لوله بازکنی نیاوران با دکتر لوله بازکنی

لوله بازکنی نیاوران تخصص بالا 0912049791 ☎️ اعزام فوری تضمینی

لوله بازکنی نیاوران

لوله بازکنی نیاوران یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین خدمات شرکت دکتر لوله بازکنی می‌باشد که با تضمین بهترین کیفیت و مناسب‌ ترین قیمت به شما عزیزان در این ارائه می‌گردد. گرفتگی لوله می‌تواند در هر زمانی از شبانه روز باری شما کاربران محترم اتفاق بیفتد و آرامش ساکنین در منزل را از بین ببرد. در همین زمان است که افراد با تجربه و حرفه‌ای خدمات دکتر لوله بازکنی در موقعیت حاضر شده و خیلی سریع گرفتگی لوله را برای شما برطرف می‌کنند. دکتر لوله بازکنی آمادگی رفع تمامی گرفتگی های لوله توالت فرنگی، ایرانی، سینک آشپزخانه و سایر گرفتگی‌ها را دارد.  

 ارائه خدمات لوله بازکنی نیاوران با سرویس دهی عالی

همانطور که گفتیم گرفتگی لوله می‌تواند در هرزمان از شبانه روز اتفاق بیفتد و اگر خیلی سریع این مشکل را برطرف نکنیم، منجر به کثیفی آشپزخانه و خانه خواهد شد. به همین خاطر تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن، تیم متخصص ما در منزل و یا محل کار شما حاضر شده و به کمک تجهیزات به روز، مسیر خروجی لوله را باز کند. مراحل  لوله بازکنی شرکت خدمات دکتر لوله بازکنی به صورت زیر می‌باشد:

 1. تماس با خدمات خبو شرکت دکتر لوله بازکنی از طریق شماره داخل سایت
 2. حضور افراد متخصص در محل گرفتگی لوله و تشخیص محل گرفتگی لوله  
 3. معرفی و انتخاب یکی از روش‌های تعمیراتی متناسب با میزان خرابی با توجه به نظر کارشناسان
 4. خرید و استفاده از قطعات یدکی مورد نیاز برای تعمیر
 5. رفع هرگونه نشتی و یا پارگی در لوله بازکنی شمال تهران و نیاوران
 6. جوش کاری در صورت نیاز

تمامی این خدمات تنها در کمتر از نیم ساعت بعد از تماس شما با خدمات دکتر لوله بازکنی فوری در محل حاضر شده و با تضمین بالاترین کیفیت صورت می‌گیرد.

لوله بازکنی نیاوران با دکتر لوله بازکنی

هزینه لوله بازکنی در نیاوران تهران با مناسب ترین قیمت

یکی از گلایه‌های همشهریان عزیز در خدمات لوله بازکنی نیاوران عدم وجود یک هزینه ثابت برای خدمات است. معمولا مشتریان از وجود قیمت‌های پرت و بالا همکاران ما گلایه مند هستند که ما برای رفع این دغدغه، قیمت ثابت و مشخصی را برای هر خدمات درنظر گرفته‌ایم. قیمت های خدمات لوله بازکنی نیاوران هرساله توسط اتحادیه مشخص می‌شود که عوامل مختلفی از جمله میزان و شدت گرفتگی، وجود اشیا در لوله، طول و ضخامت فنر و همچنین تعداد گرفتگی ها در مسیر لوله، می‌تواند برقیمت نهایی خدمات لوله بازکنی تاثیر بگذارد. در هرصورت شرکت خدمات دکتر لوله بازکنی به همشهریان عزیز این اطمینان را می‌دهد که برای جلب اعتماد و رضایت شما، کلیه خدمات لوله بازکنی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت حتی پایین تر از نرخ اتحادیه ارائه می‌گردد. 

مناطق تحت در لوله بازکنی نیاوران

دکتر لوله بازکنی با هدف کمک و خدمات رسانی به همشهریان عزیز، در تمام مناطق تهران آماده خدمات‌رسانی می‌باشد. شما در هرجایی از تهران که هستید، تنها کافیست با ما ارتباط بگیرید تا در کمترین زمان ممکن به طور 24 ساعته در شبانه روز، نزدیک‌ترین نیروها به محل شما اعزام شوند. پس اگر با مشکل گرفتگی لوله در نیاوران مواجه شدید، ما در خدمت شما هستیم.

از دیگر شعبات ما مانند لوله بازکنی ستارخان که به صورت 24ساعته فعالیت دارد.

ارزانترین خدمات لوله بازکن نیاوران تضمین بافاکتور اتحادیه و خدمات عالی
فاصله ما با شما عزیزان کمتر از1 کیلومتر
سرویسدهی فوری لوله بازکنی در نیاوران پس از دریافت ادرس پستی زیر 15دقیقه
خدمات فنرزنی انواع لوله با فنرهای بلند تا 50متر
بازکردن انواع لوله با؟ پمپ تراکم هوا و فنر ودستگاه های باد

لوله بازکنی نیاوران با دکتر لوله بازکنی

چرا باید از خدمات دکتر لوله بازکنی استفاده کنیم؟

کیفیت خدمات با صد درصد تضمین فاکتور رسمی

متاسفانه برخی از افراد با ارائه خدمات ضعیف، مشکل گرفتگی لوله را به طور کامل برطرف نمی‌کنند و همین موضوع باعث می‌شود تا شما دوباره مجبور به پرداخت هزینه اضافه برای حل مشکل به طور کامل شوید. از طرف دیگر اگر به طور اصولی بازکردن لوله های مسدود شده انجام نشود، آنگاه باید هزینه‌های دیگر مانند تعمیر و … را نیز در نظر بگیرید. ولی ما با داشتن نیروهای متخصص و با تجربه در این زمینه، به شما این تضمین را می‌دهیم که مشکل گرفتگی لوله را به طور کامل برطرف کرده و هیچ آسیبی به لوله ها وارد نشود.

هزینه معقول و پایین تر از قیمت نرخ اتحادیه

برای جلوگیری از هرگونه سو استفاده‌ای، تمامی هزینه‌ های دکتر لوله بازکنی مشخص و ثابت شده است. همچنین هزینه ها با توجه به موارد جانبی تعیین و مشخص شده است و قیمت نهایی دیگر تغییر نخواهد کرد.

لوله بازکنی شبانه روزی نیاوران بدون هیچگونه کثیفی

یکی از دغدغه‌ های مهم بانوان برای بازکردن لوله، کثیف کاری محل در هنگام کار است. برطرف کردن مشکلات گرفتگی لوله در نیاوران و یا هرجای دیگر، جز خدماتی است که در هرصورت کثیف کاری را با خود به همراه دارد و امری اجتناب ناپذیر است. اما اگر افراد با تجربه و متخصص باز کردن لوله را انجام دهند، این کثیف کاری به کمترین مقدار خود می‌رسد چراکه از پیشرفته‌ترین و به روزترین تجهیزات لوله بازکنی استفاده می‌کنند. به همین خاطر نیروهای ما به کمک دستگاه‌های مجهز، لوله های شما را با کمترین میزان کثیف کاری باز کرده و تمام نکات بهداشتی را رعایت می‌کنند.

پشتیبانی 24 ساعته و تمام وقت در هرجایی از تهران که هستید

بعد از اینکه متوجه گرفتگی لوله ها شدید، تنها کافیست در هرساعت از شبانه روز با ما تماس بگیرید تا نیروهای ما از نزدیک ترین محل به سمت شما اعزام شوند و مشکل را برطرف نمایند.

فنر زنی لوله در لوله بازکنی نیاوران بدون کثیفی

بوی بد، بالازدگی آب از لوله، کثیف کاری و … از مشکلات و معضلات گرفتگی لوله است که آرامش ساکنین منزل و یا ساختمان را از بین می‌برد. روش های خانگی و موقت ممکن است این مشکل را تا چند روزی به طور سطحی حل کرده و خیال شما را راحت کند اما قطعا راه حل قطعی نیست و شما دوباره با این مشکل مواجه خواهید شد. پس برای رفع کامل گرفتگی لوله ها لازم است از افراد متخصص کمک بگیرید. لوله بازکنی نیاوران توسط نیروهای حرفه‌ای با روش های مختلفی از جمله فنر زنی انجام می‌شود. فنرزنی لوله توالت ایرانی را می‌توان به دو صورت انجام داد.

 1. فنر زنی دستی در نیاوران تهران

فنر دستی باید با توجه به نظر نیروهای متخصص مورد استفاده قرار گیرد. معمولا از فنر زنی دستی زمانی استفاده می‌شود که میزان گرفتگی خفیف و سطحی باشد و یا استفاده از روش های دیگر کارآمد نباشد. به طور مثال برای رفع گرفتگی فاضلاب لوله توالت ایرانی می‌توان از فنر دستی استفاده کرد اما برای توالت های فرنگی، این وسیله مناسب نیست چراکه تیزی نوک فنرهای دستی می‌تواند به جداره های توالت فرنگی آسیب برساند. در چنین شرایطی برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی باید از دستگاه تراکم هوا استفاده کرد.

 1. دستگاه فنر لوله بازکنی

دستگاه لوله بازکنی متشکل از فنر و موتور است که موتور وظیفه تامین نیروی لازم برای چرخش فنر را به عهده دارد. این دستگاه به مراتب راحت تر و سریع تر نسبت به فنر دستی می‌باشد. دستگاه فنر لوله بازکنی به راحتی قابل حمل است و توانایی برطرف کردن گرفتگی های شدید را دارد. همچنین طول فنر این دستگاه زیاد بوده و برای لوله های طویل مناسب است. کار با این دستگاه نیاز به افراد حرفه‌ای دارد که نیروهای متخصص شرکت دکتر لوله بازکنی آماده خدمات رسانی لوله بازکنی در نیاوران می باشند.

 1. لوله بازکنی با تراکم هوا

برای رفع گرفتگی لوله به خاطر خاک و فضولات می‌توان از دستگاه لوله بازکن با تراکم هوا استفاده کرد. در این دستگاه فشار هوا به کمک دستگاه ایجاد شده و میزان فشار روی عقربه نمایش داده می‌شود. به این صورت که دهانه دستگاه در دهانه لوله قرار گرفته و به کمک اهرم دستگاه لوله بازکن، هوای فشرده به داخل لوله وارد شده و گرفتگی ها را به حرکت در می‌آورد. دستگاه تراکم هوا برای رفع هر نوع گرفتگی لوله مورد استفاده قرار می‌گیرد و تنها تفاوت آن با دستگاه لوله بازکن در این است که محدودیتی ندارد و می‌تواند گرفتگی‌های انتهای لوله را نیز باز کند. 

لوله بازکنی نیاوران با دکتر لوله بازکنی

رایج ترین گرفتگی های لوله+به تجربه حرفه ای ما اعتماد کنید

 1. بازکردن لوله ظرفشویی

یکی از رایج‌ترین گرفتگی های لوله در منازل، گرفتگی لوله آشپزخانه است که راه حرکت در لوله سد شده و آب جمع شده تخلیه نمی‌گردد. در چنین زمانی اگر گرفتگی سطحی باشد، اولین اقدام باز کردن شترگلو و یا همان سیفون است. اگر با باز کردن سیفون مشکل حل نشد، باید سراغ محلول شیمیایی که ترکیبات اسیدی دارند، برویم. البته به شما پیشنهاد می‌کنیم زیاد از این روش استفاده نکنید چراکه به مرور زمان می‌تواند منجر به پوسیدگی و

خرابی لوله ها شود. بنابراین برای اینکه به طور کامل از شر گرفتگی لوله خلاص شوید، با دکتر لوله بازکنی تماس گرفته و بازکردن لوله های خود را به طور کامل و صد در صد تضمینی به ما بسپارید.

 1. در آوردن انگشتر از چاه فاضلاب به کمک لوله بازکن در نیاوران

معمولا زیاد اتفاق می افتدکه اشیا قیمتی مانند انشگتر طلا، ساعت و یا هرچیز دیگری در چاه فاضلاب بیفتد. در این حالت شی در قسمت  s  مانند سیفون گیر می‌کند. اگر خود شما اقدام به درآوردن شی کنید، ممکن است به درون چاه فاضلاب افتاده و دیگر دسترسی به آن امکان پذیر نباشد. در این صورت بهترین تصمیم این است که با افراد حرفه ای که مهارت و دستگاه های لازم را در اختیار دارند، تماس بگیرید.

مهم ترین دلایل گرفتگی لوله ها در منازل

 • اجتماع پرز، مو و نخ در سینک ظرفشویی و لوله ها
 • افتادن دستمال کاغذی و یا پوشک بچه در چاه فاضلاب
 • مشکل داشتن نحوه لوله کشی ساختمان
 • وجود روغن و پسامندهای غذایی و چربی در مسیر لوله ها
 • شیب نامناسب لوله ها
 • وجود سیمان، گچ و یا شن در لوله برای خانه های نوساز و یا بازسازی شده

  چگونه از گرفتگی لوله ها جلوگیری کنیم؟

  بهترین راه برای اینکه با مشکل گرفتگی لوله در نیاوران مواجه نشوید، رعایت برخی نکات است که در زیر به آن ها می‌پردازیم:

  • در هنگام شستشوی ظروف، روغن های اضافی را در داخل سینک نریزید.
  • حتما برای جلوگیری از گرفتگی لوله، ته مانده غذاها را از یک صافی رد کنید تا آشغال وارد لوله نشود.
  • برای جلوگیری از گرفتگی لوله در دستشویی فرنگی از انداختن دستمال کاغذی جلوگیری کرده و دکمه را کاملا فشار دهید تا آب کاملا تخلیه شود.
  • در استفاده از دستشویی های ایرانی مراقب باشید، شی‌ای درون چاه نیفتد.
  • از انداختن مو در سینک ظرفشویی و یا توالت ایرانی و فرنگی جدا خودداری کنید.
  • اگر به دلیل کمبود متراژ منزل، دستشویی و حمام مشترک دارید، مراقب باشید تا وسایل حمام در چاه دستشویی نیفتد.

لوله بازکنی نیاوران با دکتر لوله بازکنی

خدمات دکتر لوله بازکنی با کیفیت بالا در سال 2022

همانطور که گفتیم گرفتگی لوله ها در منازل و یا محل کار یکی از مهم ترین مشکلاتی است که افراد با آن مواجه هستند. شرکت های مختلفی خدمات لوله بازکنی در نیاوران را ارائه می‌دهند اما آنچه که اهمیت دارد، تضمین کیفیت خدمات است. برطرف کردن گرفتگی کامل لوله ها، دریافت هزینه منصفانه و عدم آسیب به لوله‌ها از مواردی است که باید به آن توجه کرد. طبیعتا انتخاب بهترین و معتبرترین شرکت کار آسانی نیست. خوشبختانه ما در دکتر لوله بازکنی با داشتن سال ها تجربه، موفق به کسب رضایت و اعتماد مشتریان عزیز خود شده‌ایم. به همین دلیل برای کمک به همشهریان عزیز، آماده ارائه خدمات لوله بازکنی نیاوران در هرساعت از شبانه روز هستیم.  از اینکه به ما اعتماد می‌کنید، سپاسگزاریم. 

برای سرویس دهی بهتر لوله بازکنی یوسف آباد می باشد که برای ارائه ی خدمات به صورت شبانه روزی در خدمت شما مشتریان عزیز است.

5/5 - (6 امتیاز)
4 پاسخ
 1. ایزدی
  ایزدی گفته:

  سلام از نیاوران تماس گرفتم خدماتتون تمیز بود مرسی از شرکت خوبتون و کادر خوش برخوردتون👏💜👏💜👏💜👏💜

  پاسخ
 2. Hamid
  Hamid گفته:

  سلام رفع گرفتگی لوله انجام شد دست شما درد نکنه از شرکت دکتر لوله بازکنی و شعبه لوله بازکنی نیاوران ممنونم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *