لوله بازکنی شهرک ولیعصر

لوله بازکنی ده ونک تعرفه پایین 88464763 ☎️ کار تمیز و فوری

لوله بازکنی ده ونک

لوله بازکنی ده ونک یکی از سرویس های پرتقاضای شرکت ما می باشد، ما سرویس های لوله بازکنی ده ونک را بواسطه لوله بازکن های خوش رو و متخصص عرضه می نماییم.

لوله بازکنی ده ونک تهران توسط کادر مجرب شرکت دکتر لوله بازکنی با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی چراکه سرویس کاران متخصص ما مشکل شما را با دقت مورد بررسی قرار می دهند و کارهای لازم برای رفع گرفتگی لوله آن را انجام می دهند.

درپایان هم هزینه را مناسب تر از سایر شرکتها با شما حساب می کنیم قیمتهای لوله بازکنی ما خیلی مناسب است و حتی در بعضی مواقع قیمتهای شگفت انگیزی در لوله بازکنی از مشتری ها دریافت می کنیم.

گرفتگی لوله ها امکان دارد در هر تایمی و در شب یا روز اتفاق بیفتد و شما در این وضعیت نیاز به یک تیم لوله بازکنی ده ونک دارید. به هیچ وجه نگران نباشید شرکت دکتر لوله بازکنی با سرویس دهی در زیر 2 دقیقه تیم حرفه ای لوله بازکن خود را به منزل شما اعزام می کنیم تا مشکل بسته شدن لوله را بی سرو صدا و بدون هدر رفتن وقت انجام دهد.

لوله بازکنی ده ونک

دِه وَنَک یکی از محله‌های قدیمی شمیران واقع در منطقه سرسبز شمال تهران است. در دوره قاجار این ده و زمین‌ها و توتستان‌های آن در زمان قاجار با نفوذ فراوانی که میرزا حسن‌خان مستوفی‌الممالکدر حکومت قاجار داشته به تصرف خود در آورده. آرامگاه او نیز در مجموعه معروف به «باغ مستوفی» (محل فعلی دانشگاه الزهرا) در ده ونک قرار دارد.

امروزه، این منطقه از شمال به بزرگراه نیایش، از جنوب به بزرگراه همت و شهرک ولفجر (قسمت شمالی محله امیرآباد)، از شرق به محله ونک و از سوی غرب به بزرگراه چمران و محله شهرک غرب و سعادت آباد محدود می‌شود. این محله از محله‌هایی است که هنوز حالت قدیمی خود را حفظ کرده‌است. به طوری که تمام خانه‌ها ویلایی است.

بوستان باغ ایرانی و مرقد امامزاده قاضی الصابر از نوادگان امام سجاد و گورستانی چند صد ساله در این محل واقع شده‌است. در قدیم ده ونک دارای درختان بسیار توت و گردو و همچنین زالزالک بوده‌است که به مرور زمان این درختان و باغات از بین رفته‌است. در ده ونک تعدادی قنات جاری بود که در دهه ۷۰ شمسی به دلیل آنکه برای خانه‌ها مشکلاتی را به وجود می‌آورد و همچنین برای احداث فاضلاب، بسته یا کور شدند. از بخش‌های معروف و قدیمی ده ونک می‌توان به بازارچه، کوچه امامزاده، گل چمن (سر چمن)، زیر باغ نو، کوچه مسجد جامع، باغ بالا، میدون و سر پل نام برد.

چرا لوله چاه فاضلاب می گیرد؟

در ابتدا باید ببینید لوله فاضلاب با چه چیزی گرفته شده است تا بتوانید بهترین راهکار را برای آن استفاده کنید. تشخیص دلیل گرفتگی چاه اولین کاری است که باید انجام دهید. از عمده ترین دلایل گرفتگی لوله فاضلاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ریختن روغن یا رسوب لجن در فاضلاب
 • ریختن موی زنانه در طولانی مدت
 • افتادن اشیا مختلف در چاه
 • انداختن نوار بهداشتی، دستمال کاغذی و پوشک بچه
 • خاک و سیمان و سایر مصالح ساختمانی
 • و گرفتگی های مختلف…

سریع ترین راه لوله بازکنی ده ونک چیست؟

اگر لوله های منزل یا ساختمان تان در ده ونک به هر دلیلی گرفته و روزتان را خراب کرده است، تنها با برقراری یک تماس با شرکت دکتر لوله بازکنی هرکجای ده ونک که باشید تا 25 دقیقه دیگر سرویس‌کار را در منزل حضور خواهد داشت و نهایتا تا یک ساعت دیگر اوضاع خانه شما به حالت عادی بازخواهد گشت و مشکلات لوله چاه شما شما حل شده است.

خدمات شرکت دکتر لوله بازکنی در ده ونک

 • لوله بازکنی توالت ایرانی

رفع گرفتگی کاسه و لوله توالت ایرانی با دستگاه ژنراتور برقی و انواع فنر های بزرگ و کوچک بدون شکستگی کاسه و لوله.

 • لوله بازکنی توالت فرنگی

رفع گرفتگی کاسه و لوله توالت فرنگی نیاز به تخصص خاصی دارد که توسط سرویسکاران حرفه ای انجام میشود.

 • لوله بازکنی سینک

لوله بازکنی سینک آشپزخانه باید به صورت کاملا بهداشتی انجام شود. که سرویسکاران ما این امر را به خوبی انجام میدهند.

 • لوله بازکنی ماشین لباس شویی

بازکردن گرفتگی لوله ماشین لباسشویی با استفاده از فنر های بهداشتی و جداگانه بدون خرابی و آسیب به لوله.

 • لوله بازکنی پشت بام و پارکینگ

رفع گرفتگی لوله های سخت  پشت بام و پارکینگ با انواع فنرها و دستگاه های قوی به صورت شبانه روزی.

 • لوله بازکنی وان و حمام

لوله بازکنی کفشوی حمام و وان حمام با فنر های بهداشتی بدون آسیب رساندن به وان و لوله ی حمام به صورت تضمینی.

 • درآوردن اشیا از چاه

بازکردن گرفتگی لوله ماشین لباسشویی با استفاده از فنر های بهداشتی و جداگانه بدون خرابی و آسیب به لوله.

 • تخلیه چاه فاضلاب

تخلیه چاه فاضلاب و سپتیک تانک با ماشین های بزرگ و کوچک توسط پمپ و مکنده به صورت شبانه روزی.

تنها 19 دقیقه برای رسیدن سرویس‌ کاران لوله بازکن ده ونک کافیست تا در اسرع وقت لوله گرفتگی منزلتان باز شود.

برای اعزام متخصصین لوله بازکنی ده ونک با تجربه همین الان با شماره های زیر تماس بگیرید.

برای اطلاع از انواع ترفند های رفع گرفتگی لوله خودتان صفحه ی لوله بازکنی باغ فیض را کلیک کنید.

لوله بازکنی ده ونک

نگران گرفتگی مجدد لوله فاضلاب نباشید

در بسیاری از موارد لوله بازکنی، لوله چاه صرفا تخلیه می شود و مشکل آن به صورت ریشه ای حل نمی شود و ممکن است دوباره چاه فاضلاب بگیرد.

در شرکت دکتر لوله بازکنی با ارائه فاکتور و ضمانت‌ نامه کتبی ما خیال شما را از بابت گرفتگی دوباره راحت می کنیم و در صورت گرفتگی مجدد چاه فاضلاب به صورت رایگان برای شما تعمیر خواهیم کرد.

قیمت به نرخ مصوب لوله بازکنی ده ونک

ما در لوله بازکنی با ساعت کاری 24 ساعت و بدون تعطیلی مشکلات شما را در هر ساعت از شبانه روز برطرف می کنیم و علاوه بر آن هیچ هزینه اضافه تری از شما دریافت نمی شود. تمامی هزینه ها با نرخ مصوب اتحادیه اخذ خواهد شد.

سرویسکاران مجرب به همراه دستگاه های نوین

شرکت لوله بازکنی ده ونک دکتر لوله بازکنی از کادر متخصصان با تجربه تشکیل شده است که برای تعمیر فوری چاه گرفتگی فاضلاب آموزش دیده اند.

این متخصصان با استفاده از ابزارهایی مثل دستگاه ژنراتور برقی و فنر، دستگاه تراکم هوا و دستگاه مکنده بدون خرابی و خسارت جدید دیگری مشکل تان را به صورت تضمینی حل خواهند کرد.برای اعزام سرویسکار لوله بازکن، در هر ساعتی از شبانه روز می توانید با شماره متخصصان شرکت دکتر لوله بازکنی تماس بگیرید تا در عرض 25 دقیقه دیگر در منزل تان حضور داشته باشند و به سرعت لوله گرفتگی را باز کنند.

با خدمات لوله بازکنی ده ونک تهران بیشتر آشنا شوید.

اگر تا به حال لوله‌ های فاضلاب خانه‌تان دچار گرفتگی یا نشتی شده باشد به خوبی می‌دانید که بروز چنین مشکلاتی می‌تواند دردسرهای زیادی را برای شما به وجود بیاورد. بسیاری از شما ممکن است تجربه خوبی از خدمات لوله بازکنی شرکت‌ های مختلف نداشته باشید و یا برعکس از خدماتی که دریافت کرده‌اید؛ کاملاً راضی بوده‌اید و حتی آن‌ها را به دوستانتان نیز پیشنهاد داده‌اید.

اگر جزو افرادی هستید که تجربه خوبی از دریافت خدمات لوله بازکنی ندارند؛ به شما پیشنهاد می‌کنیم که این بار در صورت بروز هر گونه مشکلی از سایت دکتر لوله بازکنی استفاده کنید. شما می‌توانید برای دریافت خدمات لوله بازکنی ده ونک و سایر مناطق دیگر با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن یک تیم حرفه‌ای و مجهز برای رفع مشکلات شما اعزام شوند. مجموعه ما خدمات زیر را به مشتریانش ارائه می‌کند.

رفع گرفتگی انواع لوله با لوله بازکن ده ونک 100%تضمینی

گرفتگی لوله‌ های فاضلاب یک مشکل شایع برای همه کسانی است که در خانه‌های قدیمی و یا مجتمع‌های مسکونی زندگی می‌کنند. البته در خانه‌های جدید و نوساز هم ممکن است برخی مشکلات مانند ایرادات سیستم لوله‌کشی باعث گرفتگی لوله‌ها شود. بیشترین تماس‌ها با مجموعه ما برای رفع گرفتگی لوله‌ های فاضلاب است. این مشکل می‌تواند به دلایل مختلفی به وجود بیاید.

 گاهی اوقات افتادن یک شی در داخل لوله یا چاه فاضلاب دلیل اصلی گرفتگی لوله‌ ها است و گاهی تشخیص گرفتگی لوله بسیار دشوار است و نمی‌توان به طور دقیق گفت که آيا دلیل گرفتگی لوله‌های فاضلاب تجمع رسوبات و چربی‌ها است و یا مشکل حادتری وجود دارد. به هر حال دلیل گرفتگی لوله‌ها هر چه باشد باید یک راه‌حل کارآمد برای رفع این مشکل پیدا کرد.

بسیاری از افراد در هنگام مواجه با چنینی مشکلی سریعاً در اینترنت به جستجوی روش‌ های خانگی برای رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب می‌افتند. اگر چه راه‌ حل‌ های خانگی می‌تواند مشکل شما را با هزینه کمی برطرف کند اما باید در نظر داشته باشید که همیشه روش‌های خانگی کارایی ندارند و حتی می‌تواند مشکلات بیشتری را برای لوله‌ های فاضلاب به وجود بیاورند. بهتر است در هنگام گرفتگی لوله‌ های فاضلاب با لوله بازکنی ده ونک تماس بگیرد و مشکلتان را با ما در میان بگذارید. کارشناسان ما با بررسی علت گرفتگی لوله، این مشکل را در زمانی کوتاه برطرف خواهند کرد.

برای سرویس دهی بهتر لوله بازکنی یوسف آباد می باشد که برای ارائه ی خدمات به صورت شبانه روزی در خدمت شما مشتریان عزیز است.

لوله بازکنی ده ونک

لوله بازکنی ده ونک چگونه گرفتگی لوله‌ها را برطرف می‌کند؟

لوله بازکنی ده ونک از روش‌های مختلفی برای رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب استفاده می‌کند. هر کدام از این روش‌ها در موارد خاصی کاربرد دارند. برخی از پرکاربردترین روش‌ های لوله بازکنی به شرح زیر است.

 • لوله بازکنی با فنر برقی: یکی از متداو ل‌ترین روش‌ها برای رفع گرفتگی لوله‌ های فاضلاب که کارایی بسیار خوبی هم دارد، استفاده از دستگاه فنرزنی لوله توالت ایرانی برقی است. فنرهای دستی هم در بازار وجود دارند که شما می‌توانید از آن‌ها برای باز کردن لوله‌ های فاضلاب استفاده کنید. البته که فنرهای برقی بسیار کاربردی‌تر از فنرهای دستی هستند و در زمان کوتاه‌تری گرفتگی لوله‌ها را برطرف می‌کنند.

لوله بازکنی با تراکم هوا:‌ تیم لوله بازکنی ده ونک هنگامی که با سیستم لوله‌کشی پر پیچ و خمی مواجه شود نمی‌تواند از دستگاه فنر زنی استفاده کند و به جای آن از روش تراکم هوا استفاده می‌کند. این روش بدون آسیب زدن به لوله‌ها می‌تواند مشکل گرفتگی را برطرف کند. دستگاه تراکم هوا از طریق انتقال هوای پرفشار به داخل لوله‌ها عامل گرفتگی لوله فاضلاب را از بین می‌برد.

 • لوله بازکنی با استفاده از مواد شیمیایی: این روش کاربرد زیادی ندارد. با این حال زمانی که مشکل گرفتگی لوله‌ها بسیار جزئی است؛ به جای استفاده از دستگاه می‌توان از مواد شیمیایی لوله بازکنی استفاده کرد. نوع و میزان مواد شیمیایی باید توسط یک فرد ماهر و با تجربه تعیین شود تا خسارتی به لوله‌ها وارد نشود.

لوله بازکن ده ونک با دستگاه واتر جت: در مواردی که گرفتگی لوله‌ها به دلیل تجمع باقیمانده مواد غذایی، چربی، مو و مواردی از این قبیل باشد می‌توان از دستگاه واتر جت استفاده کرد. عملکرد واتر جت به این شکل است که آب را با فشار زیاد به داخل لوله‌ها هدایت می‌کند تا عامل گرفتگی لوله خرد شود و از بین برود.

🪠 ارزانترین لوله بازکن ده ونک با قیمت پایین فوری تضمینی
🪠 کار بدون کثیفی فوری شبانه روزی بدون کوچکترین کثیفی با رعایت بهداشت
🪠 آیا دکتر لوله بازکنی خدمات خوبی دارد؟ بله 100% تضمین کار بافاکتور و قیمت پایین
🪠 زمان بازکردن لوله چقدراست؟ زیر ۲۰ دقیقه با دستگاه انجام میشود
🪠 بازکردن انواع گرفتگی لوله فنر بلند واتر جت پمپ باد و دستگاه برقی

 

5/5 - (4 امتیاز)
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *