فنرزنی لوله توالت ایرانی با شرکت دکترلوله بازکنی

فنرزنی لوله توالت ایرانی فرنگی تضمین بافاکتور 09120499791 بدون کثیفی

فنرزنی لوله توالت ایرانی

آشنایی با فنرزنی لوله توالت ایرانی

فنر زنی لوله توالت ایرانی یکی از خدماتی است که توسط شرکت های لوله بازکنی ارائه می شود. این روش بسیار کارآمد است و باید با تخصص و مهارت کامل انجام شود. برای این کار از ابزار مختلف ممکن است استفاده شود که هر کدام متناسب با شرایط و نوع گرفتگی مورد استفاده قرار می گیرد. در این مطلب شرکت دکترلوله بازکنی سعی دارد بهترین روش فنرزنی لوله توالت ایرانی را مورد بررسی قرار دهیم.

فنرزنی لوله توالت ایرانی و فرنگی بدون تعطیلی شبانه روزی

یکی از مهم ترین و در واقع رایج ترین روش و راهکار برای بر طرف کردن گرفتگی لوله های توالت ایرانی فنر زنی است. استفاده از روش فنر زنی همیشه موثر بوده و به راحتی می توان با چرخش خود اشیاء یا هر مانعی را به جلو هل دهد. به طور معمول هنگامی که شنیدن گرفتگی لوله توالت مواجه می شوید شاید اولین روشی که برای بر طرف کردن آن مد نظر باشد فنر زنی و استفاده از این روش است. همان طور که می دانید فنر زنی فقط مناسب استفاده برای توالت ایرانی است و برای توالت فرنگی ممکن است مشکلاتی ایجاد کند.

فنرزنی لوله توالت ایرانی

فنرزنی لوله توالت ایرانی

فنر لوله بازکنی توالت ایرانی فوری با تخصص بالا

فنرهای لوله بازکنی از جنس فولاد بسیار انعطاف پذیر و طول آن حدود ۱۰۰ متر است. این وسیله از طرفی دارای سر فنر و در طرف دیگر آن یک دسته وجود دارد. استفاده از این وسیله در بر طرف کردن گرفتگی و موانع مختلف بسیار موثر است و بدن هیچ آسیب دیدگی به لوله و کاسه توالت ایرانی به راحتی مشکل شما را بر طرف خواهد.

کرد؛ بنابراین یکی از روش های مهم و موثر در باز کردن لوله توالت ایرانی استفاده از این دستگاه است. فنر لوله بازکنی در دو نوع دستی و الکتریکی در بازار وجود دارند که هر کدام کاربرد خاص خود را خواهند داشت. البته هر کدام از انوع فنرها دارای طول و متراژ مختلف هستند و متناسب با طول لوله ها در نظر گرفته شده اند.

فنر زنی لوله توالت ایرانی به روش دستی

استفاده از فنر به روش دستی در مواقعی امکان پذیر است که گرفتگی لوله توالت ایرانی شدید و جدی نباشد. این روش از فنر زنی را افراد عادی نیز می توانند به راحتی انجام دهند. معمولا به دلیل این که کار با این وسیله آسان و بدون آسیب است در گذشته نیز از این روش برای رفع گرفتگی توالت استفاده می شد.

روش کار با فنر دستی به این صورت است که ابتدا از دستکش مناسب، ماسک و تا حد امکان عینک محافظ استفاده کنید؛ سپس سر فنر را وارد لوله توالت ایرانی کنید و تا جایی هل دهید که به محل گرفتگی برسد. هنگامی که سر فنر حرکت نکرد به کمک دسته فنر آن را بچرخانید.

 با توجه به این که نوک فنر دارای حالت ارتجاعی بالایی است نیروی چرخشی را دریافت و باعث چرخش فنر می شود. در این مرحله باید به چرخاندن دسته فنر ادامه دهید تا مواد اضافی که موجب گرفتگی لوله شده است در خود بپیچد.

فنرزنی لوله توالت ایرانی

فنر زنی انواع گرفتگی توالت لوله با دستگاه های پیشرفته

هنگامی که استفاده از فنر دستی یا در واقع روش سنتی در بر طرف کردن گرفتگی جواب نداد، می‌توانید سراغ دستگاه فنر زنی بروید. این دستگاه با برق کار می کند و با قدرت بالایی که دارد مثل یک مته فنر را با فشار

درون لوله توالت ایرانی هدایت می کند. استفاده از دستگاه فنر زنی در مواقعی که گرفتگی لوله شدید باشد کاربرد دارد.

 البته تنها افراد متخصص و آموزش دیده مجاز به استفاده از این دستگاه خواهند بود. نحوه کار با دستگاه فنر زنی به این صورت است که نیروی لازم جهت راه اندازی و چرخش فنر توسط موتور متصل به برق ایجاد خواهد شد. از سر فنرهای مختلف با توجه به نوع و میزان گرفتگی برای کار با این دستگاه استفاده می شود. این دستگاه به راحتی قابل تنظیم در نیروی مورد نیاز برای میزان گرفتگی های متفاوت خواهد بود.

ضمانت خدمات فنرزنی لوله تضمین بافاکتور اتحادیه و خدمات بدون خرابی
میزان کثیف کاری در حین انجام کار بدون کوچکترین کثیفی با دستگاه های پیشرفته
زمان اعزم سرویسکار به شما؟! سرویس دهی کمتر از 25دقیقه انجام میشود
خدمات فنرزنی توالت ایرانی با؟ با فنر های 8متر تا60متر انجام میشود
پوشش دهی کل محدوده تهران از غرب شمال جنوب و کلیه مناطق تهران فوری

مزایای استفاده از روش فنر زنی برای توالت ایرانی

همان طور که می دانید روش های مختلفی برای رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی وجود دارد؛ اما هر کدام از آن ها ممکن است ضمن بر طرف کردن موانع برخی مشکلات را نیز در بر داشته باشد. اما به کار گیری شیوه فنر زنی می‌تواند جایگزین خوبی برای روش های دیگر باشد؛ چرا که در کمترین زمان و بدون خرابی و آسیب دیدگی گرفتگی لوله توالت را بر طرف می کند.

 از جمله مزایای استفاده از فنرزنی لوله توالت ایرانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • به دلیل اندازه کوچک و مناسب دستگاه به راحتی قابل حمل است.
 • بر طرف کردن گرفتگی های شدید
 • امکان باز کردن گرفتگی لوله های دارای متراژ زیاد را خواهد داشت.
 • دارای سر فنرهای مختلف جهت بر طرف کردن انواع گرفتگی

فنرزنی لوله توالت ایرانی

انواع سر فنر و کاربرد آن ها

فنرها از سری‌های مختلفی برخوردار هستند که هر کدام متناسب با نوع و محل گرفتگی مورد استفاده قرار می‌ گیرند. البته توصیه می شود برای استفاده از فنر و سری های مختلف آن از لوله باز کنی ها کمک بگیرید؛ چرا که افراد آموزش دیده در این زمینه با خطرات کمتری مواجه خواهند شد.

البته در برخی موارد خاص نیاز به استفاده از مدل های مختلف سر فنر است و معمولا از سر فنر عادی برای باز کردن لوله توالت ایرانی استفاده خواهد شد. برخی از این سر فنرها عبارتند از:

 1. سر فنر چاقویی: این سر فنر در مواقعی است که الیاف یا پارچه در لوله توالت ایرانی گیر کند کاربرد دارد؛ چرا که این وسیله قابلیت قطعه قطعه کردن پارچه و … را دارد.
 2. سر فنر میله فنری: از این ابزار جهت اتصال دو فنر به هم استفاده می شود و زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که به فنر با متراژ زیاد نیاز داشته باشید.
 3. سر فنر برسی: این مدل سر فنر دقیقا مانند برس عمل می کند و چربی ها و رسوبات را از بین می برد.

آشنایی با اجزای دستگاه فنرزنی لوله توالت ایرانی

دستگاه فنر زنی یکی از پرکاربرد ترین ابزار مورد استفاده در لوله بازکنی ها و فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه و توالت ایرانی و فرنگی و لوله های فاضلاب به شمار می رود. این دستگاه از اجزای بسیار ساده تشکیل شده است. در واقع دستگاه فنر زنی دو جزء دارد؛ یکی فنر پیچ دار و دیگری موتور که قابلیت تنظیم فشار و نیروی متناسب با نوع گرفتگی را دارد.

 این دستگاه به ظاهر ساده کاربرد فوق العاده ای دارد و به صورت اختصاصی برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب ساخته شده است.این دستگاه به دلیل نیرو و قدرت بالایی که دارد باید حتما توسط افراد ماهر مورد استفاده قرار گیرد؛ چرا که ممکن است با توجه به گرفتگی شدید فشار آن نیز در درجه بالایی تنظیم شود و به سختی قابل کنترل باشد.

 

فنر زنی توالت ایرانی به صورت شبانه روزی با بالاترین کیفیت ممکن

با توجه به این که گرفتگی لوله توالت ایرانی به دلایل مختلف ممکن است رخ دهد و به وجود آمدن این مشکل وقت و ساعت نمی شناسد؛ بنابراین ممکن است در هر ساعت از شبانه روز با چنین معضلی روبرو شوید. در چنین مواقعی بدون نگرانی می توانید در هر ساعت از شبانه روز با مراجعه به سایت دکتر لوله بازکنی مشکل خود را با کارشناسان در میان بگذارید.

 تا در کمترین زمان ممکن خدمات فنر زنی را جهت بر طرف کردن لوله توالت ایرانی شما ارائه دهند؛ بنابراین به چند روش حضوری، تلفنی و به صورت آنلاین و به صورت ۲۴ ساعت می توانید برای رفع گرفتگی لوله توالت از خدمات لوله بازکنی و فنرزنی لوله توالت ایرانی روش فنر زنی بهره مند شوید.

هزینه فنرزنی لوله توالت ایرانی چگونه است؟

همان طور که می‌دانید فنر زنی یکی از روش‌های موثر در رفع گرفتگی توالت ایرانی است. قیمت و هزینه فنر زنی در مرحله اول به فنری که مورد استفاده قرار می گیرد بستگی دارد. اما عوامل متعدد دیگری نیز هستند که همگی می‌توانند تعیین کننده هزینه فنر زنی باشند.

بنابراین مواردی که در تعیین نرخ و هزینه فنرزنی لوله توالت موثر خواهند بود عبارتند از:

 • نوع گرفتگی لوله
 • شدت و سختی گرفتگی
 • دستی یا برقی بودن فنر
 • جنس و متراژ لوله و فنر
 • زمانی که صرف این کار خواهد شد.

سخن پایانی با شما کاربران محترم

همان طور که می دانید یکی از مشکلات و معضلات در جامعه مربوط به گرفتگی لوله توالت ایرانی است که از دیر باز برای بر طرف کردن آن از روش‌ های مختلف استفاده می کردند. در گذشته از محلول های شیمیایی برای رفع این گرفتگی ها استفاده می شد که در بیشتر موارد لوله های توالت دچار آسیب دیدگی می شدند. اما امروزه روش های نوین توسط لوله بازکنی ها برای این کار وجود دارد؛ که از میان آن ها فنرزنی یکی از بهترین روش استفاده از فنر زنی لوله توالت ایرانی است که در این مطلب به آن پرداختیم.

 برای اطلاعات بیشتر در زمینه رفع گرفتگی لوله از مطالب لوله بازکنی امیر آباد ، لوله بازکنی یوسف آباد ،لوله بازکنی گیشا ،لوله بازکنی ستارخان تهران هم میتوانید دیدن کنید.

4.9/5 - (19 امتیاز)
1 پاسخ
 1. معین.فرجی
  معین.فرجی گفته:

  سلان و درود دیشب از تهران تماس گرفتیم با خدمات دکترلوله بازکتی کار شما تمیز و رفع گرفتگی لوله توالت به خوبی و بدون کثیفی انجام شد ممنون🌹⭐

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *