لوله بازکنی سید خندان پشتیبانی چند ماهه 09120499791 فوری 20دقیقه ای

لوله بازکنی سید خندان

لوله بازکنی سید خندان

لوله بازکنی سید خندان آماده ارا‌ئه خدمات مختلفی برای مشتریان گرامی می‌باشد. این مرکز انواع متنوعی از خدمات را برای مشتریان در نظر گرفته است. از جمله اقدامات آن لوله بازکنی، نصب توالت فرنگی، لوله کشی آب و فاضلاب، حفر، تعمیر و تخلیه چاه و غیره که در طول شبانه روز مشتریان را می‌پذیرد. اگر در طول شبانه روز نیاز به این اقدامات داشتید سریعا با سایت دکتر لوله بازکنی در ارتباط باشید تا در عرض چند دقیقه در محل حضور داشته باشند. ما در این مقاله می‌‌خواهیم در مورد خدمات و ویژگی‌هایی که یک لوله بازکنی درجه باید داشته باشد صحبت می‌کنیم.

لوله بازکنی سید خندان چیست؟

اول از همه بهتر است یک تعریف اجمالی در مورد اینکه لوله بازکنی چیست ارائه دهیم. به مجموعه عملیاتی که برای گرفتگی لوله انجام می‌شود لوله بازکنی تهران می‌گویند. لوله فاضلاب و سرویس بهداشتی و حمام  ممکن است به دلیل مواد مختلف مثل درب شامپو و مو یا لباس یا مصالح دیگری مثل گچ و ماسه مسدود شود و عملا عبور آب از این لوله مختل شود. در چنین مواقعی عملیات متعددی برای رفع گرفتگی لوله توصیه می‌شود. تراکم هوا، فشار آب، اسید یا فنر از جمله مواردی هستند که برای این کار توصیه می‌شوند. همه این فعالیت‌ها باید بر اساس تجربه انجام شود تا خساراتی مانند شکستگی لوله‌های فرسوده پیش نیاید. فردی که در این موارد استاد باشد تشخیص می دهد چگونه باید این انسداد را رفع کند.

لوله بازکنی سید خندان
لوله بازکنی سید خندان

لوله بازکنی سید خندان با دستگاه تراکم هوا

این وسیله بسیار قوی میباشد که از این دستگاه میتوان برای رفع گرفتگی لوله های توالت فرنگی و توالت ایرانی، لوله های آشپزخانه و حمام استفاده کرد.

این دستگاه باد بسیار قوی ای در مخرن خود دارد و قادر به انجام انواع رفع گرفتگی لوله ها میباشد.

استفاده از این دستگاه زیاد سخت نمباشد اما لوله بازکن مورد استفاده از این دستگاه باید نکات ایمنی را رعایت کند.

شرکت ما برای بازکردن بعضی از لوله ها ساختمان از این وسیله استفاده میکنن.

برای گرفتگی لوله آشپزخانه در سیدخندان چه کنیم؟

سینک آشپزخانه معمولا به دلیل غذاهایی که در سیفون گیر می‌کنند گرفته می‌شود. این مواد اضافه را به روش‌های مختلفی می‌توان خارج نمود. برای اینکار ابتدا سیفون سینک را باز می‌کنیم و اگر موادی در این لوله بود آن را خالی می‌کنیم اگر غیر قابل استفاده بود آن را عوض می‌کنیم. در برخی از موارد کار از سیفون سینک گذشته است و نیاز به بررسی بیشتری دارد که در این زمان می‌توان با لوله بازکنی سید خندان تماس گرفت. ممکن است بر اثر مواد مختلف لوله آشپزخانه گرفته باشد و پایینتر از سینک بوده که قابل دید نیست. پرسنل این مرکز برای رفع این گرفتگی از ابزارهای درستی استفاده می‌کنند.

فنر بهترین گزینه برای این کار است.فنرزنی لوله فاضلاب آشپزخانه فنر به دو صورت دستی و برقی است که با توجه به نوع گرفتگی که دارد از هر کدام استفاده می‌شود. شاید برای شما نیز مهم باشد که بدانید چرا فنر؟ برای این منظور می ‌توانیم بگوییم که لوله معمولا آغشته به چربی و لجن شده و لوله قطرش کم شده و آب عبور و مرور ندارد. در چنین موقعیتی فنری که داخل لوله به چرخش در می‌آید تمامی لجن و روغن را از لوله جدا و خارج می‌کند. به خوبی لوله تمیز می‌شود و دیگر بوی نامطبوعی به مشام نمی‌رسد.

همچنین چاه توالت نیز ممکن است بر اثر دستمال یا پد گرفته باشد که این مورد نیز نیاز به بررسی تخصصی دارد و تلاش برای باز کردن آن بدون تخصص کاری عبث خواهد بود. در نقاط مختلف خانه مثل حیاط یا پارکینگ که شستشو زیاد انجام می‌شود، بیشتر مصالح و گرد و خاک باعث گرفتگی لوله می‌شود. این مواقع لوله باید به دست ابزارهای فنی باز شود، زیرا دارای اتصالات مختلفی بوده که نیاز به دستگاه مخصوص دارد. معمولا شاه لوله ساختمان در این اماکن وجود دارد و گرفتگی آن وحشتناک می‌شود. گاهی نیاز است کل مسیر لوله را کند تا بتوان مسیر را باز کرد که بسیار شلوغ و کثیف خواهد شد و هزینه زیادی نیز در بر خواهد داشت.

یکی دیگر ار معابر ناودان‌ها هستند. این مسیر اغلب به دلیل برگ و اشغال گرفته می‌شوند. این ناودان‌ها نیز نیاز اساسی به ابزارهای مخصوصی دارند. ممکن است گرفتگی در نقاط مشترک بین آپارتمان باشد که همه افراد ساکن در آپارتمان موظف هستند، که این مشکل را حل کنند.

لوله بازکنی سید خندان با گارانتی +و کیفیت بالا

لوله باز کنی سید خندان تخصص در بازکردن لوله های آشپزخانه،توالت فرنگی و ایرانی ، حمام و انواع لوله با کادری متخصص انجام میشود.
لوله بازکنی با دستگاه های مختلف دستگاه ژنراتور – دستگاه تراکم هوا و واترجت
تراش چاه کهنه و تبدیل آن به چاه نو و حفر چاه نو و کول گذاری و طوقه چینی 
باز کردن لوله های مختلف  چدنی – پولیکا  و ساختمان در سید خندان

از بین بردن گرفتگی لوله های مختلف در مکان هایی مانند باغ ها، ادارات، و مجتمع های مسکونی.
رفع گرفتگی لوله های توالت فرنگی، توالت ایرانی، حمام و…
از بین بردن بوی بد چاه های فاضلاب داخل منازل با استفاده از روش های مختلف و ابزار های پیشرفته

 شرکت ما تخصص دربازکردن لوله های سخت و سیمانی با دستگاه ژنراتور برقی بدون خرابی کنده کاری به محل گرفتگی لوله در سید خندان.
تخلیه چاه سید خندان با انواع تانکرهای 8000هزار و12000هزار لیتری با پمپ مکنده و لجن کش بدون کثیف کاری.
ارسال نیرو برای لوله بازکن سید خندان در لوله بازکنی شمال تهران با سرویس دهی 15دقیقه ای مجهز به وسایل پیشرفته.
لوله باز کنی سید خندان با دستگاه ژنراتور با انواع فنرها و پمپ تراکم برای بازکردن لوله.
تخلیه چاه با پمپ مکنده لجن کش و آبکش باز و بسته کردن درب چاه با نیروی انسانی شرکت دکتر لوله بازکنی تهران.
رفع بوی بد ساختمان و رسوب گیری لوله ها با فنر های 10متر تا75متر در سید خندان،

 خارج کردن اشیا از لوله در سیدخندان

این اتفاق برای افراد زیادی اتفاق افتاده که در موقع دست شستن انگشترشان از انگشت‌شان خارج شده، یا موقع صحبت کردن گوشی از دست‌شان رها شده و داخل توالت پرت شده است. این اتفاقات ناگوار است و با یک اقدام نا به جا دیگر دست‌تان به شی مذکور نمی‌رسد. ابتدا آب را بسته تا انگشتر یا چیز دیگر را حرکت ندهد و سپس با لوله بازکنی سید خندان تماس بگیرید. پرسنل به محل اعزام می‌شوند و بعد از بررسی روش مناسب را به کار می‌بندند. در کمترین زمان ممکن شی در دستان شما خواهد بود. با کمترین میزان خسارت و شلوغ شدن.

لوله بازکنی سید خندان
لوله بازکنی سید خندان

ویژگی دستگاه فنرزنی لوله در چست؟

کوچک و قابل حمل و استفاده برای انواع لوله های ساختمان و فاضلاب، استفاده از برق شهری ،باز کننده گرفتگی‌های سخت انواع لوله
سرفنرهای مختلف فنر بلند برای لوله‌های طولانی ،محفظه جمع‌کننده فنر سرعت عمل در باز کردن گرفتگی
مناسب برای شرکت ها و ساختمان ها برای انجام گرفتگی لوله

لوله بازکنی در سید خندان توسط دستگاه فنرزنی 

فنر لوله بازکن برای رفع گرفتگی چاه توالت بسیار به کار می آید این وسیله قادر است تمام لوله ها را باز کند.

فنر قادر است تمام گرفتگی لوله های سیمانی را برطرف کند.

برای استفاده از فنر باید دستگاه مورد نظر را داشته باشید شرکت ما دستگاه های ژنراتوری را دارد که میتواند برای رفع گرفتگی انواع لوله ها از وسیله استفاده کند.

فنرزنی لوله توالت ایرانی و انواع لوله بدون آسیب رسانده به لوله کشی ساختمان با کادر مجرب شرکت دکتر لوله بازکنی.

نحوه تخلیه چاه در لوله بازکنی سید خندان

تخلیه چاه از موارد مهمی است که باید به خوبی بررسی شود. متاسفانه در برخی  از موارد می‌بینیم که تخلیه چاه غیر اصولی یا گودبرداری باعث تخریب بخش زیادی از یک ساختمان می‌شود. اگر در هنگام تخلیه کار را به افراد مورد اعتماد بسپاریم چنین اتفاقاتی پیش نخواهد آمد. لوله بازکنی سید خندان برای این منظور دارای انواع تانکر، لجن کش و پمپ مکش می‌باشد. در اینجا چندین سوال پیش می‌آید که باید بررسی شود که ابتدا آنها را بررسی و بعد به نحوه تخلیه چاره سید خندان می‌پردازیم.

آیا برای تخلیه چاه لازم است که ورودی چاه برداشته شود؟

این موضوع برای مشتریان اهمیت زیادی دارد و نگرانی بالایی در این مورد دارند. شاید فکر می‌کنند برداشت ورودی چاه خطر آفرین باشد. ما در اینجا این اطمینان را به همه افراد می‌دهیم که این مرکز به صورت کاملا اصولی این روش را انجام می‌دهد، تا خطری برای افراد یا ساختمان به وجود نیاید. در جواب این سوال باید بگوییم که آری برای تخلیه چاه بهتر است که ورودی چاه برداشته شود در غیر این صورت امکان پذیر نخواهد بود. شاید فکر کنید از درون توالت یا درپوش چاه بتوان این کار را کرد اما سخت در اشتباهید.

اگر از ورودی توالت بخواهید این کار را انجام دهید هم ضربه سنگینی به این مکان وارد می‌شود و هم چاه به خوبی تخلیه نمی‌شود. در چنین مواردی فقط آب موجود در چاه تخلیه و بقیه مواد درون چاه باقی می‌ماند. تانکرهایی که دارای مکنده‌های قوی هستند به خوبی می‌توانند تمامی فضولات چاه را بیرون بکشند. لازم نیست درب چاه در قطر زیادی باز شود تنها یک لوله تانکر در این ورودی قرار بگیرد کافی خواهد بود.

چرا چاه زود پر می‌شود؟

سوال دیگری که در این‌باره وجود دارد و افراد زیادی در مورد آن گله می‌کنند زود پر شدن چاه است. خیلی از افراد می‌گویند که ما چاه را چند ماهی یکبار باید تخلیه کنیم، دلیل این موضوع چیست؟ باید بگوییم که برخی از تانکرهای تخلیه فقط دارای آبکش هستند و مکنده ندارند. به همین دلیل است که داخل چاه به طور کامل خالی نمی‌شود و طی مدت کوتاهی دوباره پر می‌شود.

لوله بازکنی سید خندان
لوله بازکنی سید خندان

نشانه های گرفتگی لوله ها چگونه نمایان میشود؟

بالا زدن آب از لوله فاضلاب بدون استفاده کردن

کم شدن قطر لوله به دلیل چربی و رسوبات و انباشه شدن داخل لوله

بالا زدن آب از کفشور لوله فاضلاب

زمانی که آب به کندی پایین می رود

کند شدن مکش آب لوله فاضلاب که در این مواقع باید پمپ تراکم به کار رود

انتشار بوی بد فاضلاب

گرفتگی گاه به گاه لوله

لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا چگونه در سید خندان انجام میشود ؟

این دستگاه مزایای فراوانی دارد. یکی از مزایای اصلی این دستگاه قدرت و فشار فراوان است که با این فشار و قدرت می تواند به راحتی گرفتگی های لوله فاضلاب را رفع کند این دستگاه در شرکت ما موجود میباشد و برای رفع گرفتگی انواع لوله های به کار میرود.
از بین بردن گرفتگی سیفون توالت فرنگی و توالت ایرانی توسط دستگاه پمپ هوا
لوله بازکنی شبانه روزی به صورت تضمینی با پمپ هوا در سید خندان

 این دستگاه مناسب برای رفع هر گونه گرفتگی می باشد به جز گرفتگی هایی که در اثر گیر کردن مصالح ساختمانی به وجود آمده اند.
از بین بردن گرفتگی سیفون توالت فرنگی و توالت ایرانی توسط کادر مجرب شرکت دکتر لوله بازکنی
از بین بردن گرفتگی کفشور پارکینگ و حیاط با پمپ تراکم هوا

علت بوی بد چاه چیست؟

یکی دیگر از مواردی که افراد زیادی از آن شکایت دارند و به همین دلیل با لوله بازکنی سید خندان تهران در تماس هستند بوی نامطبوعی است که از درون چاه بلند می‌شود. برخی از مواقع نیز لوله فاضلاب بوی بدی می‌دهد که به دلیل وجود مواد غیر بهداشتی و لجن درون لوله فاضلاب است. در بعضی اوقات نیز ممکن است موش مرده درون لوله گیر کرده باشد که باید کارگر خبره برای بیرون آوردن آن اقدام کند. یک مورد مهم دیگر نیز مربوط به تخلیه چاه است که به درستی انجام نمی‌شود. همانطور که گفتیم چاه را به درستی تخلیه نمی‌کنند و وقتی فضولات درون چاه باقی می‌ماند بوی تعفن از خود ایجاد می‌کند.

دلیل دیگر این بوی بد لایروبی نکردن چاه و مسیر فاضلاب خواهد بود. تخلیه چاه سید خندان لایروبی را به درستی انجام می‌دهد و چاه به قدری تمیز می‌شود که گویی تازه حفر شده است.

اکنون نحوه تخلیه چاه را به خوبی فهمیدید. به طور کلی به این صورت عمل می‌نمایند، ابتدا حفره چاه را پیدا می‌کنند. به اندازه‌ای که لازم است ورودی چاه را باز می‌کنند. حالا دستگاه مکنده را داخل حفره قرار می‌دهند و دستگاه مکش را روشن نموده و مواد فاضلاب به داخل تانکر ریخته می‌شود. بعد از تخلیه کامل تمامی چاه لایروبی می‌گردد به این صورت که کارگر به درون چاه رفته و باقیه لجن و .. را به خارج از چاه منتقل می‌کند. اکنون دیواره‌های چاه را نیز تراش می‌دهند تا لجن‌های چسبیده به دیوار نیز کاملا از بین بروند. در این صورت دیگر بوی بدی وجود ندارد و چاه زود پر نمی‌شود. برای بررسی چاه نیز از نیروی ماهر در این‌باره استفاده می‌کنند. اگر چاه نشست داشته باشد به خوبی متوجه خواهند شد و اقدامات لازم را انجام می‌دهند.

لوله بازکنی سید خندان

تخلیه چاه سید خندان با انواع پمپ های لجن کش و آبکش

 تخلیه چاه سید خندان با اکیپ کامل وتجهیزات کامل آماده خدمات به مشتریان عزیز با ماشین های مجهز با انواع پمپ ها
تخلیه چاه با تانکر ۶٠٠٠و١٢٠٠٠لیتری در سید خندان
لایروبی کفتراشی رفع بوی بد لوله وچاه 
تعمیر وبازسازی چاه ریزشی با کادر متخصص
تبدیل چاه کهنه به نو فوری حفر چاه کول گذاری طوقه چینی چاه در سید خندان
مشاوره و بازرسی شبانه روزی ،تخلیه چاه با بهره گیری از پمپ های لجنکش ، کفکش و آبکش
لایروبی چاه با دستگاه های پیشرفته و نیروی انسانی 

بیرون کشیدن اشیاء قیمتی از چاه و لوله فاضلاب با دستگاه در سید خندان

با داشتن تجهیزات جدید در شرکت دکتر لوله بازکنی و حرفه ای در این حرفه سرویسکاران ما توانایی بیرون کشیدن وسایل قیمتی در هر نقطه از لوله فاضلاب و چاه را میباشند . بیرون کشیدن اشیاء قیمتی مانند طلا ، ساعت و غیره از داخل شترگلوی کاسه توالت و چاه با فنر قلاب دار بدون خرابکاری و کثیف کاری در کمترین زمان ممکن در محل شما عزیزان انجام میشود.

لوله بازکن سید خندان با کادر مجرب

خدمات لوله بازکنی تخلیه چاه سید خندان با کادری مجرب و با رعایت بهداشت با دستگاه های پیشرفته.
ارسال سرویسکاران با توامندی بالا در سید خندان سرویس دهی زیر 20دقیقه  از نزدیکترین شعبه به محل شما عزیزان.
درآوردن اشیاءازداخل لوله فاضلاب باابزازمخصوص با کادری آموزش دیده.
 لوله بازکن سید خندان با سرویسکاران ماهر کار بلد کاملا بهداشتی بدون کثیفی.

کلیه خدمات شرکت ما در لوله بازکنی سید خندان

لوله بازکنی سید خندان تهران رفع بوی بد چاه های فاضلاب با استفاده از دستگاه های به روز و پیشرفته

پیدا کردن محل دقیق درب چاه توسط دستگاه و نیروی انسانی بدون کثیف کاری و خرابکاری
رفع گرفتگی توالت و چاه بازکن با فنرهای جدا گانه و تمیز
تعمیر دهانه چاه به صورت حرفه ای و تضمینی 
تبدیل چاه کهنه و ریزشی به چاه فاضلاب نو 
 باز کردن گرفتگی لوله های آشپزخانه رسوبی بسته با فنر های قوی فولادی بدون کوچکترین آسیب به جداره و اتصالات لوله در لوله بازکنی سیدخندان.
شرکت ما متخصص در باز کردن کلیه لوله های ساختمانی و صنعتی چدنی در سید خندان، پلیکا، پلی اتیلن، سیمانی و آهنی با جدیدترین تجهیزات در سریع ترین زمان ممکن در محل شما عزیزان.

لوله بازکنی در سید خندان باز کردن لوله های کفشور مربوط به حمام ، آشپزخانه ، پارکینگ ، پشت بام و لوله سینک آشپزخانه و روشویی و لوله های توالت فرنگی و سرویس بهداشتی ایرانی .

 طوقه چینی و کول گذاری چاه با کادری مجرب، لایروبی و ته زنی چاه ترمیم چاه قدیمی با نیروی انسانی و افزایش کاربری آن.

✅ ضمانت خدمات دکترلوله بازکنیتضمین بافاکتور اتحادیه و خدمات عالی
✅ خدمات تمیز با ماسکبدون کوچکترین کثیفی با دستگاه های پیشرفته
✅ زمان اعزم سرویسکار به محلسرویس دهی کمتر از 25دقیقه انجام میشود
✅ پوشش دهی کل  سیدخندانبا سرویسکاران باتجربه و با اخلاق
✅ بازکردن انواع گرفتگی لولهبا دستگاه های مثل فنر پمپ باد و واتر جت

چگونه محل دقیق چاه و لوله فاضلاب را پیدا کنیم؟

سوال دیگر و مهمی که در اینجا شما عزیزان از لوله بازکنی سیدخندان پیش می‌آید چگونگی یافتن محل چاه است. امروزه همه خانه‌ها خریداری شده‌اند و کمتر کسی پیدا می‌شود که خانه‌اش را خودش ساخته باشد و از همه زیر و بم آن آگاه باشد. به همین سبب است که نگرانی بابت این قضیه وجود دارد. حال باید به این سوال پاسخ دهیم که چگونه محل دقیق چاه را پیدا کنیم؟ برای اینکار یک روش قدیمی وجود دارد. معمولا نزدیک‌ترین محل به چاه را همه می‌دانند. بر فرض که این محل آشپزخانه یا حمام باشد. برای اینکار نزدیک‌ترین لوله به چاه یا فاضلاب را پیدا می‌کنیم. ضربه‌ای به آن لوله وارد می‌کنیم. در این مواقع معمولا از درون چاه صدایی بلند می‌شود که نشان می‌دهد محل احتمالی چاه کجاست.

5/5 - (13 امتیاز)

5 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی سید خندان پشتیبانی چند ماهه 09120499791 فوری 20دقیقه ای»

  1. بهترین هستین .واقعا کمال تشکرو دارم‌ ک شعبه لوله بازکنی سید خندان
    و را خوب ارائه میدید⚘⚘⚘⚘⚘⚘

  2. سلام برای گرفتگی راه آب کفشور تماس گرفتم که طبقه ۴ بودیم ک زحمت کشیدید با فنر انجام دادین دستتون درد نکنه کارتون تمیز بود 🌹🙏

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت تماس کلیک کنید
باز کردن انواع لوله با دستگاه های پیشرفته بدون کثیفی✔تضمین کار بافاکتور📝سرویس دهی ۱۵ دقیقه ای شبانه روزی✔بازدید رایگان
+
error: