لوله بازکنی باغ فیض

فنرزنی لوله بازکنی باغ فیض بدون کثیفی ☎️ 09120499791 نزدیک شما

لوله بازکنی باغ فیض

از جمله خدماتی که دکتر لوله بازکنی به مشتریان خود ارائه میدهد میتوان به فنرزنی لوله بازکنی باغ فیض در منطقه 5تهران از جمله باغ فیض اشاره کرد. لوله بازکنی با توجه به نوع گرفتگی با حرفه ای ترین دستگاه های روز دنیا و نازل ترین قیمت بازار توسط تکنسین های دکتر لوله باز کنی انجام میشود.

اهالی و کاربران ساکنین محترم منطقه باغ فیض میتوانند در تمام روزهای هفته و 24 ساعت روز با ما تماس برقرار کرده و با کیفیت ترین خدمات لوله بازکنی سطح شهر تهران را دریافت نمایند. این کار توسط نیروهای کار بلد و شرکت دکتر لوله باز کنی با سابقه ای درخشان انجام میشود.

اگر در منزل یا محل کار خود دچار مشکل گرفتگی لوله شده باشید کافیست با شماره تلفنی که در سایت دکتر لوله باز کنی مشاهده میکنید تماس گرفته و ضمن دریافت مشاوره از بخش پشتیبانی درخواست ارسال سرویس کار را در کمترین مدت زمان ممکن داشته باشید.

نیروهای متخصص دکترلوله بازکنی از نزدیک ترین شعبه به خانه یا محل کار شما اعزام میشوند مانند  خیابان اشرفی اصفهانی و باهنر تا گرفتگی های لوله یا چاه های شما را در هر قسمتی از ساختمان اعم از گرفتگی فاضلاب لباسشویی، سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه، پارکینگ، حیاط، تراس، پشت بام و دیگر بخش ها را در مدت زمانی بسیار کوتاه انجام دهند.

لوله بازکنی باغ فیض

علت گرفتگی لوله در باغ فیض چیست؟

این جمله معروف پیشگیری بهتر از درمان است را تا به حال زیاد شنیدید. علل گرفتگی چاه یا لوله در باغ فیض مختلف اند. برای جلوگیری از این اتفاق هم باید علت های آن را بررسی کنیم و در آینده مانع به وجود آمدن دوباره گرفتگی در لوله بازکنی باغ فیض شویم.

ممکن است گرفتگی در نتیجه تجمع چربی و روغن به وجود بیاید. این مورد عموما در لوله های آشپزخانه ها دیده میشود که پس از شستن ظروف چربی های ظرف وارد لوله شده و به قسمتی از آن میچسبند. سپس با همین خاصیت چسبندگی دیگر اشیائی که وارد لوله میشوند را در مسیر جریان آب نگه میدارند و لوله به همین سادگی میگیرد.

بعضی از افراد عادت دارند پس از استفاده از دستمال در سرویس بهداشتی آن را درون چاه میندازند که کاملا کار اشتباهی است. دستمال به راحتی میتواند با گیر کردن در مسیر چاه باعث گرفتگی آن در کوتاه مدت شود.

اگر قصد دارید که ساختمان خود را تعمیر کنید یا خانه ای نو بسازید باید به این موضوع توجه داشته باشید که مصالح ساختمانی مانند گچ، سیمان و ماسه با وارد شدن به لوله ها و چاه فاضلاب و تجمع در طولانی مدت باعث گرفتن آن شوند. پس بهتر است قبل از شروع تعمیرات درپوش چاه فاضلاب را بگذارید.

عوامل دیگری مانند تجمع مو و پرز، گیر کردن اشیا در مسیر لوله یا خراب بودن و غیر استاندارد بودن آن هم میتواند باعث گرفتن لوله بشود. در موارد معدودی هم ممکن است چاه با ریشه های یک درخت تداخل داشته باشند و همین موضوع باعث گرفتگی لوله بشود.

تخفیف ویژه لوله بازکن باغ فیض تضمین بافاکتور اتحادیه و خدمات عالی
لوله بازکنی خیابان اشرفی اصفهانی حکیم ستاری همت پونک صادقیه
زمان اعزم سرویسکار به محل سرویس دهی کمتر از 20دقیقه انجام میشود
چرا سایت دکترلوله بازکنی انتخاب کاربرانه؟ تضمین بافاکتور رسمی سابقه بالای 12سال
فنرزنی لوله بازکنی باغ فیض بدون کثیفی با دستگاه های مثل فنر پمپ باد و واتر جت

چقدر طول میکشد تا لوله بازکنی باغ فیض انجام شود؟

اما ممکن است پس تمامی رعایت کردن ها و جلوگیری از مواردی که ذکر شد باز هم با مشکل گرفتگی لوله روبرو شوید. در واقع نمیتوان از بروز این مشکل جلوگیری کامل کرد و تحت هر شرایط و هر زمانی ممکن است به وجود بیاید.

اما پس از برقرای تماس با شماره تلفن دکتر لوله بازکنی ما تمام سعی خود را میکنیم که لوله یا چاه گرفته شما در سریع ترین زمان ممکن باز شود. زیرا ممکن است در اثر گرفتگی لوله یا چاه، سطح آب و فاضلاب بالا آمده و با ایجاد بوی نامطبوع باعث ناراحتی ساکنین شود.

سرویس کارهای مجرب باغ فیض در بیش از 20 شعبه آماده هستند تا در هر زمانی پس از اعلام شما خود را به منزل یا محل کارتان برسانند و سرویس لوله باز کنی باغ فیض و محل های دیگر را فورا و در 15 دقیقه انجام دهند.

پس هر کدام از ایام هفته و هر ساعتی از شبانه روز که نیاز به سرویس لوله باز داشتید کافیست با ما ارتباط برقرار کنید و با اعلام دادن شماره تلفن و آدرس دقیق خود، منتظر سرویس کارهای دکتر لوله بازکنی باشید.

لوله بازکنی باغ فیض

دکتر لوله بازکنی چه خدماتی برای کاربران ارائه میدهد؟

شرکت دکتر لوله بازکنی با 22 شعبه فعال و سابقه درخشانی که از خود به جا گذاشته است میتواند ضمن انجام سرویس لوله بازکنی باغ فیض و دیگر شهرهای کشورمان خدماتی همچون حفر و تخلیه چاه هم ارائه دهد.

ما علاوه بر مناطق شمالی تهران مانند باغ فیض نه تنها در مناطق دیگر پایتخت بلکه در استان های دیگر هم خدمات لوله باز کنی و تخلیه چاه را به مشتریان ساکن این مناطق ارائه میدهد. همچنین دکتر لوله باز کنی سرویس های باز کردن گرفتگی لوله های سیمانی و سخت، باز کردن لوله های فاضلاب با فنرهایی با طول حداکثر 70 متر، لوله باز کنی سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، باز کردن دریچه چاه، تخلیه چاه به وسیله تانکرهای 8 تا 12 هزار لیتری را نیز انجام میدهد.

در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا چگونگی انجام این خدمات توسط مجموعه دکتر لوله بازکنی در باغ فیض و دیگر محلات و همچنین شیوه درخواست سرویس و سفارش آن به دکتر لوله بازکنی را هم بررسی کنیم.

ضمنا به شما اطمینان میدهیم که فنر زنی لوله های ساختمان توسط دکتر لوله باز کنی بدون کوچک ترین آسیبی به لوله و تاسیسات موجود در ساختمان انجام میشود. همچنین در ادامه موضوع ضمانت کتبی دکتر لوله بازکنی به شما عزیزان را هم مورد بررسی قرار خواهیم داد.

باز کردن لوله های باغ فیض توسط دکتر لوله بازکنی چگونه انجام میشود؟

با توجه به میزان و نوع گرفتگی، نوع لوله و مکان قرار گیری آن، لوله باز کنی در باغ فیض توسط دکتر لوله باز کنی به شیوه های مختلفی ممکن است انجام شود. به عنوان مثال میتوان به فنر برقی یا همان فنر زنی اشاره کرد که یکی از رایج ترین راه ها برای باز کردن لوله های گرفته با شدت کم تا متوسط است.

لوله بازکنی میدان باغ فیض با فنر برقی یا فنر زنی

عموما شرکت های لوله بازکنی برای انجام این کار از فنر برقی استفاده میکنند که در اکثر موارد هم کاربردی است. به عنوان مثال هنگامی که گرفتگی جزئی تا گرفتگی های نسبتا شدید هم در لوله وجود داشته باشد. میتوان به وسیله فنر برقی حرفه آن را برطرف کرد.

دستگاه فنر برقی نسبت به دیگر دستگاه ها جمع و جور تر است و این موضوع باعث میشود که بتوان در اکثر مکان ها و قسمت های ساختمان از آن استفاده کرد. همچنین طول فنر میتواند برای بیشتر لوله ها کاربردی باشد. یعنی حتی اگر گرفتگی در عمق 50 متری لوله هم باشد میتوان به وسیله فنر برقی آن را باز کرد.

همچنین از دیگر فواید استفاده از شیوه فنرزنی لوله توالت ایرانی و انواع لوله ها صرفه جویی در وقت نسبت به روش های قدیمی و سنتی و همچنین دستگاه های قوی تر است. این سرویس عموما به وسیله فنر برقی در کمتر از نیم ساعت انجام میشود.

لوله بازکنی باغ فیض

لوله بازکنی باغ فیض رفع مشکل گرفتگی لوله

لوله بازکنی باغ فیض هم صورت می‌گیرد. البته مثل مشاغل دیگر، در لوله بازکنی هم فعالیت‌های مختلفی مستلزم انجام دادن هستند که می‌توان به چگونگی انجام کار، افرادی که این‌ کار را انجام می‌دهند و… اشاره کرد.

مشکل گرفتگی لوله‌ها یکی از اتفاقاتی است که تقریبا ممکن است برای هر خانه‌ای رخ بدهد. این مشکل حل نشدنی نیست و به همین علت است که باید با لوله بازکنی‌ها تماس بگیرید.

شما باید بدانید که در این موقعیت چکار کنید و به خوبی از بایدها و نبایدها آگاه باشید. درواقع باید بدانید که چه کارهایی را اصلا نباید انجام دهید و چه کارهایی را باید انجام دهید تا مشکل گرفتگی لوله منزلتان حل شود.

هنگام گرفتگی لوله‌ها چه کاری باید انجام دهیم؟

شما باید بدانید که اگر در باغ فیض زندگی می‌کنید و لوله‌های ساختمان شما دچار گرفتگی شد، می‌توانید با لوله بازکنی  تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید تا این افراد در سریع‌ترین زمان ممکن به آدرس شما بیایند و مشکل شما را حل کنند.

شما باید آرامش خودتان را حفظ کنید و همچنین نباید اقدام به انجام دادن روش‌های خانگی و سطحی برای باز کردن لوله‌ ها بکنید. این کار خیلی مهم است که از شما بر اساس اصول حرکت کنید و خودتان بر اساس شنیده‌ها و‌روش‌های سنتی اقدام نکنید.

این اقدام اولا می‌تواند اسیب رسان باشد به‌جای این‌که مشکل شما را حل کند؛ چون هم بافت خانه شما منحصر به.فرد است و همچنین مصالح و جنس لوله‌های به‌کار رفته در آن. پس بهتر است اقدامی سنتی که منجر به عمیق‌تر شده مشکلتان بشود انجام ندهید و صرفا با خدمات دکتر لوله بازکنی تماس بگیرید. دوما ممکن است این روش‌ها هزینه بیشتری برای شما داشته باشند و اصلا هم به روش درستی پیاده سازی نشوند که باز هم برای ساختمان شما آسیب زننده است.

لوله بازکنی باغ فیض در سال 2023 چگونه انجام می‌گیرد؟

خیلی از کاربران محترم از شرکت دکتر لوله بازکنی می‌پرسند که: لوله بازکنی چگونه انجام می‌شود و فرایند ان به چه صورت است؟ در پاسخ این سوال باید بگوییم که: توضیح انجام این کار به‌صورت حرفه‌ای در این مقاله نمی‌گنجد و باید مقالات بیشتری در این باره مطالعه بفرمایید.

ولی به‌ طور کلی لوله بازکنی هم طبق اصول خاصی انجام می‌گیرد. ذکر کردن تمامی مراحل کار ممکن است از حوصله شما خارج شود به همین علت می‌توان گفت که درکل این فرایند باعث باز شدن لوله‌های منزل شما می‌شود و باعث می‌شود که جریانی که بخاطر گرفتگی لوله قطع شده بود،دوباره وصل بشود.

البته درکل می‌توانیم بگوییم که لوله بازکنی فرایندی است که در آن افراد ماهری که در این کار تجربه دارند، با انجام یک سری مراحل اصولی که بستگی به مشکل شما دارد و البته با استفاده از ابزارآلات مختلفی، اقدام به باز شدن لوله‌های ساختمان می‌کنند. مستئل مهمی که در فرایند لوله بازکن باغ فیض مورد توجه است، سابقه گرفتگی لوله‌های ساختمان شما، میزان گرفتگی، جنس لوله‌ها، عمر ساختمان و…. است.

لوله بازکنی باغ فیض

لوله بازکن باغ فیض به روش با پمپ تراکم هوا

 هدف و کاربرد دستگاه یا پمپ تراکم هوا نیز مانند فنر برقی است و هر دو برای باز کردن محل گرفتگی استفاده میشوند. در ضمن استفاده از تمام این وسایل نیاز به یک متخصص و تکنسین حرفه ای لوله بازکنی دارد. که برای درخواست نیروی سرویس کار کافیست با دکتر لوله باز کنی تماس بگیرید.

پمپ تراکم هوا برای اکثر گرفتگی ها کاربردی است بجز گرفتگی توسط مصالح ساختمان که در بالا ذکر شد. این دستگاه همانگونه که از نامش مشخص است، با استفاده از هوای متراکمی که در مخزن خود نگه میدارد راه لوله یا چاه را باز میکند. به این صورت که سرویس کار حرفه ای لوله را وارد مسیر فاضلاب کرده و کلید خروج هوای متراکم را میزند.

لوله بازکنی با استفاده از واتر جت

دستگاه واتر جت هم کاملا مانند کمپرسور هوا عمل میکند. تفاوت بین واتر جت و پمپ هوای متراکم این است که پمپ از هوای فشرده استفاده میکند اما واتر جت از آب بسیار پر فشار. البته نیازی به نگران بودن نیست این آب فشار بالا آسیبی به لوله های شما وارد نمیکند. واتر جت از فنر برقی و پمپ هوا بزرگتر است و کاملا دستگاهی حرفه ای است که باید حتما توسط یک نیروی کار بلد استفاده شود.

دستگاه ساکشن

دستگاه ساکشن هم از روش هایی است که برای باز کردن لوله و چاه های گرفته استفاده میشود البته این روش چندان مرسوم نیست. دستگاه ساکشن با بالا کشیدن فاضلاب و اشیا گیر کردن درون لوله میتواند آن را باز کند.

تمام روش های فوق به تشخیص متخصص لوله بازکنی باغ فیض در محل شما انجام میشود و با ارائه فاکتور به منزله ضمانت نامه کتبی به شما، خیالتان را از بابت باز شدن و فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه لوله راحت میکند. بعضی از روش ها هم در ذهن افراد ممکن است کاربردی باشند مانند استفاده از محلول های لوله باز کن و چاه باز کن که علاوه بر این که ممکن است مفید نباشند دارای مضراتی همچون پوسیدن و له شدن لوله و خطر برای استفاده کننده میباشند.

علت گرفتگی لوله در باغ فیض چیست؟

لوله های ساختمان به دلایل محتلفی دچار گرفتگی میشوند. که قبل تر در همین پست به تعدادی از آنها اشاره کردیم. این دلایل عبارتند از گیر کردن چربی و روغن، خاک و مصالح ساختمانی، دستمال، شکستن و غیر استاندارد بودن لوله قرار گرفتن اشیا در جریان آب و همچنین برخورد لوله و چاه به ریشه های یک درخت.

این گرفتگی ها عموما در لوله مشاع یا اصلی و شتر گلو یا سیفون دیده میشود. شتر گلو یا سیفون که در تمام لوله ها استفاده میشود. برای نگهداری آب و جلوگیری از بوی نامطبوع درون لوله میشود. که در صورت گرفتن آن میتوانید به سایت یا شماره تلفن دکتر لوله بازکنی مراجعه کنید.

آیا میتوان به وسیله روش های خانگی لوله های گرفته باغ فیض را باز کرد؟

ممکن است روش های خانگی که در مقالات قبلی از آنها اسم برده شد، در برخی مواقع و در گرفتگی های سطحی کاربردی باشند؛ مانند استفاده از آب گرم یا استفاده از جوهر نمک. اما هیچ تضمینی برای کار کردن این روش ها نیست بلکه ممکن است تنها باعث هدر دادن وقت شما بشوند.

همچنین این روش ها برای گرفتگی های شدید و عمیق مفید نیستند. برای باز کردن این لوله های گرفته بهتر است از نیروهای حرفه ای دکتر لوله بازکنی کمک بگیرید تا هم در وقت خود صرفه جویی کنید هم با کمترین میزان کثیف کاری و تضمین صد در صدی سرویس لوله بازکنی باغ فیض را برایتان انجام دهند.

لوله بازکنی باغ فیض

اما چگونه میتوانید شما کاربران خدمات دکتر لوله بازکنی را در باغ فیض دریافت کنید؟

برای دریافت خدمات با کیفیت دکتر لوله بازکنی در باغ فیض و دیگر مناطق تهران کافیست با شماره تلفن های ما تماس گرفته. نیروهای بخش پشتیبانی شماره تلفن و آدرس را از شما دریافت کرده و از نزدیک ترین شعبه سرویس کارهای ماهر دکتر لوله بازکنی را به همراه تجهیزات کامل به منزل یا محل کار شما ارسال میکنند.

4.9/5 - (18 امتیاز)
6 پاسخ
 1. Bhnamkamrani
  Bhnamkamrani گفته:

  سلام به سایت خوب دکتر لوله بازکنی خواسم بدونم طبقه سوم لوله سینک گرفته فنر بزنید امکان داره لوله بشکنه ؟

  پاسخ
 2. حسین فر
  حسین فر گفته:

  سلام وقتتون بخیر حسین فر هستم تماس گرفتم برا گرفتگی کفشور کار فنر زنی لوله تمیز انجام شد با تشکر از سایت خوب دکتر لوله بازکنی🌹🌹🌹

  پاسخ
 3. عمانی نژاد
  عمانی نژاد گفته:

  سلام صبح بخیر بنده دیروز تماس گرفتم با شعبه باغ فیض دکتر لوله بازکنی کار شمارو پسندیدم نحوه سرویسدهی و رفع گرفتگی به تمیزی صورت گرفت

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *