لوله بازکنی نیاوران با دکتر لوله بازکنی

لوله بازکنی گیشا تضمین24ماهه 88464763 کار تمیز بدون خرابی فوری

بهترین لوله بازکنی گیشا شبانه روزی با دکتر لوله بازکنی

شاید برایتان پیش‌آمده باشد که در منزل باشید و یکی از لوله‌ های فاضلاب گان دچار گرفتگی شود. بسیاری از افراد در هنگام مواجهه با این مشکل خود برای رفع آن دست به‌کار می‌شوند. در برخی موارد با استفاده از انواع روش‌های خانگی میتوان گرفتگی لوله را برطرف کرد. برخی مواقع نیز گرفتگی لوله با روش‌های خانگی برطرف نمی‌شود. در هنگام مواجهه با چنین مشکلی شاید برایتان سوال پیش آید که برای تخلیه لوله و رفع مشکلات مربوط به آن باید با چه لوله بازکنی تماس بگیرید. ازآنجاییکه این کار حساسیت بالایی دارد، تماس با لوله بازکنی‌ هایی که ناشناخته هستند، انتخاب درستی نیست. اگر ساکن تهران هستید سایت دکتر لوله بازکنی می‌تواند به شما در انتخاب لوله بازکنی گیشا مناسب کمک بسیاری کند.

اگر در هر زمان به لوله بازکنی نیاز داشته باشید، می‌توانید از طریق سایت دکتر لوله بازکنی بهترین لوله بازکنی را انتخاب کنید. شما می‌ توانید از طریق سایت دکترلوله بازکنی نزدیک‌ ترین مرکز را به محل سکونت خود انتخاب کرده و برای رفع گرفتگی لوله تماس بگیرید. به عنوان مثال اگر ساکن گیشا هستید، برای رفع گرفتگی لوله می‌توانید با لوله بازکنی گیشا تماس بگیرید. این کار در سریع‌ ترین زمان ممکن انجام می‌گیرد.

لوله بازکنی گیشا با فنر بدون کثیفی فوری

لوله بازکنی با فنر در گیشا روش برای انجام رفع گرفتگی لوله می باشد. مزیت های لوله بازکنی با فنر شامل موارد زیر می باشد.

 • لوله بازکنی با فنر بدون نیاز به کنده کاری محل گرفتگی لوله
 • لوله بازکنی با فنر بدون آسیب زدن به لوله کشی ساختمان با کادر متخصص
 • لوله بازکنی با فنر بدون کثیف کاری و تضمینی
 • لوله بازکنی با فنر بدون معطلی وقت انجام می شود تا مشکل گرفتگی لوله سریع انجام یابد

ارائه خدمات فوری لوله بازکنی در منطقه گیشا

ایجاد مشکلاتی مانند گرفتگی لوله برای بسیاری از افراد آزاردهنده است. به همین دلیل رفع سریع این مشکل امری ضروری است. برای رفع این مشکل می‌توانید به سایت دکتر لوله بازکنی مراجعه کنید و نزدیک‌ترین مرکز لوله بازکنی را انتخاب نمایید. این سایت به صورت شبانه روزی نزدیک‌ترین لوله بازکنی‌ها را به شما معرفی می‌کند. پس از انتخاب لوله بازکنی مورد نظر با آن تماس گرفته تا در کم‌ترین زمان خود را به شما برسانند. اگر ساکن شمال یا غرب تهران هستید، لوله بازکنی گیشا در سریع ترین زمان به برطرف کردن مشکلات گرفتگی لوله و تخلیه آن می‌پردازد.

لوله بازکنی گیشا

لوله بازکنی گیشا

لوله بازکنی گیشا با تمیزترین روش ممکن

بازکردن لوله فاضلاب و فنرزنی لوله توالت ایرانی و انواع لوله با کثیفی بسیار زیادی همراه است. البته امروزه با بهره‌گیری از دستگاه‌های جدید کثیف‌کاری های حاصل از بازکردن لوله فاضلاب به حداقل میزان خود رسیده است. در سال‌های گذشته با استفاده از دریل اقدام به باز کردن لوله‌ها میشد. استفاده از این روش برای بسیاری از افراد ناخوشایند بود.

امروزه دستگاه‌هایی که ژنراتور برقی با فنر نام دارند، برای باز کردن لوله‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این دستگاه قدرت به فنر منتقل شده و هیچ ضربه‌ای اتفاق نمی‌افتد. به همین دلیل کثیف‌کاری‌های لوله بازکنی گیشا به کم‌ترین میزان می‌رسد. در دستگاه ژنراتور برقی با فنر، فنر از قسمت پشتی به دستگاه وارد شده و از طرف دیگر وارد لوله مسدود خواهد شد. پس از روشن شدن دستگاه دستگاه گرفتگی‌های لوله برطرف می‌شود. فنرهایی به کار رفته در ژنراتور برقی با فنر انواع مختلفی دارند که با توجه به میزان گرفتگی لوله از هر یک از آن‌ها استفاده می‌شود.

ارائه خدمات لوله بازکنی در گیشا با مناسب ترین قیمت

ارائه خدمات لوله بازکنی گیشا با مناسب‌ ترین قیمت از دیگر مزایای دکتر لوله بازکنی است. قیمت بالا برخی از لوله بازکنی‌ها ممکن است موجب شود که افراد خودشان برای انجام این کار اقدام کنند. درصورتیکه ارائه خدمات با مناسب‌ترین قیمت سبب جلب رضایت مشتریان خواهد شد. این لوله بازکنی‌ها علاوه‌بر دارا بودن قیمت مناسب، بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می‌دهند.

 توجه داشته باشید که تعیین قیمت لوله بازکنی گیشا و سایر لوله بازکنی‌ها به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال هزینه بازکردن گرفتگی توالت و لوله فاضلاب حمام با هم برابر است.

همچنین عواملی نظیر متراژ فنر و نوع گرفتگی در افزایش قیمت تاثیرگذار هستند.

 اگر لوله دچار رسوب‌گرفتگی شده باشد، رفع گرفتگی آن باید به صورت کامل انجام گیرد. این کار با استفاده از دستگاه فنر برقی یا دستگاه‌های دیگر انجام می‌گیرد. در بسیاری از موارد نیز فنر نمی‌تواند به خوبی لوله را باز کند. در چنین مواردی باید از دستگاه‌هایی نظیر تراکم هوا استفاده شود. استفاده از این دستگاه تاثیر مستقیمی بر افزایش قیمت دارد. همچنین اگر دهانه لوله اسید ریخته شده باشد، هزینه لوله بازکنی افزایش می یابد.

لوله بازکنی گیشا

رفع انواع گرفتگی های جزئی و سخت لوله در گیشا

گرفتگی‌های لوله به دلایل متعددی رخ می‌دهد. هر یک از این مشکلات به شرایط لوله متراژ و نوع گرفتگی بستگی دارد بنابراین به صورت کلی گرفتگی لوله در دو نوع سخت یا جزئی است. با استفاده از لوله بازکنی گیشا دیگر نگران گرفتگی لوله فاضلاب نباشید. این سایت می‌تواند مراکز مناسب برای رفع این مشکل را به شما معرفی کند.

 اگر گرفتگی لوله به اندازه‌ای باشد که چندین بار برای آن برطرف کردن اقدام کرده‌اید ولی بازهم مشکل رفع نشده است، دیگر مجموعه‌های معرفی شده در این سایت می‌توانند مشکل شما را برطرف کنند. یکی از سخت‌ترین نوع گرفتگی لوله، گرفتگی فاضلاب با سیمان یا قیر است. بازکردن گرفتگی‌های ناشی از سیمان و قیر بسیار سخت بوده و هر کسی نمی‌تواند به رفع این مشکل بپردازد. بنابراین مجموعه موردنظر باید تجربه کافی را در این زمینه داشته باشد.

خدمات تضمینی سایت دکتر لوله بازکنی برای لوله بازکن گیشا

در برخی موارد شما از افراد مختلف برای خدمات لوله بازکنی کمک می‌گیرد، اما پس از گدشت مدتی مشاهده می‌کنید که لوله مجدد دچار گرفتگی شده است. با استفاده از لوله بازکنی گیشا که در سایت دکتر لوله بازکنی معرفی شده است، می‌توانید بهترین خدمات را دریافت کنید. این سایت از بهترین مجموعه‌ها با کادری مجرب برای ارائه خدمات استفاده می‌کند. البته تضمینی بودن تنها به معنی آن نیست که دیگر مشکلی برای چاه رخ ندهد بلکه به این معنی است که ارائه خدمات توسط مجموعه‌های مطمئن انجام می‌گیرد. به عنوان مثال یکی از مواردی که سبب تمایز این سایت با دیگر سایت‌ ها می‌شود، ارائه فاکتور است. ارائه فاکتور سبب می‌شود که شما نسبت مجموعه اطمینان لازم داشته باشید.

تضمین 24ماهه در لوله بازکنی تضمین بافاکتور اتحادیه و خدمات عالی
خدمات با بازدید رایگان درگیشا بدون کوچکترین کثیفی با دستگاه های بروز
سرویسدهی فوری 24ساعته پس از دریافت ادرس پستی زیر 15دقیقه
خدمات فنرزنی انواع لوله با فنرهای بلند تا 50متر
بازکردن انواع لوله با؟ پمپ تراکم هوا و فنر ودستگاه های باد
لوله بازکنی گیشا

لوله بازکنی گیشا

ارائه خدمات شبانه روزی در گیشا

در بسیاری از موارد مشکلات مربوط به لوله‌های فاضلاب ممکن است در روزهای تعطیل یا حتی ساعات مختلف رخ دهد. این اتفاق ممکن است موجب نگرانی این افراد زیادی شود. اگر لوله فاضلاب منزل در روزهای تعطیل یا حتی ساعت 2 بامداد دچار مشکل شد، نگران نباشید. با مراجعه به دکتر لوله بازکنی می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز به رفع مشکلات لوله و گرفتگی آن بپردازید. اگر ساکن شمال یا غرب تهران هستید، می‌توانید از لوله بازکنی گیشا در هر ساعت از شبانه‌روز و همه روزهای هفته کمک بگیرید.

نحوه ارتباط با خدمات لوله بازکنی گیشا تهران؟

اگر قصد استفاده از خدمات لوله بازکنی گیشا را دارید، می‌توانید به سایت دکتر لوله بازکنی وارد شده و با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید. لوله بازکنی گیشا می‌تواند به ارائه خدماتی نظیر زیر بپردازد:

 • تخلیه چاه
 • رفع بو بد فاضلاب
 • رسوب‌تراشی
 • چربی‌زدایی
 • لایروبی چاه
 • رفع گرفتگی‌های سخت
 • تعمیر توالت‌فرنگی و ایرانی
 • درآوردن اشیا از فاضلاب
 • تعمیر لوله فاضلاب
 • تخلیه چاه
 • فنرزنی لوله فاضلاب و فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه

مزایای استفاده از خدمات سایت دکتر لوله بازکنی چیست؟

پیدا کردن لوله بازکنی معتبر درگیشا که از افراد مجرب برای انجام این کار کمک گیرد، کار سختی است. بنابراین نمیتوان به آگهی‌هایی که روی دیوارها نصب شده است، اطمینان کرد. امروزه سایت‌هایی همچون ایران تخلیه و دکتر لوله بازکنی ایجاد شده است که به معرفی لوله‌بازکنی های معتبر می‌پردازد. این سایت مزایای بسیار زیادی دارد که خدمات مناسبی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. از جمله خدمات دکتر لوله بازکنی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارائه خدمات به صورت شبانه‌روزی در گیشا
 • استفاده از دستگاه‌های پیشرفته
 • بهره‌گیری از سرویس‌کاران مجرب در لوله بازکن گیشا
 • ارائه سرویس به سراسر تهران
 • دارای قیمت‌های مناسب
 • ارائه خدمات لوله بازکنی با تمیزترین حالت ممکن
 • بازکردن گرفتگی‌های سخت همچون قیر و سیمان
 • درآوردن اشیا از لوله فاضلاب
 • اعزام سرویس‌کار به محل موردنظر در کمترین زمان

لوله بازکنی گیشا

روش‌ هایی برای گرفتگی لوله در گیشا

امروزه شعبه‌های مختلفی در سراسر شهر تهران وجود دارد که هدف اصلی آنها رفع گرفتگی لوله با روش‌های نوین است. در اینجا قصد داریم در مورد این روش‌ها به صورت موردی صحبت کنیم.

تراکم هوادر برخی از مواقع لوله به دلیل موادی مانند خاک، برگ و مواد سطحی گرفته می‌شود که نیازی به فنر زنی ندارد و با یک قدرت، یکباره باد مواد موجود در لوله به بیرون پرتاب می‌شوند. این کار به کمک دستگاه باد انجام می‌شود. این تراکم باد در بهترین شرایط انجام می‌شود. مزیت تراکم باد این است که نیازی نیست چیزی به داخل لوله هدایت شود و محیط تماما کثیف شود یا بوی تعفن بگیرد. زمان کمی برای این‌ کار نیاز است و خستگی برای کارگر وجود ندارد.

واتر جت

این روش نیز دقیقا مانند تراکم هوا عمل می‌کند. آب با فشار زیادی به داخل لوله وارد می‌شود و هر چه در مسیر لوله وجود دارد را با خود می‌برد. این روش از تراکم‌هوا راحت‌تر و کاربردی‌تر است. تمیزی بعد از این ‌روش مثال‌زدنی خواهد بود. موردی که اهمیت دارد این است که برخی مواقع گرفتگی مسیر سخت شده و با این موارد تحریک نمی‌شود و نیاز به دستگاه قوی‌تری دارد.

فنر زنی لوله در گیشا

فنرزنی آخرین ترکش برای رفع گرفتگی لوله است. اگر به هر دلیلی لوله به طور سختی گرفته شده باشد نیاز است که برای باز شدن از فنر استفاده شود. برای اینکار به دستگاه ژنراتور نیاز است تا فنر به آن وصل شود. آیا طریقه کار با فنر را بلدید؟ برای اینکار سرفنر را به خود فنر وصل می‌کنند این سرفنرها مدل‌های مختلفی مثل ساچمه‌ای، نیزه‌ای و سوزنی دارند که با برخورد به توده، مسیر را باز می‌کنند. وقتی دستگاه ژنراتور روشن شود فنر در داخل لوله می‌چرخد و همه آلودگی‌ها به فنر گیر می‌کنند یا تجزیه می‌شوند و از لوله خارج می‌شوند. بعد از اتمام کار با فشار آب بالا تمامی مسیر لوله را شستشو می‌دهند تا هر چیزی باقی مانده خارج شود. این سه روش به صورت اصولی به کمک لوله بازکنی گیشا انجام می‌شود.

تشخیص گرفتگی لوله به کمک لوله بازکنی گیشا

کارشناسان قبل از اینکه بخواهند در مورد نحوه باز کردن لوله نظر بدهند لازم است که بفهمند مسیر برای چه گرفتگی دارد و در کدام نقطه این اتفاق رخ داده است؟ آیا می‌دانید چگونه باید محل دقیق گرفتگی لوله را بفهمند؟ اگر یادتان باشد در گذشته از شلنگ یا میلگرد برای باز کردن مسیر استفاده می‌کردند، با این روش در هر کجا شلنگ دیگر وارد لوله نمی‌شد می‌فهمیدند که در این نقطه مسیر مسدود شده است. امروزه این روش کاملا منسوخ شده زیرا صدمات  زیادی به بار می‌آورد. در حال حاضر لوله بازکنی دارای دستگاه‌هایی است که می‌تواند بدون روش‌های قدیمی منسوخ شده محل دقیق گرفتگی لوله را تشخیص دهند بدون آنکه نیازی به کنده کاری باشد.

تشخیص محل دقیق نشتی فاضلاب در گیشا

آیا شما نیز با بوی نم در خانه مشکل دارید و نمی‌دانید منشا آن کجاست؟ دلیل این مشکلات نشتی آب و فاضلاب در سیستم لوله کشی است. این سیستم دچار اختلال شده و نشتی دارد. در چنین مواقعی سریعا با یک مرکز مانند سایت دکتر لوله بازکنی ارتباط بگیرید و مشکل‌تان را مطرح کنید. پرسنل به محل مراجعه می‌کنند مشکل را حل و به صورت تضمین شده به شما تحویل می‌دهند. تشخیص محل نشت، یک کار تخصصی است و هر کسی نمی‌تواند به سادگی این موضوع را بفهمد. با یکبار هزینه کردن دیگر از شر نم و بوی بدی که در خانه ایجاد شده است رهایی خواهید یافت. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تماس‌های مربوطه ارتباط برقرار کنید. مشاوران ما با حوصله همه سوالات شما را پاسخگو هستند. 

چه علت‌هایی باعث گرفتگی لوله‌های فاضلاب خواهد شد؟

علت انسداد لوله‌ ها قرارگرفتن اشیا غیرقابل‌عبور در داخل آن است که موارد مختلفی را شامل می‌شود. در برخی مواقع احتمال دارد در اثر تلمبار شدن دستمال غذای در مسیر عبور آب و مواد روان باعث گرفتگی و انسداد لوله شود. یا اینکه افتادن گوشی موبایل در فاضلاب راه لوله را مسدود کند.

ذرات چربی و جمع‌ شدن مو نیز می‌تواند از دیگر علت‌های گرفتگی لوله‌های فاضلاب باشد. اما اینها به تنها دلایل انسداد لوله نیستند. بلکه امکان اینکه قواعد و اصول لوله‌کشی در ساختمان رعایت نشده باشد نیز این مشکل را به وجود آورد. باید به ویژگی‌های لوله و نوع اتصال آن توجه کرد. در برخی مواقع حتی سفت‌شدن فضولات نیز باعث مسدودشدن لوله‌های فاضلاب می‌شود. ریشه درختان حتی می‌تواند موجب گرفتگی لوله فاضلاب شود.

در بیشتر مواقع راه دستشویی و یا ظرف‌شویی باگذشت زمان دچار گرفتگی شده و آب به‌راحتی رد نمی‌شود. به همین خاطر هرچند وقت یکبار با تلمبه زدن یا استفاده از مواد شیمیایی مانند اسید سعی در بازکردن لوله می‌کنید. اما این کارهای اشکالات بزرگی داشته و این مواد امکان اینکه به لوله‌ها آسیب برساند را خواهد داشت. چرا که مواد شیمیایی باعث خوردگی لوله‌ها و یا سوراخ‌شدن آنها خواهد شد.

لوله آبریز کافی است کمی دچار پوسیدگی و قدیمی باشد تا با تماس با اسید آسیب ببیند و فاجعه‌ای بدتر را ایجاد کند. در چنین حالتی بهترین روش لوله‌ بازکنی گیشا استفاده از فنرهای طویل و کوتاه با فنرهای فولادی و فنرهای معمولی خواهد بود. پس اگر چنین مشکلاتی برای لوله‌های ساختمان شما پیش بیاید نیاز به لوله‌بازکنی ماهر خواهید داشت.

گرفتگی‌ های سخت لوله فاضلاب

گرفتگی‌های سخت از دیگر مواردی است که باعث مسدودشدن فاضلاب شده و نیاز به لوله‌بازکنی را حتمی می‌کند. از جمله این گرفتگی‌ها موارد زیر است.

افتادن اشیا درون لوله فاضلاب:

در چنین مواردی نوع گرفتگی لوله بستگی به بزرگی و کوچک بودن شیء دارد. اگر جسم بزرگ باشد سبب گرفتگی کامل لوله فاضلاب خواهد شد و اگر جسم کوچک باشد میزان خروجی فاضلاب را کاهش می‌دهد.

رسوب و جرم:

رسوب و جرم یکی از سخت‌ ترین گرفتگی‌ها بوده که شدت آن بستگی به مقدار آن دارد و در شرایط حاد نیاز به لوله‌ بازکنی حرفه‌ای خواهد داشت.

ریختن مصالح ساختمانی:

ریختن مصالح ساختمانی در لوله فاضلاب از دشوارترین نوع گرفتگی‌ها است. سیمان، گچ و شن باعث بسته‌ شدن مسیر کامل لوله می‌شود. در چنین مواردی اگر لوله باز نشود باعث مسدود شدن کامل آن خواهد شد.

روغن و چربی:

روغن و چربی‌ ها در هنگام شستن ظروف در سینک ظرف‌شویی به‌مرور زمان جمع شده و در درازمدت باعث گرفتگی لوله می‌شود.

لوله بازکنی گیشا

 

5/5 - (7 امتیاز)
4 پاسخ
 1. هومن
  هومن گفته:

  بنظرم بهترین هستین ⭐خدمات خوبی داشتین واقعا خوشحال شدم با شرکت شما تو محله گیشا که خدمات خوبیرو ارائه میده تشکر از شرکت دکترلوله بازکنی

  پاسخ
 2. Hsni
  Hsni گفته:

  سلام از لوله بازکنی گیشا کمال تشکرو دارم که کارشون تمیز بود و رفع گرفتگی لوله کفشور رو انجام دادن

  پاسخ
 3. Najmeahmdi
  Najmeahmdi گفته:

  باتشکر از خدمات خوب شرکت دکترلوله بازکنی قیمت خدماتتون تهران رو با دیگران مقایسه کردم و بعد با شرکت شما تماس گرفتم اومدن هم تمیز و بهداشتی کار کردند و هم اینکه منصف و با اخلاق بودند ممنونم از کارکنان دکترلوله بازکنی🌹🌹🌹

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *