی بدهد و همچنین کاملا تخلیه نشود. پس اگر به دنبال تخلیه چاه اصولی هستید کار را به این مرکزی که معرفی کردیم بسپارید. بعد از تخلیه کامل چاه لایروبی انجام می‌شود. در نهایت دیواره چاه یعنی کول را تراش می‌دهند تا تمامی لجن‌هایی که به دیوار چسبیده جدا شود. این کار را کارگری انجام می‌دهد که در دورن چاه می‌رود. بعد از تراش و شستن چاه کار به اتمام رسیده و دهانه چاه را می‌بندند. در هنگام تخلیه چاه باید به مواردی توجه شود که به آنها اشاره می‌کنیم.

 • باید محل دقیق دهانه چاه مشخص شود و بدون شناخت اقدام به کندن دهانه چاه نکرد ممکن است بر اثر یک اشتباه جان کسی به خطر بیفتد.
 • وقتی کارگر درون چاه است ماسک و دستکش را فراموش نکند زیرا برای سلامت بدن این حجم از بو و میکروب مضر هستند.
 • بعد از تخلیه در صورتی که شکستگی در کول وجود داشت آن را حتما به صورت تخصصی برطرف کنند تا خسارت احتمالی به وجود نیاید.

لوله بازکنی شهرک ولیعصر

لوله بازکنی شهرک ولیعصر در کجاست؟

منطقه ولیعصر در جنوب تهران از جمعیت زیادی برخوردار است که لوله بازکنی شهرک ولیعصر در این منطقه وجود دارد. این لوله بازکنی در منطقه ۱۸ تهران واقع شده است. شعبه‌های موتوری نیز در این منطقه وجود دارد که سریعا خود را به محل برسانند. اگر دقت کرده باشید لوله بازکنی زیادی در تهران وجود دارد علت این کار در دسترس بودن این خدمات برای همه همشهریان گرامی در موارد ضروری است. همه سازمان‌ها و ارگان‌هایی که در این منطقه وجود دارند می‌توانند از این مرکز برای خدمات دهی استفاده کنند. در صورت لزوم می‌توان قراردادهایی با این مرکز بست.

نشت آب در زیر زمین

ساختمان‌های قدیمی اگر دچار نشت آب در زیر زمین شوند مسئله بسیار بغرنج می‌شود. این ساختمان‌ها دارای لوله‌های پوسیده‌ای هستند که هر آن ممکن است شکسته شوند یا نشتی پیدا کنند. مشکلات زیادی به دنبال دارد از جمله فروریختن بخشی از دیوار یا ساختمان، آسیب به خانه‌هایی همسایه و نشت نم به دیوارهای دیگر و غیره که در این صورت حتما باید با لوله بازکنی معتبر ارتباط برقرار کرد. این آب‌های زیرزمینی خانه خراب کن می‌شوند اگر نشتی پیدا کنند. در گذشته برای پیدا کردن محل نشتی نیاز بود که نقشه لوله کشی در دست باشد اما امروزه با دستگاه‌هایی که با متد روز دنیا ساخته شده دیگر نیازی به کندن و حفاری زیاد نیست و محل دقیق ترکیدگی لوله به راحتی مشخص می‌شود.

هزینه لوله بازکنی شهرک ولیعصر چقدر است؟

یکی از سوال‌های پرتکرار در مورد هزینه و نحوه دریافت آن است. لوله بازکنی شهرک ولیعصر مانند همه مراکز لوله بازکنی براساس نرخ اتحادیه عمل می‌کند. براساس نوع خدمتی که ارائه می‌کند هزینه را می‌گیرد. تخلیه چاه و لوله بازکنی براساس متراژ قیمت می‌خورند. البته نوع گرفتگی لوله و ابزار و موادی که برای این امر مورد استفاده قرار می‌گیرد نیز برای نرخ گذاری موثرند. برای اطلاع از قیمت با شماره تماس‌هایی که در سایت دکتر لوله بازکنی وجود دارد ارتباط بگیرید.

⭐️ تضمین کار بافاکتور خدمات تضمین بافاکتور رسمی اتحادیه و فوری
⭐️ پوشش دهی کل شهرک ولیعصر 24ساعته در طول هفته بدون تعطیلی
⭐️ زمان اعزم سرویسکار به محل پس از دریافت ادرس زیر 20دقیقه
⭐️ خدمات تخلیه چاه شبانه روزی با ماشین های لایروبی و پمپ ساشکن
⭐️ بازکردن انواع گرفتگی لوله با دستگاه های مثل فنر پمپ باد و واتر جت

 

4.9/5 - (8 امتیاز)
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *