لوله بازکنی بلوار فردوس

فنرزنی لوله بازکنی بلوار فردوس بافاکتور 09120499791 ☎️ 20دقیقه ای

آشنایی با بهترین مرکز لوله بازکنی بلوار فردوس

همانطور که می‌دانید فاضلاب‌ کشی اماکن مسکونی و تجاری از سیستم زیرزمینی پیچیده و گسترده‌ای برخوردار است و مجاری مختلف برای انتقال مواد آلوده مسیرهای پرپیچ و خمی را طی می‌کنند تا پسماند‌های فاضلابی را در بستر اصلی یا چاه‌های سپتیک فاضلاب تخلیه کنند.

بخش اعظم مجاری فاضلاب‌ها در مسیرهای زیرزمینی و در عمق زمین یا جداره دیوارها طی شده و این سیستم توکار همانقدر که بهداشت و ایمنی بافت شهری را تامین می‌کند در صورت بروز هرگونه مشکل و انسداد در انتقال آب‌های آلوده و پسماندهای فاضلابی می‌تواند دردسرهای خاصی را به همراه داشته باشد.

آنچه که در وضعیت فاضلاب‌کشی و سهولت انتقال مواد نقش بسزایی دارد سیستم اصولی و ایمنی مسیرهای فاضلاب بر حسب بافت شهری و زیرساخت‌ سازه‌های مسکونی و تجاری است؛ در صورت ایجاد بستر مناسب و احداث تخصصی فاضلاب‌کشی احتمال بروز مشکلاتی ازقبیل: نشت، شکستگی، انسداد و… مسیرها کاهش‌ می‌یابد.

اما وضعیت در مناطق بزرگ و بافت شهری متراکمی مانند: بلوار فردوس همیشه مساعد نیست و ساخت و سازهای غیر اصولی که چندان از نقشه‌های مهندسی و الگوهای صحیح آب و فاضلاب تبعیت نمی‌کنند به مشکلات ناشی از پرشدن یا کیپ شدن فاضلاب‌ها دامن می‌زند و در اینجا است که آشنایی با خدمات تخصصی دکتر لوله بازکنی لوله بازکنی بلوار فردوس اهمیت خود را نشان می‌دهد.

لوله بازکنی بلوار فردوس

فعالیت های لوله بازکنی دکتر لوله بازکنی در محدوده بلوار فردوس

وسعت بلوار فردوس در محدوده شرقی و غربی سبب شده تا سرعت ساخت و ساز در این منطقه روبه رشد باشد و جمعیت ساکن نیز در حال افزایش هستند که به تبع آن عرضه و تقاضا در خصوص خدمات مختلف بالا رفته و ساکنین بلوار فردوس برای تسریع در رفع نیازها و مشکلات شهروندی خود به دنبال مراکز مجرب و تخصصی هستند.

دغدغه‌های عدیده روزمره به همراه سکونت در مناطق شلوغ سبب شده تا افراد در میان شرکت‌های مختلف خدماتی مانند: لوله بازکنی به دنبال تیم حرفه‌ای و متعهدی باشند که در اسرع وقت در محل حاضر شده و مشکلات پیش آمده را در کوتاه‌ترین زمان ممکن رفع نموده و مخاطبان را از درگیری با انسداد و نشت مسیرهای فاضلاب رها کنند.

لوله بازکن بلوار فردوس ازجمله بهترین مراکز خدمات لوله بازکنی است که محدوده غرب تهران مانند: بلوار فردوس را نیز پوشش می‌دهد و با تیمی متشکل از افراد متخصص و تجهیزات به روز هرگونه مشکل در مجاری فاضلاب را تشخیص داده و به گرفتگی‌های مختلف را صورت کاملا حرفه‌ای برطرف می‌کنند و این مشکلات می‌توانند به هر دلیلی و در هر نقطه از مجاری فاضلاب باشند؛ در هر صورت تیم مجرب دکتر لوله بازکنی تمامی موانع و مشکلات را بدون محدودیت حل خواهند کرد.

مهمترین عوامل انسداد لوله فاضلاب بلوار فردوس

با توجه به منطقه، بافت شهری، وضعیت مهندسی ساخت و ساز، نقشه فاضلاب کشی ساختمان، رعایت نکات ایمنی در عبور مواد از فاضلاب و… دلایل مختلفی برای کیپ شدن و گرفتگی مجاری وجود دارند که هریک می‌تواند سبب بروز مشکلاتی مانند: بازگشت آب به مبدا، نشست در مسیر عبور فاضلاب، فشار به مجاری و‌ ایجاد ترک یا شکستگی، تخریب و تضعیف کانال‌های فاضلابی ساختمان و… شوند و خسارات مختلفی را به همراه داشته باشند.

عوامل انسداد لوله‌های فاضلاب موارد مختلفی را شامل می‌شوند که گاها ممکن است مشکل از فعالیت‌ها شما نباشد؛ زیرا امروزه فاضلاب‌های مشترک در زندگی آپارتمان نشینی و مناطق پرجمعیتی مانند: بلوار فردوس این مشکلات را افزایش می‌دهند؛ لذا تیم تخصصی دکتر لوله بازکنی در مرحله اول به یافتن علت و منبع اصلی مشکل رسیدگی خواهد کرد تا گرفتگی فاضلاب را به طور قطعی حل کند‌.

 • تجمع مواد مختلف خوراکی و غیرخوراکی مانند: چربی و روغن که نتنها خود به جداره لوله‌های فاضلاب میچسبند بلکه سایر پسماند موجود در آب فاضلاب را به خود جذب می‌کنند.
 • کلاف نخ یا مو و وسایل توری که مانند فیلتر عمل کرده و سایر مواد را جمع می‌کنند و در نهایت سبب کیپ شدن مجرا می‌شوند.
 • ترکیب موادی که در برخورد با یکدیگر سبب ایجاد رسوب و حالت فیزیکی غیر سیال و ساکن ‌می‌گردند و مانعی برای عبور آب و سایر ذرات معلق ایجاد می‌کنند.
 • تجمع مواد و مصالح ساختمانی که به صورت ملات سنگین و غیر سیال در می‌آیند و نتنها خود در مسیر فاضلاب حرکت نمی‌کنند بلکه مانع عبور سایر مواد فاضلابی می‌شوند.
 • شیب کم یا مسیر پرپیچ و خم فاضلاب‌کشی که از عبور سریع و راحت آب و آلودگی‌های همراه آن جلوگیری می‌کند.
 • قرار گرفتن اشیاء بزرگ و تجزیه ناپذیر در لوله‌ ها

لوله بازکنی بلوار فردوس

بهترین خدمات تخلیه فاضلاب بلوار فردوس با دکتر لوله بازکنی

با توجه به بافت شهری متراکم این بلوار که به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم می‌شود؛ بروز هرگونه انسداد و نشت در قسمت‌های مختلف فاضلاب این منطقه می‌تواند مشکلات مختلفی را برای ساکنین و سایر همسایه‌ها نیز به همراه داشته باشد؛ لذا وجود تیم حرفه‌ای تخلیه فاضلاب اهمیت ویژه‌ای در چنین مناطقی دارد.

گروه فنی دکتر لوله بازکنی از بهترین مراکز لوله بازکنی بلوارفردوس شناخته شده در محدوده غرب است که به راحتی و در کمترین زمان علت اصلی و محل دقیق گرفتگی فاضلاب را تشخیص داده و با تجهیزات کاملا تخصصی انسداد فاضلاب را بدون آسیب به لوله‌ها، سنگ توالت، کاشی و سرامیک فضا، بستر فاضلاب و… برطرف می‌کنند.

این مرکز مجرب با کمک دریل فنر، ژنراتور و… حتی سخت‌ترین گرفتگی‌های ناشی از دوغاب، ملات ساختمانی و گچ  را نیز رفع کرده و مجاری کیپ فاضلاب را در طول تمام مسیر آزاد می‌کند و پرسنل خدماتی این کارها را با تسلط، سرعت عمل و بدون هیچگونه کثیف کاری و ایجاد آلودگی در محیط انجام می‌دهند.

حتی اگر فاضلاب‌ ساختمان شما به چاه‌های سپتیک ختم شود نیز دیگر جای نگرانی از پرشدن، سرریز کردن، نشت یا سایر احتمالات زیان بار و مشکل ساز را نداشته باشید چراکه نیروی فنی با سابقه دکتر لوله بازکنی نتنها مسیر فاضلاب را پاکسازی کرده؛ بلکه چاه‌های فاضلاب را هم با کمک تانکرهایی با ظرفیت مناسب و‌ سیستم ساکشن تخلیه می‌کنند.

برای خدمات بهتر لوله بازکنی یوسف آباد می باشد که برای ارائه ی خدمات به صورت شبانه روزی در خدمت شما مشتریان عزیز است.

نحوه رفع گرفتگی فاضلاب و تخلیه چاه و لوله بازکنی بلوار فردوس

در بلوار فردوس هنوز هم بخش اعظمی از فاضلاب‌‌کشی‌ها به اگو متصل نیستند و در نهایت به چاه‌های جذبی قدیمی و سپتیک سرازیر می‌شوند و همانطور که می‌دانید این سیستم ظرفیت محدودی داشته و پس از مدتی حجم چاه پر می‌شود و اگر به موقع برای تخلیه آن اقدام نگردد احتمال نشت، سرریز شدن و حتی ریزش چاه و‌ عواقب خطرناک و غیربهداشتی آن برای ساکنین محله وجود دارد.

نیروی تاسیسات و فنی دکتر لوله بازکنی در طول شبانه روز در حال امداد رسانی و برطرف نمودن مشکلات دردسر ساز گرفتگی لوله‌ها و پر شدن چاه‌های فاضلاب هستند و هنگام بروز هریک از این مشکلات تنها کافی است که از طریق راه‌های ارتباطی با تیم پشتیبانی دکتر لوله بازکنی تماس برقرار کنید و مشکل را شرح دهید تا نیرو و تجهیزات لازم بدون اتلاف وقت به محل اعزام شوند.

 1. گروه تخصصی لوله بازکنی در بلوار فردوس با دستگاه‌های مجهز فنر برقی، ژنراتور، دستگاه‌های هوا، مکش و… در محل حاضر می‌شوند و ابتدا محل دقیق انسداد و نوع گرفتگی را تشخیص می‌دهند.
 2. بدون کثیف کاری و آسیب به لوله‌کشی و محیط، گرفتگی را در تمام مسیر فاضلاب برطرف می‌کنند و پس از اتمام کار تست باز بودن مسیر را نیز انجام می‌دهند.
 3. هنگام پر بودن چاه فاضلاب حتی در صورت عدم اطلاع شما از محل دقیق چاه، مکان چاه را می‌یابند و ضمن رعایت نکات ایمنی و بهداشتی درب چاه را بدون آسیب باز می‌کنند.
 4. برحسب عمق و حجم چاه تانکری با ظرفیت مناسب را انتخاب کرده و با دستگاه مکنده قوی تخلیه آب و لجن با عملیات ساکشن انجام می‌گردد.
  1. در صورت نیاز و تمایل مخاطب نیز کف تراشی و لایه روبی چاه نیز با بهترین تجهیزات و بدون هیچ خطر و آسیبی به جداره و ایمنی چاه انجام شده و در پایان بستن و پلمپ دقیق درب چاه نیز صورت می‌گیرد.

  تمام این مراحل با رعایت کامل نکات بهداشتی و ایمنی توسط سرویس‌ کاران مجرب مرکز دکتر لوله بازکنی در بلوار فردوس تمیزترین حالت و کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود و هیچ نیازی به اتلاف وقت و انرژی از جانب شما نیست و تمامی کارها توسط نیروی اعزامی و به درستی انجام می‌شود.

لوله بازکنی بلوار فردوس

علائم گرفتگی فاضلاب  یا پر شدن چاه در بلوار فردوس

با توجه به اینکه محله‌های بلوار فردوس در بخش‌های مختلفی دارای چاه‌های جذبی هستند و در موارد زیادی محل دقیق چاه یا مسیر فاضلاب برای ساکنین مشخص نیست؛ لذا گرفتگی در مجاری

مختلف فاضلاب اعم‌از: مجرای دستشویی، سینک‌ ظرفشویی، روشویی، فاضلاب حمام، مجاری راه‌آب قسمت‌های مختلف خانه به ویژه آشپزخانه و… هریک می‌توانند سبب برگشت آب و لجن به محل ورودی، سرریز کردن، شکستی آب‌راه‌ها، نشت آب در بستر فاضلاب و ایجاد نم در پی ساختمان شوند.

عدم توجه یا رسیدگی به این مشکلات نتنها بهداشت محیط را مختل می‌کند بلکه ممکن است خسارت مختلفی را برای شما و سایر واحدهای آپارتمان که دارای فاضلاب‌کشی مشترک هستید را به همراه داشته باشد؛ لذا گروه متخصص هر عاملی را شناسایی کرده و بدون اتلاف وقت و انرژی به رفع انسداد در محل اصلی خواهد رفت و بقیه محل‌ها را درگیر نخواهد کرد.

بوی نامطبوع در محل سینک آشپزخانه، روشویی سرویس بهداشتی، راه‌آب خانه و آشپزخانه، کند شدن سرعت عبور آب در هر یک از این قسمت‌ها، بازگشت آب، عدم عبور آب در این قسمت‌ها به ویژه مجرای سنگ دستشویی، تجمع آب در حمام در حین باز بود آب و کند بودن یا عدم عبور آب و… از نشانه‌های گرفتگی لوله‌های فاضلاب یا پر بودن چاه فاضلاب هستند.

در صورت مشاهده هریک از این علائم تنها کافی است که با مرکز لوله بازکنی بلوار فردوس ارتباط بگیرید تا در هر زمانی به محل شما اعزام شوند و مشکل انسداد را با کمک تجهیزات مناسب بدون کثیف کاری در محیط انجام دهند.

تضمین خدمات لوله بازکنی بلوار فردوس تهران تضمین بافاکتور اتحادیه و خدمات عالی
میزان کثیف کاری در حین رفع گرفتگی لوله بدون کوچکترین کثیفی با دستگاه های پیشرفته
زمان اعزم سرویسکار به لوله بازکن بلوار فردوس سرویس دهی کمتر از 20دقیقه انجام میشود
خدمات فنرزنی لوله در بلوار فردوس با فنرهای تمیز و جدا گانه
شماره لوله بازکنی بلوار فردوس چیست؟  09120499791

تفاوت روش‌های خانگی و لوله بازکن بلوار فردوس با خدمات مراکز تخصصی

قطعا شما هم تا به حال با مشکلات جزئی یا بزرگ گرفتگی فاضلاب روبرو شده‌اید و پیش از درخواست امداد رسانی توسط مراکز متخصص، با روش‌هایی خانگی سعی در برطرف نمودن مشکل گرفتگی داشته و به این منظور از ابزار ساده و مواد لوله بازکنی مختلفی استفاده نموده‌اید؛ که البته برخی از این راهکارها پاسخگوی انسداد جزئی فاضلاب‌ها هستند.

 • تهیه لوله بازکنی دستی با کمک فرچه یا فنر
 • محلول نمک و سرکه
 • پمپ دستی فشار هوا
 • ترکیب جوهر نمک و لوله باز کن
 • مایع ظرفشویی و آب جوش
 • جارو برقی خشک و تر

موارد فوق از جمله ساده‌ترین اقدامات لوله بازکنی خیابان بلوار فردوس به روش خانگی هستند که در موارد مختلفی هم سبب باز شدن لوله‌ها، حداقل به صورت جزئی و موقت می‌شوند؛ اما زمانی که مجرای فاضلاب با مواد سخت، اشیاء بزرگ، تجمع ترکیبات مختلف و سفت، رسوب‌های قدیمی و… کیپ شود دیگر این راهکارها جوابگو نیستند.

در چنین مواقعی قطعا گروه دکتر لوله بازکنی با تیم مجرب و تجهیزات پیشرفته خود، شما را در تمام لوکیشن‌های بلوار فردوس همراهی خواهند کرد و با تعهد در عدم بازگشت مشکل، عدم آسیب به فاضلاب‌کشی، بدون کثیف کاری، در زمان مقرر و با اصول ایمنی و بهداشتی هر نوع گرفتگی فاضلاب را برطرف خواهند کرد.

مرکز لوله بازکنی دکتر لوله بازکنی نتنها تضمین حل اصولی گرفتگی را به شما می‌دهد بلکه نظم، نظافت، وقت شناسی، قیمت مقرون‌به‌صرفه، تعهد کاری و… را نیز سرلوحه کار خود قرار داده است.

از دیگر شعبات ما مانند لوله بازکنی ستارخان که به صورت 24ساعته فعالیت دارد.

5/5 - (6 امتیاز)
5 پاسخ
 1. عباسی
  عباسی گفته:

  خدمات شرکت شما واقعا برای ما جالب بود.رفع گرفتگی لوله کفشور به تمیزی و فوری انجام شد تشکر میکنم از خدمات لوله بازکنی بلوار فردوس شرکت دکتر لوله بازکنی❣⭐🙇‍♂️

  پاسخ
 2. مرتضی
  مرتضی گفته:

  من از خدمات لوله بازکنی بلوار فردوس کمال تشکرو دارم که بسیار کارشون تمیزه امیدوارم همچنان با قدرت ادامه بدین🙏👏

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *