لوله بازکنی غرب تهران با دکتر لوله بازکنی

لوله بازکنی غرب تهران بازدید رایگان 09120499791 ☎️ تخصص بالا

لوله بازکنی غرب تهران

گرفتگی‌ چاه‌ها یا لوله‌ های فاضلاب اتفاقی بسیار ناخوشایند که برای شا عزیزان در غرب تهران رخ دهد که اکثر ما همیشه استرس این موضوع را داریم چراکه به خوبی می‌دانیم اگر این گرفتگی به موقع و به خوبی رفع نشود چه نتیجه فاجعه‌باری را در پی خواهد داشت و تا چه حد می‌تواند باعث دردسر شود.

امروزه شرکت‌ های خدماتی بسیاری زیادی وجود دارند که در ارتباط با گرفتگی لوله‌ها و چاه‌ های گرفتگی فعالیت دارند که یکی از شناخته شده‌ ترین این شرکت‌ ها شرکت دکتر لوله بازکنی

 شرکت خدمات حرفه‌ای خود را در خصوص لوله بازکنی غرب تهران و گرفتگی چاه‌ها و مجاری فاضلاب ارائه می‌دهد که در ادامه بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

لوله بازکنی غرب تهران با دکتر لوله بازکنی

شاید لازم باشد پیش از پرداختن به خدمات لوله بازکنی شرکت حرفه‌ای لوله بازکنی غرب تهران ابتدا به این موضوع توجه کنیم که دلیل گرفتگی یا نشت و بیرون‌ زدن فاضلاب چیست بنابراین عواملی که باعث می‌شوند که لوله‌ها و چاه‌های فاضلاب به مرور مسدود و در نهایت از دریچه خارجی نشست پیدا کنند شامل موارد زیر هستند.

 1. رسوب بستن جداره لوله‌های فاضلاب

  آب برخی از مناطق از درصد املاح بالایی برخودار است و به اصطلاح رسوب زیادی ایجاد می‌کند که در بسیاری از موارد این رسوب و مواد رسوب‌پذیر دیگری که در مسیر لوله‌های فاضلاب جریان دارند به مرور بر روی دیواره لوله‌ها رسوب بسته و مجرای فاضلاب را تنگ کرده و باعث گرفتگی راحت‌تر آن می‌شود.2

 2. چربی و پسماند‌های غذایی

یکی از رایج‌ترین نوع گرفتگی‌ لوله‌های فاضلاب مربوط به فاضلاب آشپزخانه و لوله‌های سینک ظرفشویی است چراکه اکثر افراد بدون توجه به این مسئله چربی و پسماند‌های غذایی ریز و درشت را داخل سینک ظرفشویی رها می‌کنند و این چربی و پسماند به راحتی در لوله‌های فاضلاب آشپزخانه تجمع پیدا کرده و باعث گرفتگی آن می‌شود.

3.مواد و مصالح ساختمانی

در بسیاری از موارد لوله‌های فاضلاب خصوصا در قسمت‌های بیرونی مانند بالکن و تراس به دلیل ریزش مصالح ساختمانی مانند گچ، سیمان، دوغاب و… درون لوله‌ها دچار گرفتگی می‌شوند؛ بنابراین هنگام ساخت‌وساز یا تعمیرات منزل بهتر است دریچه فاضلاب‌های اطراف محل موردنظر را به خوبی کیپ کنید.

4.گیر کردن جسم خارجی

گاهی گرفتگی لوله‌های فاضلاب به دلیل نفوذ مواد رسوب‌پذیر یا پسماند‌های مختلف نیست؛ بلکه تنها یک جسم خارجی غیر تجزیه‌پذیر درون لوله‌ها گیر‌ می‌کند برای مثال: معمولا کودکان با کنج‌کاوی خود در صورت درپوش نداشتن لوله فاضلاب قطعات ریز و درشت اسباب‌بازی‌ خود را درون لوله فاضلاب می‌اندازند که به راحتی باعث انسداد لوله‌ها می‌شوند.

برای اطلاع از انواع ترفند های رفع گرفتگی لوله خودتان صفحه ی لوله بازکنی باغ فیض را کلیک کنید.

شماره نمایندگی لوله بازکنی غرب تهران 09120499791
خدمات با بازدید رایگان در غرب تهران شبانه روزی آماده خدمات رسانی
سرویسدهی فوری 24ساعته پس از دریافت ادرس پستی زیر 15دقیقه
ساعت کاری شرکت دکتر لوله بازکنی: 24ساعته در طول هفته
بازکردن انواع لوله با: پمپ تراکم هوا و فنر ودستگاه های باد

خدمات ویژه لوله بازکنی غرب تهران شرکت دکتر لوله بازکنی

اگر بخواهیم راه و روش‌های باز کردن لوله‌های فاضلاب را به دو دسته کلی تقسیم کنیم شامل روش‌های خانگی و روش‌های حرفه‌ای

لوله‌ بازکنی می‌شوند و روش‌های خانگی با استفاده از مواد شیمیایی مخصوص لوله‌ بازکنی یا استفاده از مواد طبیعی خانگی و ابزار ساده قابل دسترس برای بازکردن لوله‌های گرفته انجام می‌شود.

اما روش‌های خانگی تنها زمانی کاربرد دارند و نتیجه‌بخش هستند که گرفتگی لوله‌های فاضلاب در حد جزئی و به دلیل عوامل سطحی باشد؛ اما زمانی که این گرفتگی شدید و جدی شود کاری از دست روش‌های خانگی ساخته نیست و حتی ممکن است با این روش‌ها گرفتگی را تشدید کرده و یا باعث فوران و نشت آن شوید که قطعا اتفاق خوشایندی نخواهد بود.

بنابراین روش منطقی و مطمئن این است که پس از تشخیص گرفتگی لوله‌های فاضلاب بلافاصله با نزدیک‌ترین شرکت خدماتی آب و فاضلاب تماس بگیرید و اگر ساکن محدوده غرب تهران هستید هیچ انتخابی مطمئن‌تر از شرکت دکتر لوله بازکنی در محدوده غرب تهران نیست.

همانطور که می‌دانید غرب تهران یکی از متراکم‌ترین مناطق از نظر ساخت‌وساز ساختمانی و جمعیت ساکن است از این رو ریسک گرفتگی لوله‌های فاضلاب شهری در این منطقه بالا است.

شرکت دکتر لوله بازکنی با سال‌ ها تجربه و به پشتوانه رضایت و اطمینان مردم واحد خدماتی غرب تهران را نیز پوشش می‌دهد و به این ترتیب ساکنین این منطقه با دسترسی سریع به خدمات این شرکت نگرانی بابت گرفتگی لوله‌های فاضلاب مسکن یا محل کار خود ندارند.

اهمیت استفاده از خدمات این شرکت باتجربه را زمانی درک خواهید کرد که استفاده از روش‌های خانگی که گاها پرخطر و حتی هزینه‌بر نیز هستند نتیجه‌بخش نباشد و حتی موجب کثیف‌کاری بیشتری شود.

لوله بازکنی غرب تهران دکتر لوله بازکنی

مزایای لوله بازکنی غرب تهران نسیت سایر رقبا

امروزه شرکت‌ها و اصناف خدماتی بسیاری وجود دارند که در خصوص مسائل آب و فاضلاب خدمات متفاوتی ارائه می‌دهند؛ اما در زمینه باز کردن و گرفتگی لوله‌ها و چاه‌های فاضلاب نمی‌توان به هر شرکت یا شخصی اعتماد کرد چراکه ممکن است با عملکرد غیر حرفه‌ای در این زمینه نتنها مشکل ایجاد شده را حل نکنند بلکه باعث شکستن و آسیب به لوله‌ها و نشت فاضلاب شوند و مزایای شرکت دکتر لوله بازکنی در این خصوص شامل موارد زیر است.

 • این شرکت بیشترین تعداد پرسنل آموزش دیده، مجرب و حرفه‌ای را در خصوص خدمات آب و فاضلاب در اختیار دارد و بنابراین به هیچ عنوان با کمبود نیرو و تاخیر در خدمات مواجه نمی‌شود.
 • شرکت دکتر لوله بازکنی با تیم حرفه‌ای و مدیریت قوی خود به راحتی توانسته است تمام منطقه غرب تهران و محدوده آن را از نظر خدماتی که ارائه می‌دهد پوشش دهد.
 • این شرکت با بهره‌گیری از نیروی انسانی فعال و حرفه‌ای و همچنین ماشین‌‌ها و ابزار مخصوص در کمترین زمان ممکن حاضر به خدمت رسانی هستند و بنابراین هیچ گونه اتلاف وقتی را شاهد نخواهید بود.
 • تیم عملیاتی شرکت دکتر لوله بازکنی در خصوص سیستم آب و فاضلاب انواع ساختمان‌ها (ویلایی، برج و مجتمع، آپارتمان و…) آموزش کامل دیده و بنابراین به راحتی می‌‌توانند سیستم فاضلاب و روش باز کردن آن را تشخیص دهند.
 • اعضای تیم شرکت دکتر لوله بازکنی با داشتن سال‌ها تجربه و کسب مهارت در این زمینه گرفتگی چاه و لوله‌های فاضلابی را در کمترین زمان ممکن برطرف می‌کنند و از نظر وقت حداکثر سرعت‌ عمل را دارند.
 • پرسنل خدماتی این شرکت با داشتن تخصص و مهارت لازم به هیچ عنوان به زیرساخت‌های تاسیساتی و مجاری آب و فاضلاب آسیب وارد نمی‌کنند.
 • اعضای شرکت لوله بازکنی غرب تهران با به کارگیری نهایت دقت، خسارت و کثیف‌کاری را هنگام رفع انسداد لوله‌های فاضلاب نخواهند داشت؛ این در حالی است که بسیاری از تیم‌های خدماتی به شدت محیط اطراف محل مسدود شده را هنگام باز کردن لوله با بخش کردن فاضلاب آلوده می‌کنند.
 • شرکت دکتر لوله بازکنی چندین ابزار و وسیله مخصوص مانند: دستگاه ساکشن، پمپ هوا، فنربرقی و… را در اختیار دارند که با توجه به نوع و شدت گرفتگی لوله از روش مناسب برای لوله بازکنی استفاده می‌کنند.

موارد فوق بخشی از مهم‌ترین مزایای بهره‌مندی از خدمات لوله بازکنی شرکت دکتر لوله بازکنی است که به شما این اطمینان خاطر را خواهد داد که گرفتگی لوله‌های فاضلاب خود را در سریع‌ترین زمان ممکن به شکل عمقی و اصولی با حداقل میزان کثیفی و هزینه پایین انجام دهید.

لوله بازکنی غرب تهران دکتر لوله بازکنی

مراحل کار لوله بازکنی غرب تهران به شرح زیر میباشد:

احتمالا برای اکثر ما مهم است که بدانیم مراحل لوله‌ بازکنی غرب تهران یک شرکت خدماتی مانند شرکت بنام دکتر لوله بازکنی به چه صورت است تا آمادگی لازم را برای بهره‌مندی از خدمات شرکت را داشته باشیم و در ادامه کلیات مراحل دکتر لوله بازکنی را برای شما عزیزان شرح خواهیم داشت.

 1. در مرحله اول اعضای تیم اعزام شده تمامی سیستم آب و فاضلاب محل مورد نظر را بررسی و نقاط دارای گرفتگی جزئی تا کامل را مشخص می‌کنند.
 2. پس از این مرحله به منظور جلوگیری از کثیف شدن یا خسارت احتمالی وسایل و تجهیزات موجود در محل را تا جایی که لازم است کنار گذاشته و فاصله لازم را ایجاد می‌کنند.
 3. در قدم سوم با تشخیص دلیل گرفتگی و شدت آن سعی می‌کنند که از ابزار ابتدایی و روش‌های ساده‌تر برای رفع انسداد استفاده کنند.
 4. در مرحله بعد اگر گرفتگی در عمق زیاد و با شدت بالا باشد از ابزار تخصصی مانند فنر برقی، دستگاه ساکشن و… گرفتگی ایجاد شده را برطرف می‌کنند.
 5. در قدم بعدی برای حذف بوی بد فاضلاب و از بین بردن حشرات فاضلابی ممکن است با مواد تخصصی لوله‌های مورد نظر را شستشو و پاکسازی کنند.
 6. در مرحله ششم برای اطمینان از عدم گرفتگی، تمامی مجراها و لوله‌های موجود در واحد ساختمانی چک می‌شوند.
 7. در نهایت به عنوان مراحل پایانی اگر کثیفی جزئی هنگام لوله بازکنی ایجاد شده باشد تیم حاضر به طور کامل محیط را پاکسازی و به شکل مرتب به شما تحویل می‌دهند.

در ضمن پس از این مراحل و برطرف شدن کامل گرفتگی لوله‌های فاضلاب، اعضای تیم مشاوره لازم در خصوص جلوگیری از گرفتگی مجدد لوله‌ها و نکات مهم هنگام گرفتگی را برای شما توضیح خواهند داد و به این ترتیب شما از یک مشاوره حرفه‌ای نیز بهره‌مند خواهید شد.

برای سرویس دهی بهتر لوله بازکنی جنت آباد می باشد که برای ارائه ی خدمات به صورت شبانه روزی در خدمت شما مشتریان عزیز است.

نحوه استفاده از خدمات لوله بازکنی در غرب تهران:

اگر شما نیز مدام با مشکل گرفتگی لوله‌های فاضلاب مواجه می‌شوید و ساکن غرب تهران هستید؛ با وجود لوله بازکنی غرب تهران دیگر جای نگرانی وجود ندارد چراکه به راحتی می‌توانید بدون اتلاف وقت، انرژی، هزینه و یا به کارگیری روش‌های کم بازده با کمک خدمات این شرکت، رفع کامل لوله‌های آب و فاضلاب خود را انجام دهید.

برای بهره‌مندی از خدمات حرفه‌ای و سریع گروه فنی تخلیه چاه و لوله بازکنی غرب تهران کافی است به سایت این شرکت مراجعه کرده و از لینک‌های ارتباطی موجود استفاده کنید و با واحد خدمات‌رسانی ارتباط برقرار کرده سپس با توضیح کلی شرایط و ارائه آدرس دقیق خود از خدمات دقیق تیم مجرب و تخصصی دکتر لوله بازکنی در حوزه‌های مختلف ازجمله لوله بازکنی و تخلیه چاه نهایت استفاده را ببرید.

5/5 - (7 امتیاز)
3 پاسخ
 1. احمدی دوست
  احمدی دوست گفته:

  ممنون از خدمات خوب دکتر لوله بازکنی واقعا بنده راضی بودم هم از کار تمیز سرویسکار هم نحوه سرویس دهی موفق باشید

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *