لوله بازکنی شیخ بهایی

لوله بازکنی شیخ بهایی با متخصص 88464763 ☎️ زیر 20دقیقه

لوله بازکنی شیخ بهایی

تراکم جمعیت، ساخت‌ و ساز انبوه و تمایل به زندگی شهری در دهه‌های اخیر باعث شده است که مسئله آب و فاضلاب به یک معضل مهم و همیشگی برای انواع خانه‌ها اعم از خانه‌ های ویلایی، چندطبقه، آپارتمان‌ها و حتی مجتمع‌ های مسکونی و برج‌ها تبدیل شود که این مشکل تنها مربوط به سازه‌های مسکونی نیست و تمامی سازه‌ها را دربر می‌گیرد.

گرفتگی‌ چاه‌ها یا لوله‌ های فاضلاب اتفاقی بسیار ناخوشایند است که اکثر ما همیشه استرس این موضوع را داریم چراکه به خوبی می‌دانیم اگر این گرفتگی به موقع و به خوبی رفع نشود چه نتیجه فاجعه‌ باری را در پی خواهد داشت و تا چه حد می‌تواند باعث دردسر شود.

امروزه شرکت‌ های خدماتی بسیاری وجود دارند که در ارتباط با گرفتگی لوله‌ ها و چاه‌ های آب و فاضلاب فعالیت دارند که یکی از شناخته شده‌ترین این شرکت‌ ها شرکت لوله بازکنی شیخ بهایی است و این شرکت خدمات حرفه‌ای خود را در خصوص لوله بازکنی و گرفتگی چاه‌ ها و مجاری فاضلاب ارائه می‌دهد که در ادامه بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

لوله بازکنی شیخ بهایی

اهمیت خدمات لوله‌ بازکنی شیخ بهایی شرکت دکتر لوله بازکنی

اگر بخواهیم راه و روش‌های باز کردن لوله‌های فاضلاب را به دو دسته کلی تقسیم کنیم شامل روش‌های خانگی و روش‌های حرفه‌ای لوله‌ بازکنی می‌شوند و روش‌های خانگی با استفاده از مواد شیمیایی مخصوص لوله‌ بازکنی یا استفاده از مواد طبیعی خانگی و ابزار ساده قابل دسترس برای بازکردن لوله‌های گرفته انجام می‌شود.

اما روش‌های خانگی تنها زمانی کاربرد دارند و نتیجه‌بخش هستند که گرفتگی لوله‌های فاضلاب در حد جزئی و به دلیل عوامل سطحی باشد؛ اما زمانی که این گرفتگی شدید و جدی شود کاری از دست روش‌های خانگی ساخته نیست و حتی ممکن است با این روش‌ها گرفتگی را تشدید کرده و یا باعث فوران و نشت آن شوید که قطعا اتفاق خوشایندی نخواهد بود.

بنابراین روش منطقی و مطمئن این است که پس از تشخیص گرفتگی لوله‌ های فاضلاب بلافاصله با نزدیک‌ترین شرکت خدماتی آب و فاضلاب تماس بگیرید و اگر ساکن محدوده شیخ بهایی هستید هیچ انتخابی مطمئن‌تر از شرکت دکتر لوله بازکنی در محدوده شیخ بهایی نیست.

همانطور که می‌دانید منطقه شیخ بهایی یکی از متراکم‌ترین مناطق از نظر ساخت‌وساز ساختمانی و جمعیت ساکن است از این رو ریسک گرفتگی لوله‌های فاضلاب شهری در این منطقه بالا است.

شرکت دکتر لوله بازکنی با سال‌ها تجربه و به پشتوانه رضایت و اطمینان مردم واحد خدماتی در شیخ بهایی را نیز پوشش می‌دهد و به این ترتیب ساکنین این منطقه با دسترسی سریع به خدمات این شرکت نگرانی بابت گرفتگی لوله‌های فاضلاب مسکن یا محل کار خود ندارند.

اهمیت استفاده از خدمات این شرکت باتجربه را زمانی درک خواهید کرد که استفاده از روش‌های خانگی که گاها پرخطر و حتی هزینه‌بر نیز هستند نتیجه‌بخش نباشد و حتی موجب کثیف‌کاری بیشتری شود.

ضمانارتباط با لوله بازکنی شیخ بهایی: تماس با شماره 88434763
پایین ترین قیمت خدمات با دکترلوله بازکنی بدون کوچکترین کثیفی با دستگاه های پیشرفته
زمان اعزم سرویسکار به محل مشتریان سرویس دهی کمتر از 20دقیقه انجام میشود
خدمات فنرزنی لوله در شیخ بهایی: با دستگاه های 750 میلاد قوی و بدون خرابی
پوشش دهی کل محدوده شخب هایی شبانه روزی فوری با کادری با تجربه دکتر لوله بازکنی

مزایای شرکت دکتر لوله بازکنی برای لوله‌ بازکنی میدان شیخ بهایی

امروزه شرکت‌ ها و اصناف خدماتی بسیاری وجود دارند که در خصوص مسائل آب و فاضلاب خدمات متفاوتی ارائه می‌دهند؛ اما در زمینه باز کردن و گرفتگی لوله‌ها و چاه‌های فاضلاب نمی‌توان به هر شرکت یا شخصی اعتماد کرد چراکه ممکن است با عملکرد غیر حرفه‌ای در این زمینه نتنها مشکل ایجاد شده را حل نکنند بلکه باعث شکستن و آسیب به لوله‌ها و نشت فاضلاب شوند و مزایای شرکت دکتر لوله بازکنی در لوله بازکنی شیخ بهایی در این خصوص شامل موارد زیر است.

 • این شرکت بیشترین تعداد پرسنل آموزش دیده، مجرب و حرفه‌ای را در خصوص خدمات آب و فاضلاب در اختیار دارد و بنابراین به هیچ عنوان با کمبود نیرو و تاخیر در خدمات مواجه نمی‌شود.
 • شرکت دکتر لوله بازکنی در لوله بازکنی غرب تهران و شیخ بهایی با تیم حرفه‌ای و مدیریت قوی خود به راحتی توانسته است تمام منطقه بزرگ شیخ بهایی و محدوده آن را از نظر خدماتی که ارائه می‌دهد پوشش دهد.
 • این شرکت با بهره‌گیری از نیروی انسانی فعال و حرفه‌ای و همچنین ماشین‌‌ها و ابزار مخصوص در کمترین زمان ممکن حاضر به خدمت رسانی هستند و بنابراین هیچ گونه اتلاف وقتی را شاهد نخواهید بود.
 • تیم عملیاتی شرکت دکتر لوله بازکنی در خصوص سیستم آب و فاضلاب انواع ساختمان‌ها (ویلایی، برج و مجتمع، آپارتمان و…) آموزش کامل دیده و بنابراین به راحتی می‌‌توانند سیستم فاضلاب و روش باز کردن آن را تشخیص دهند.
 • اعضای تیم شرکت دکتر لوله بازکنی با داشتن سال‌ها تجربه و کسب مهارت در این زمینه گرفتگی چاه و لوله‌های فاضلابی را در کمترین زمان ممکن برطرف می‌کنند و از نظر وقت حداکثر سرعت‌ عمل را دارند.
 • پرسنل خدماتی این شرکت با داشتن تخصص و مهارت لازم به هیچ عنوان به زیرساخت‌های تاسیساتی و مجاری آب و فاضلاب آسیب وارد نمی‌کنند.
 • اعضای شرکت دکتر لوله بازکنی با به کارگیری نهایت دقت، خسارت و کثیف‌کاری را هنگام رفع انسداد لوله‌های فاضلاب نخواهند داشت؛ این در حالی است که بسیاری از تیم‌های خدماتی به شدت محیط اطراف محل مسدود شده را هنگام باز کردن لوله با بخش کردن فاضلاب آلوده می‌کنند.
 • شرکت دکتر لوله بازکنی چندین ابزار و وسیله مخصوص مانند: دستگاه ساکشن، پمپ هوا، فنربرقی و… را در اختیار دارند که با توجه به نوع و شدت گرفتگی لوله از روش مناسب برای لوله بازکنی استفاده می‌کنند.
 • شرکت لوله بازکنی شیخ بهایی پس از رفع انسداد و فنرزنی لوله توالت ایرانی و انواع لوله حتی در صورت کثیف شدن محیط یا خسارت‌های احتمالی مسئولیت آن را پذیرفته و محیط مورد نظر را به بهترین شکل ممکن به شما تحویل خواهند داد.
 • یکی از اصلی‌ترین مزایای لوله بازکنی در شیخ بهایی داشتن حداقل قیمت نسبت به ارائه بهترین خدمات در اوج سرعت عمل است و از نظر اقتصادی کمک گرفتن از این شرکت حرفه‌ای نسبت به امتحان دیگر روش‌ها و مراکز خدماتی بسیار مقرون‌ به‌ صرفه خواهد بود.

موارد فوق بخشی از مهم‌ترین مزایای بهره‌مندی از خدمات لوله بازکنی  شرکت دکتر لوله بازکنی است که به شما این اطمینان خاطر را خواهد داد که گرفتگی لوله‌های فاضلاب خود را در سریع‌ترین زمان ممکن به شکل عمقی و اصولی با حداقل میزان کثیفی و هزینه پایین انجام دهید.

برای سرویس دهی بهتر لوله بازکنی یوسف آباد می باشد که برای ارائه ی خدمات به صورت شبانه روزی در خدمت شما مشتریان عزیز است.

لوله بازکنی شیخ بهایی

دلایل گرفتگی لوله‌ های فاضلاب در شیخ بهایی چیست؟

شاید لازم باشد پیش از پرداختن به خدمات لوله بازکنی شرکت حرفه‌ای دکتر لوله بازکنی ابتدا به این موضوع توجه کنیم که دلیل گرفتگی یا نشت و بیرون‌ زدن فاضلاب چیست بنابراین عواملی که باعث می‌شوند که لوله‌ها و چاه‌های فاضلاب به مرور مسدود و در نهایت از دریچه خارجی نشست پیدا کنند شامل موارد زیر هستند.

 1. رسوب بستن جداره لوله‌های فاضلاب

آب برخی از مناطق از درصد املاح بالایی برخودار است و به اصطلاح رسوب زیادی ایجاد می‌کند که در بسیاری از موارد این رسوب و مواد رسوب‌پذیر دیگری که در مسیر لوله‌های فاضلاب جریان دارند به مرور بر روی دیواره لوله‌ها رسوب بسته و مجرای فاضلاب را تنگ کرده و باعث گرفتگی راحت‌تر آن می‌شود.

 1. چربی و پسماند‌های غذایی

یکی از رایج‌ترین نوع گرفتگی‌ لوله‌های فاضلاب مربوط به فاضلاب آشپزخانه و لوله‌های سینک ظرفشویی است چراکه اکثر افراد بدون توجه به این مسئله چربی و پسماند‌های غذایی ریز و درشت را داخل سینک ظرفشویی رها می‌کنند و این چربی و پسماند به راحتی در لوله‌های فاضلاب آشپزخانه تجمع پیدا کرده و باعث گرفتگی آن می‌شود.

 1. مواد و مصالح ساختمانی

در بسیاری از موارد لوله‌های فاضلاب خصوصا در قسمت‌های بیرونی مانند بالکن و تراس به دلیل ریزش مصالح ساختمانی مانند گچ، سیمان، دوغاب و… درون لوله‌ها دچار گرفتگی می‌شوند؛ بنابراین هنگام ساخت‌وساز یا تعمیرات منزل بهتر است دریچه فاضلاب‌های اطراف محل موردنظر را به خوبی کیپ کنید.

 1. گیر کردن جسم خارجی

گاهی گرفتگی لوله‌ های فاضلاب در شیخ بهایی به دلیل نفوذ مواد رسوب‌پذیر یا پسماند‌های مختلف نیست؛ بلکه تنها یک جسم خارجی غیر تجزیه‌پذیر درون لوله‌ها گیر‌ می‌کند برای مثال: معمولا کودکان با کنج‌کاوی خود در صورت درپوش نداشتن لوله فاضلاب قطعات ریز و درشت اسباب‌بازی‌ خود را درون لوله فاضلاب می‌اندازند که به راحتی باعث انسداد لوله‌ها می‌شوند.

 1. تجمع مو در لوله

یکی از مهم‌ترین عواملی که می‌تواند موجب گرفتگی لوله فاضلاب شود، مو خصوصا موی بلند است چراکه با گیر کردن مقداری موی بلند در لوله‌ فاضلاب به مرور موهای بیشتری اطراف آن جمع شده و پسماند‌های دیگر را نیز جذب خود می‌کند و این حالت از گرفتگی لوله‌های فاضلاب بیشتر در فاضلاب حمام اتفاق می‌افتد.

 • عدم طراحی و نصب اصولی لوله‌ها

در بسیاری از موارد حتی با وجود رعایت و جلوگیری از موارد فوق آنچه که باعث گرفتگی مداوم لوله‌ های فاضلاب می‌شود عدم طراحی و اجرای استاندارد و اصولی لوله‌ ها هنگام فاضلاب‌کشی ساختمان است که در نتیجه این سبک غیر حرفه‌ای با کوچک‌ ترین موردی لوله‌ های فاضلاب مسدود می‌شوند.

موارد ذکر شده فوق از اصلی‌ترین دلایل انسداد لوله و حتی چاه‌های فاضلاب هستند که در صورت توجه به آن‌ها و رعایت نکات مهم ایمنی می‌توانید به شکل قابل توجهی ریسک گرفتگی و نشت لوله‌های فاضلاب و یا کیپ شدن چاه‌های فاضلاب خود را کاهش دهید.

نحوه بهره‌مندی از خدمات لوله بازکنی شیخ بهایی

اگر شما نیز مدام با مشکل گرفتگی لوله‌های فاضلاب مواجه می‌شوید و ساکن محدوده شیخ بهایی هستید؛ با وجود لوله بازکنی شرکت دکتر لوله بازکنی دیگر جای نگرانی وجود ندارد چراکه به راحتی می‌توانید بدون اتلاف وقت، انرژی، هزینه و یا به کارگیری روش‌های کم بازده با کمک خدمات این شرکت، رفع کامل لوله‌های آب و فاضلاب خود را انجام دهید.

برای بهره‌مندی از خدمات حرفه‌ای و سریع گروه لوله بازکن شیخ بهایی کافی است به سایت این شرکت مراجعه کرده و از لینک‌های ارتباطی موجود استفاده کنید و با واحد خدمات‌رسانی ارتباط برقرار کرده سپس با توضیح کلی شرایط و ارائه آدرس دقیق خود از خدمات دقیق تیم مجرب و تخصصی دکتر لوله بازکنی در حوزه‌های مختلف ازجمله لوله بازکنی و تخلیه چاه نهایت استفاده را ببرید.

لوله بازکنی شیخ بهایی

از دیگر شعبات ما مانند لوله بازکنی ستارخان که به صورت 24ساعته فعالیت دارد.

4.8/5 - (5 امتیاز)
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *