لوله بازکنی ستارخان

لوله بازکنی ستارخان تهران بدون خرابی فوری ☎️ 0912049791 ارزان

لوله بازکنی ستارخان

خدمات حرفه‌ای لوله بازکنی ستارخان تهران توسط مجموعه متخصص دکتر لوله بازکنی به همشهریان عزیز ارائه می‌گردند. اگر ساکن ستارخان هستید و به هر دلیلی لوله‌های فاضلاب منزل شما دچار گرفتگی شده‌اند اصلاً نگران نباشید. زیرا مجموعه دکتر لوله بازکنی بهترین خدمات خود را در منطقه ستارخان به شما ارائه می‌دهد. این مجموعه بهترین متخصصان و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های لوله بازکنی را در اختیار دارد. بنابراین با اعتماد به این مجموعه می‌توانید تمامی مشکلات سیستم فاضلاب خود را رفع نمایید. در ادامه می‌خواهیم شما را بیشتر با خدمات لوله بازکنی ستارخان در مجموعه دکتر لوله بازکنی آشنا نماییم.

بهترین لوله بازکنی ستارخان با شرکت دکتر لوله بازکنی

کسانی که به خدمات لوله بازکنی ستارخان نیاز پیدا می‌کنند همواره به دنبال بهترین مجموعه برای انجام این کار می‌گردند. البته پیدا کردن یک مجموعه متخصص برای انجام کار لوله بازکنی بسیار مهم می‌باشد. زیرا اگر فردی که لوله بازکنی را انجام می‌دهد تخصص کافی نداشته باشد می‌تواند آسیب‌های جدی به محل مورد نظر وارد کند. مجموعه دکتر لوله بازکنی تمام افراد خود را‌زا میان بهترین متخصص‌های لوله بازکنی انتخاب کرده است. این افراد از نظر کاری و اخلاق بسیار حرفه‌ای هستند و تجربه فراوانی در کار خود دارند. همچنین این مجموعه بهترین دستگاه‌های لوله بازکنی را در اختیار متاخصصان خود قرار می‌دهد تا بتوانند خدمات بهتری ارائه نمایند.

لوله بازکنی ستارخان

انواع خدمات مربوط به لوله بازکنی ستارخان

جالب است بدانید خدمات مجموعه دکتر لوله بازکنی محدود به لوله بازکنی ستارخان نمی‌باشد. بلکه این شرکت تمام خدمات مربوط به تخلیه چاه و حفر چاه کمکی را نیز انجام می‌دهد. تأیید متخصصان این مجموعه بر رعایت اصول بهداشتی و اصول ایمنی در حین کار است. متأسفانه برخی از افراد غیر حرفه‌ای در هنگام انجام کار اصول بهداشتی را رعایت نمی‌کنند و کثیف کاری زیادی انجام می‌دهند. همین کثیف کاری باعث آلوده شدن محیط شده و احتمال بیماری‌های عفونی را افزایش می‌دهد. بنابراین بسیار مهم است که خدمات به صورت اصولی انجام شوند تا هم مفید واقع شوند و هم برگشت ناپذیر باشند. در ادامه شما را بیشتر با خدمات دیگر مجموعه دکتر لوله بازکنی آشنا خواهیم کرد.

تخلیه چاه خیابان ستارخان با روش‌های کاملاً تضمینی

خدمات مربوط به تخلیه چاه در کنار خدمات لوله بازکنی ستارخان توسط مجموعه دکتر لوله بازکنی ارائه می‌شوند. بسیاری بافت‌های قدیمی شهر به سیستم آب و فاضلاب شهری متصل نمی‌باشند.

در نتیجه این ساختمان‌ها از چاه فاضلاب به عنوان مکانی برای تخلیه فاضلاب خود استفاده می‌کنند. چاه فاضلاب ممکن است پس از چند سال پر شود. در این صورت تنها راه حل این مشکل تخلیه کردن چاه می‌باشد. تخلیه چاه با استفاده از دستگاه مکندهه مخصوص و تانکر مخصوص صورت می‌گیرد. فاضلاب درون چاه توسط دستگاه مکنده به درون تانکر هدایت می‌شوند. سپس تانکر فاضلاب مربوطه را در مکان مورد تأیید شهرداری تخلیه می‌نماید.

به کار‌گیری دستگاه‌های پیشرفته در لوله بازکنی ستارخان

در بخش قبلی به این مطلب اشاره کردیم که مجموعه دکتر لوله بازکنی بهترین تجهیزات را جهت لوله بازکنی ستارخان به کار می‌برد. این تجهیزات جزء پیشرفته‌ترین دستگاه‌هایی هستند که امروزه در سراسر جهان جهت رفع مشکلات گرفتگی لوله از آن‌ها استفاده می‌کنند. این دستگاه‌ها با آخرین تکنولوژی‌های روز کار کرده و بسیار به روز هستند. هر کدام از این دستگاه‌ها برای رفع گرفتگی خاصی به کار ‌می‌روند. این دستگاه‌ها درصد بالایی از ایمنی را دارند. یعنی اگر فردی که از آن‌ها استفاده می‌کند متخصص باشد، هیچ گونه خطر و آسیبی ایجاد نمی‌کنند. در ادامه می‌خواهیم به معرفی سه دستگاه رایج و پرکاربرد جهت انجام لوله بازکنی ستارخان بپردازیم.

لوله بازکنی ستارخان

استفاده از دستگاه فنر برقی در لوله بازکنی ستارخان

دستگاه فنر برقی یکی از پرکاربرد‌ترین تجهیزاتی است که در انجام لوله بازکنی ستارخان از آن استفاده می‌شود. این دستگاه می‌توان گرفتگی‌های خفیف، متوسط و شدید را رفع کند و موجب باز شدن لوله‌ها شود. دستگاه فنر برقی با استفاده از برق کار می‌کند فنر بلندی به آن متصل است. این فنر در طول‌های مختلفی وجود دارد. متخصص لوله بازکنی با توجه به عمق گرفتگی، متراژ مورد نیاز برای فنر را مشخص می‌کند. سپس فنر داخل لوله قرار داده می‌شود و با روشن شدن دستگاه شروع به حرکت می‌کند. حرکت رفت و برگشتی فنر برقی باعث باز شدن لوله و حرکت مواد جامد درون آن می‌شود.

در بیشتر مواقع انواع گرفتگی‌ها توسط فنر برقی قابل رفع هستند. مثلاً برای منازل مسکونی بیشتر از این دستگاه استفاده می‌کنند.

کاربرد دستگاه تراکم هوا در لوله بازکنی ستارخان

در لوله بازکنی ستارخان دستگاه دیگری به نام دستگاه تراکم هوا به کار گرفته می‌شود. دستگاه تراکم هوا برای گرفتگی‌هایی انجام می‌شود که بر اثر ورود‌اشیاء صورت گرفته باشد. بیشتر متخصصان معتقدند این دستگاه برای گرفتگی‌های ناشی از مصالح ساختمانی مناسب نمی‌باشد. اما اگر دلیل گرفتگی مواد جامد دیگری باشد می‌توان از این دستگاه نهایت استفاده را برد. این دستگاه با استفاده از فشار هوا کار می‌کند. یعنی هوا را با فشار و قدرت زیادی به درون لوله‌های فاضلاب می‌فرستد. فشار هوا باعث حرکت مواد درون لوله‌های فاضلاب شده و گرفتگی لوله برطرف می‌شود. برای رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب در ساختمان‌ها و اماکن عمومی بیشتر از این روش استفاده می‌کنند.

تخفیف ویژه لوله بازکنی ستارخان تهران تضمین بافاکتور اتحادیه و خدمات عالی
میزان کثیف کاری در حین لوله بازکنی بدون کوچکترین کثیفی با دستگاه های پیشرفته
زمان اعزم سرویسکار به ستارخان سرویس دهی کمتر از 20دقیقه انجام میشود
چرا خدمات دکتر لوله بازکنی را انتخاب کنیم؟ تضمین بافاکتور رسمی سابقه بالای 12سال
بازکردن انواع گرفتگی لوله ستارخان با دستگاه های مثل فنر پمپ باد و واتر جت

دستگاه مکش چه نوع دستگاهی است؟

دستگاه مکش یکی دیگر از دستگاه‌هایی است که در مواقع خاص در لوله بازکنی ستارخان تهران به کار می‌رود. متخصصان مجموعه دکتر لوله بازکنی زمان از این دستگاه استفاده می‌کنند که ورود‌اشیاء به داخل چاه سبب گرفتگی لوله باشد. مثلاً ممکن است گوشی همراه، ساعت یا جواهرات فرد به درون چاه توالت یا حمام سقوط کرده باشد. در این صورت از دستگاه مکنده استفاده می‌شود. دستگاه مکنده قدرت مکش بسیار قوی دارد و می‌تواند تمامی محتویات درون لوله را به داخل مخزن خود هدایت کند. بعد از رفع گرفتگی لوله نیز می‌توان شئ مورد نظر را داخل مخزن دستگاه جست و جو کرد.

لوله بازکنی ستارخان

دلایل گرفتگی لوله‌های فاضلاب در ستارخان

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب می‌توانند مختلف باشند. دلیل گرفتگی هر چه که باشد خدمات لوله بازکنی ستارخان می‌تواند آن را به صورت کامل رفع نماید. در ادامه مقاله می‌خواهیم تنها به برخی از مهم‌ترین دلایل گرفتگی لوله فاضلاب بپردازیم.

 • وارد شدن‌اشیاء متفرقه به داخل چاه فاضلاب می‌تواند عامل مهمی برای گرفتگی باشد.
 • در هنگام ساخت و ساز ممکن است مقادیر زیادی مصالح ساختمانی وارد لوله‌های فاضلاب شود. این مواد دلیل اصلی گرفتگی لوله می‌باشند.
 • ورود بیش از حد چربی به داخل لوله‌ها می‌تواند باعث انسداد لوله‌ها شود.
 • مو می‌تواند دلیل اصلی گرفتگی لوله حمام باشد.

مزیت‌های استفاده از خدمات لوله بازکنی ستارخان در سال 1401

استفاده از خدمات لوله بازکنی ستارخان در مجموعه دکتر لوله بازکنی مزایای فراوانی به همراه دارد. این مزایا باعث شده‌اند تا مشتریان علاقه فراوانی به استقاده از این خدمات داشته باشند. برخی از این مزایا عباتند از:

 • این مجموعه دارای کارکنان متخصص در امور لوله بازکنی می‌باشد.
 • تمام پرسنل این مجموعه دارای اخلاق حرفه‌ای هستند.
 • خدمات این مجموعه مثل فنرزنی لوله توالت ایرانی بدون هیچ گونه کثیف کاری و با رعایت اصول بهداشتی انجام می‌شوند.
 • دستگاه‌های این مجموعه جزء به روز‌ترین تجهیزات لوله بازکنی ستارخان هستند.
 • با صرف هزینه مناسب می‌توانید لوله بازکنی ساختمان خود را با بهترین کیفیت انجام دهید.
 • ساعت کاری این مجموعه به صورت شبانه روزی می‌باشند. در هر زمانی که به مشکل گرفتگی مواجه شدید می‌توانید تنها با یک تماس درخواست خود را ثبت نمایید.

معایب به کار بردن روش‌های قدیمی و سنتی برای رفع گرفتگی لوله

در سال‌های گذشته خدمات لوله بازکنی ستارخان توسط افرادی انجام می‌شد که تخصص کافی در این حوزه نداشتند. به همین دلیل کار لوله بازکنی همراه با آسیب‌ها و خسارت‌های بسیار زیادی بود. این خسارت شامل ترکیدن لوله‌ها و شکستن لوله‌ها می‌باشد. ترکیدن لوله باعث به وجود آمدن نم در ساختمان و خراب شدن دیوار‌ها می‌شود. همچنین کار رفع گرفتگی لوله به صورت غیربهداشتی انجام می‌شد که کثیف کاری بسیاری به همراه داشت. همچنین روش‌های خانگی رفع گرفتگی که توسط مایع اسیدی لوله بازکنی انجام می‌شوند باعث آسیب جدی به لوله‌های فاضلاب می‌شوند. زیرا این مایع اسیدی باعث خراب شدن چسب‌ها و واشر‌های موجود در لوله‌ها می‌شود. در نتیجه هیچ کدام از این روش‌ها به اندازه خدمات لوله بازکنی ستارخان اصولی نمی‌باشند.

هزینه لوله بازکنی ستارخان چگونه است؟

هزینه انجام خدمات لوله بازکنی خیابان ستارخان بسیار متفاوت می‌باشند. زیرا این هزینه به عوامل بسیار مختلفی بستگی دارد. البته دار مورد هزینه بالای انجام این خدمات اصلاً نگران نباشید. زیرا مجموعه دکتر لوله بازکنی تمامی خدمات خود را با قیمت بسیار مناسب و منطقی به مشتریان خود ارائه می‌نماید. در ادامه به عواملی می‌پردازیم که می‌توانند در هزینه نهایی لوله بازکنی ستارخان سهیم باشند.

 • شدت گرفتگی تأثیر مستقیم بر هزینه لوله بازکنی خواهد داشت. به این صورت که هر چه گرفتگی بیشتر باشد، هزینه انجام خدمات نیز بالاتر می‌رود.
 • زمان صرف شده برای لوله بازکنی نیز می‌تواند در قیمت نهایی مؤثر باشد. مثلاً برخی از گرفتگی‌ها با یک ساعت و برخی دیگر با ۴ ساعت کار مداوم رفع می‌شوند. هر چه زمان صرف شده بیشتر باشد هزینه مورد نظر بالاتر می‌رود.
 • اگر در امر لوله بازکنی از دستگاه فنر برقی استفاده شود، هر چه متراژ فنر بیشتر باشد هزنیه بالاتر می‌رود.

لوله بازکنی ستارخان

در مورد مجموعه دکتر لوله بازکنی بیشتر بدانید

مجموعه دکتر لوله بازکنی، مجموعه‌ای است که با بیش از یک دهه تجربه خدمات لوله بازکنی ستارخان را انجام می‌دهد. این مجموعه با تکیه بر دانش متخصصان خود و سدتگاه‌های فوق پیشرفته لوله بازکنی، اقدام به ارائه خدمات خود کرده است. تمامی خدمات این مجموعه به صورت تضمینی انجام می‌شوند. این گونه مشتری‌ها می‌توانند با آسوده خاطری بیشتری از خدمات لوله بازکنی ستارخان استفاده نمایند. برای ثبت سفارش خود حتماً با شماره تماس‌های موجود در سایت تماس حاصل نمایید. شما می‌توانید زمان انجام خدمات را با کارشناس مربوطه هماهنگ نمایید.

سؤالات متداول در مورد لوله بازکنی ستارخان

۱) چگونه می‌توان هزینه خدمات لوله بازکنی ستارخان را کاهش داد؟

هزینه مربوط به انجام این خدمات توسط کارشناس مربوطه به شما ارائه می‌شود. امکان کاهش هزینه‌ها وجود نخواهد داشت.

۲) در چه ساعت‌هایی می‌توان از خدمات مجموعه دکتر لوله بازکنی بهره برد؟

این مجموعه به دلیل رفاه بیشتر مشتریان خدمات خود را به صورت شبانه روزی ارائه می‌نماید.

۳) چگونه می‌توان در اسرع وقت از خدمات لوله بازکنی ستارخان استفاده کرد؟

برای استفاده از خدمات این مجموعه ابتدا باید با شماره تماس‌های موجود در سایت تماس بگیرید و با کارشناس مربوطه هماهنگ کنید. می‌توانید زمان دقیق را از کارشناس مربوطه بپرسید.

تماس با مراکز لوله بازکنی ستارخان

برای جلوگیری از این مشکلات و‌خطراتی که ذکر کردیم، شما می‌توانید با تمامی مراکز لوله بازکنی ستارخان تماس بگیرید. افرادی که در این مراکز هستند قادر هستند که بدون ایجاد این خطرات مشکل شما را حل کنند.

البته درمورد خطراتی که گرفتگی لوله برای یک ساختمان ایجاد می‌کند، خطرات دیگری هم وجود دارد که اشاره خواهیم کرد. همچنین روش اصولی باز کردن لوله‌هایی که دچار گرفتگی شده است، سپردن آن‌ها به افراد با تجربه در این زمینه است.

البته امیدواریم که این مشکل برای شما ایجاد نشود اما باید بدانید که برای حل چنین مشکلاتی باید در وهله اول آرامش خودتان را حفظ کنید و بدانید که چنین مشکلاتی برای خیلی از ساختمان‌ها پیش می‌آید و طبیعی است. همچنین در صورت شتاب زدگی ممکن است اقدامات مناسبی انجام ندهید که می‌تواند بعدها باعث پشیمانی شما بشود.

درنهایت سعی کردیم تا در این مقاله درمورد ملزومات شناخت مشکلاتی که هنگام گرفتن لوله برای شما پیش می‌آید صحبت کنیم. همچنین درمورد بایدها و نبایدهایی که وجود دارد هم مطالبی را عنوان کردیم که امیدواریم مورد توجه خوانندگان محترم قرار گرفته باشد.

درکل شما هنگام گرفتگی لوله در ستارخان می‌توانید با دکتر لوله بازکنی تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید و راه حل مشکل خود را از این مراکز جویا شوید.

لوله بازکنی ستارخان

جمع‌بندی

در این مقاله به صورت کامل به معرفی خدمات مجموعه دکتر لوله بازکنی مخصوصاً به خدمات لوله بازکنی ستارخان پرداختیم. همچنین شما را با تجهیزات پیشرفته این مجموعه آشنا کردیم. اگر ساختمان شما نیز با چنین مشکلی رو به رو شده است سعی کنید در اسرع وقت با این مجموعه تماس بگیرید. متخصصان این مجموعه تمام تلاش خود را برای کسب رضایت شما انجام خواهند داد.

4.9/5 - (32 امتیاز)
9 پاسخ
 1. سعیدلو
  سعیدلو گفته:

  واقعا شعبه لوله بازکنی ستارخان کارش خوب بود نکات بهداشتی هم
  رعایت شد
  👌🏿🙏🌹🙇‍♂️

  پاسخ
 2. Mahan
  Mahan گفته:

  بهترین لوله بازکنی بنظرم شرکت شماس واقعا حضور سرویسکار اقای
  مردانی خوب بود⭐🌷🌷🌷🌷🌷🌷

  پاسخ
 3. هوتنی
  هوتنی گفته:

  بهترین خدماتو دارین واقعا تشکر میکنم از پرسنل لوله بازکنی ستارخان👌🏿👌🏿👌🏿👌🏿👌🏿👌🏿🙇‍♂️👌🏿🙇‍♂️👌🏿🙇‍♂️

  پاسخ
 4. مشتاقی
  مشتاقی گفته:

  سلام و خسته نباشید به کارکنان دکتر لوله بازکنی تماس گرفتیم خیلی زود اقای سلطانی تشریف اوردن کار فنرزنی تمیز انجام دادن ممنونم

  پاسخ
 5. صالح حردان فر
  صالح حردان فر گفته:

  سلام‌ سایت دکتر لوله بازکنی رو یکی از همسایه ها معرفی کرد خواسم بدونم تماس بگیریم وقت دارید تشریف بیارید ممنون میشم پاسخگو باشید

  پاسخ
 6. نفروزان احمدی دوست
  نفروزان احمدی دوست گفته:

  سلام و عرض ادب خسته نباشید یه سوال داشتم از پرسنل خوب دکتر لوله بازکنی لوله زیر سینک گرفته تو طبقه ۲ تماس بگیریم کی تشریف میارید؟؟؟؟؟

  پاسخ
 7. نیما خانزاد
  نیما خانزاد گفته:

  سلام تشکر از خدمات دکتر لوله بازکنی بابت خدمات خوب و محتوای خوبی که به اشتراک گذاشتن🌹🌹

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *