لوله بازکنی سازمان برنامه

لوله بازکنی سازمان برنامه خدمات با کیفیت 09120499791 ☎️ بافاکتور فوری

لوله بازکنی سازمان برنامه

گرفتگی لوله از جمله مشکلاتی است که احتمال وقوع آن برای هرکسی وجود دارد. لوله بازکنی علاوه مهارت و تمرکز بالا، نیاز به دقت و تجربه نیز دارد. لوله‌های فاضلاب دارای انواع باکتری‌ها و ویروس‌های خطرناک هستند. در صورتی که این ویروس‌ها در منزل پخش شوند، مشکلات جدی را برای ساکنان ساختمان به‌وجود می‌آورند. به همین علت لوله ‌بازکنی جزو مشاغلی محسوب می‌شود که از حساسیت بالایی برخوردار بوده و نیاز به متخصصان حرفه‌ای دارد. لوله بازکنی سازمان برنامه همواره تلاش می‌کند که برای رفع گرفتگی لوله منازل و ساختمان‌ها، متخصصانی مجرب را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. شما می‌توانید از طریق سایت دکتر لوله‌ بازکنی خدمات مورد نیاز خود را در هر زمان دریافت کنید.

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب در لوله بازکنی سازمان برنامه

گاهی اوقات لوله‌های خروجی فاضلاب آشپزخانه، حمام یا توالت به دلایلی از جمله چربی، مو، مواد اضافی، جرم و رسوب مسدود می‌شوند. در این مواقع متخصصان متناسب با نوع و شدت گرفتگی اقدام به رفع گرفتگی لوله‌ها با استفاده از روش‌های مختلف می‌کنند. عدم رعایت مسایل بهداشتی مربوط به لوله‌های فاضلاب مانند ریختن باقی‌مانده‌ مواد غذایی یا دستمال‌کاغذی، باعث گرفتگی‌های مختلف در لوله فاضلاب می‌شوند. گرفتگی ممکن است در انواع لوله‌ها روی دهد. البته شما باید برطرف نمودن آن را به متخصصین باتجربه بسپارید. لوله بازکنی سازمان برنامه یکی از باتجربه‌ترین شرکت‌ها در زمینه لوله‌بازکنی است که با استفاده از متخصصین مجرب به شما عزیزان خدمت‌رسانی می‌کند.

به منظور جلوگیری از ورود مواد زائد و گرفتگی لوله‌ها می‌توانید در ورودی سینک ظرف‌شویی، توری مخصوصی قرار دهید. همچنین می‌توانید با ریختن کمی آب جوش به داخل ظرف‌شویی، بافت‌های چربی که به جداره‌های لوله چسبیده‌اند را از بین ببرید.

لوله بازکنی سازمان برنامه

لوله بازکنی فوری در سازمان برنامه

استفاده از خدمات لوله بازکنی تهران مناسب کسانی است که لوله‌های فاضلاب منزل یا ساختمانشان با گرفتگی مواجه شده باشند. در چنین موقعیتی امکان دارد که لوله به‌ طور کامل یا فقط بخشی از آن مسدود شده باشد. این اتفاق می‌تواند در لوله‌ فاضلاب حمام، توالت، بالکن و آشپزخانه رخ دهد. اگر مواردی از جمله استشمام بوی بد فاضلاب، بالا زدن آب فاضلاب، تخلیه کند آب و افتادن جسم درون لوله فاضلاب برای شما نیز اتفاق افتاد، توصیه می‌شود با لوله بازکنی سازمان برنامه تماس حاصل کنید.

برخی از مردم تصور می‌کنند که با استفاده از مواد و محلول لوله‌ بازکن، گرفتگی‌ لوله به ‌راحتی بازخواهد شد، اما همیشه این‌طور نیست. برخی مواقع امکان دارد که گرفتگی بدتر شده و فاضلاب بالا بیاید که ممکن است خسارات جبران‌ناپذیری به شما وارد شود. بنابراین بهترین روش هنگام انسداد لوله فاضلاب، تماس با شرکت لوله بازکنی است. لوله بازکنی سازمان برنامه از جمله شرکت‌های فعال و باتجربه در این حوزه است. یکی از مزایا این مجموعه، تعیین قیمت‌های مناسب برای مشتریان است.

عوامل موثر در قیمت لوله بازکنی سازمان برنامه

گاهی اوقات به‌ علت متغیر بودن دستمزد و کلاهبرداری برخی شرکت‌ها، قیمت لوله بازکنی به یکی از مهم‌ترین دغدغه برای مشتریان تبدیل می‌شود. ازجمله عوامل موثر در قیمت لوله بازکنی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

شدت و مقدار گرفتگی لوله فاضلاب

شدت گرفتگی لوله در هزینه لوله بازکنی تاثیر مستقیمی دارد. به‌ طور مثال اگر لوله به دلیل وجود سیمان و مصالح دچار گرفتگی شده باشد، کار بسیار سخت انجام خواهد گرفت. میزان گرفتگی لوله در دستگاه مورد نیاز برای لوله بازکنی و زمان لازم برای تخلیه، موثر است. به ‌‌طورکلی بسته به نوع و میزان گرفتگی لوله، چالش‌های کار متخصصین بیشتر می‌شود.

متراژ لوله‌ ها

هرچه طول لوله‌ای که دچار گرفتگی شده‌ است طولانی‌تر باشد، هزینه تمام‌شده آن نیز بیشتر خواهد بود. بنابراین لوله‌های طولانی‌تری که دچار گرفتگی شده‌اند، از قیمت بالاتر و لوله‌های کوتاه‌تر از قیمت پایین‌تری برخوردار خواهند بود.

محل گرفتگی لوله‌ فاضلاب

محل قرارگیری لوله‌‌ای که در خانه دچار گرفتگی شده‌ است نیز در قیمت لوله بازکن سازمان برنامه تاثیر زیادی دارد. هرکدام از بخش‌های خانه شرایط خاصی را به متخصصین تحمیل می‌کنند و هزینه آن را تغییر می‌دهند.

انجام رسوب‌ تراشی

نیاز یا عدم نیاز به رسوب‌تراشی در نرخ لوله بازکنی تاثیر دارد. گاهی اوقات کل سطح مقطع لوله رسوب داشته و نیاز به تراشیدن پیدا می‌کند تا نتیجه مناسب حاصل شود. بنابراین انجام رسوب‌تراشی در قیمت لوله بازکنی موثر خواهد بود.

روش لوله بازکن سازمان برنامه

بسته به شرایط و نوع گرفتگی لوله از روش‌های مختلفی برای رفع آن استفاده می‌شود. به‌کارگیری هر دستگاه برای لوله بازکنی نرخ مخصوص به خود را دارد. به ‌طور مثال اگر از فنر برای رفع گرفتگی لوله استفاده شود، تعداد فنر زنی یا تعداد گرفتگی لوله فاضلاب تاثیر خود را در قیمت لوله بازکنی نشان می‌دهد.

لوله بازکنی سازمان برنامه

چه روش‌هایی برای لوله بازکنی در سازمان برنامه وجود دارد؟

روش‌های متعددی برای لوله بازکنی وجود دارد. لوله بازکنی سازمان برنامه به‌ منظور خدمت‌رسانی به مشتریان خود از متخصصین مجرب و حرفه‌ای در این حوزه استفاده می‌کند. متخصصین این شرکت با بررسی نوع و شدت گرفتگی از روش‌های مختلفی برای لوله بازکنی استفاده می‌کنند.

لوله بازکن سارمان برنامه همواره تلاش می‌کند تا با ارائه بهترین روش‌ها به مشتریان، کار را با بهترین کیفیت انجام دهد. در ادامه با برخی از روش‌های مرسوم لوله بازکنی آشنا خواهید شد:

لوله بازکنی با استفاده از فنر لوله بازکنی برقی

فنر لوله ‌بازکنی برقی یکی از موثرترین روش‌ها برای بازکردن لوله محسوب می‌شود. این روش برای گرفتگی‌های سخت کاربرد گسترده‌ای دارد. بخش اصلی این دستگاه، موتور و فنر محسوب می‌شود. موتور این دستگاه وسیله‌ای به شکل دریل بوده که فنر به سر آن متصل می‌شود. فنر متناسب با لوله بوده و  انعطاف لازم را دارد تا بتواند درون لوله به راحتی خم شود.

لوله بازکنی به روش تراکم هوا

هنگامی‌که خاک و مواد اضافی در لوله انباشته‌ شده باشند، لوله‌ بازکنی به روش تراکم هوا گزینه مناسبی محسوب می‌شود. هنگام استفاده از این دستگاه، هوا داخل دستگاه فشرده می‌شود. سپس هوا فشرده‌ شده وارد لوله شده و گرفتگی‌های داخل لوله را حرکت می‌دهد. درصورتی‌که فشار هوا بسیار بالا باشد ممکن است باعث ترکیدگی لوله‌ها شود واگر فشار هوا کم باشد ممکن است گرفتگی لوله‌ها رفع نشود. بنابراین متخصصین باید با دقت و تمرکز بالا از این دستگاه استفاده کنند. متخصصین لوله بازکنی سازمان برنامه تهران دارای تجربه بالا هنگام استفاده از این دستگاه هستند که می‌تواند باعث راحتی و آسودگی خیال شما عزیزان شود. 

لوله بازکنی با استفاده از تلمبه دستی

یکی از روش‌های مناسب برای بازکردن گرفتگی‌های سطحی و ضعیف در لوله فاضلاب ساختمان، استفاده از تلمبه دستی است. این روش بسیار ساده بوده و فقط پاسخگوی گرفتگی‌های سطحی می‌باشد. لوله ‌بازکنی با تلمبه دستی برای رفع گرفتگی سینک ظرف‌شویی، راه‌آب حمام و آشپزخانه و بازکردن چاهک مناسب است. طریقه کار با تلمبه دستی به این‌ صورت است که قسمت لاستیکی تلمبه را روی دهانه چاه قرار می‌دهید و سپس شروع به تلمبه زدن می‌کنید تا راه‌آب باز شود. هنگامی‌ که دسته تلمبه را بالا و پایین می‌کنید، هوا با فشار به داخل مجرا لوله وارد می‌شود. سپس اجسامی که باعث گرفتگی شده‌اند به حرکت درآمده و لوله باز می‌شود.

رفع گرفتگی لوله با دستگاه لوله بازکنی سازمان برنامه

معمولا هنگام گرفتگی لوله اولین‌ کاری که بسیاری از افراد انجام می‌دهند، استفاده از اسیدهای لوله بازکنی است. البته این کار علاوه‌ بر آسیب و ضربه به لوله، باعث پوسیدگی آن‌ها می‌شود. محلول‌های شیمیایی داخل لوله‌های فاضلاب را می‌سوزانند و به‌ مرور زمان باعث سوراخی و از بین رفتن لوله‌ها می‌شوند. بنابراین هنگامی‌ که گرفتگی شدید باشد، باید از فنرهای لوله بازکنی استفاده کنید. استفاده از این فنرها هیچ آسیبی به لوله وارد نکرده و قسمت‌های داخلی فاضلاب را تمیز می‌کند.

مزایا دستگاه فنرزنی

دستگاه فنرزنی به دلیل عدم آسیب به لوله‌ها مزایا فراوانی دارد. ازجمله مزایا دستگاه فنرزنی میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 • جابجایی آسان و وزن کم نسبت‌ به قدرت بالا برای چرخاندن فنرها
 • تمیز کردن قسمت‌های داخلی لوله بدون آسیب به دیواره فاضلاب
 • استفاده از برق شهری و عدم آسیب به یخچال و تلویزیون
 • قابلیت اتصال سرفنرهای مختلف به‌ منظور رفع انسداد لوله‌های سخت و سیمانی
 • نظام‌های قوی با ساییدگی بسیار پایین
 • داشتن کلید چپ‌گرد و راست‌گرد به‌ منظور چرخش خودکار فنر به داخل و بیرون
 • قابلیت استفاده در شب به دلیل داشتن صدا بسیار کم و عدم سلب آسایش همسایگان

لوله بازکنی سازمان برنامه

فنرزنی سرویس‌ های بهداشتی در سازمان برنامه

یکی از بهترین راه‌های باز کردن لوله فاضلاب سرویس بهداشتی، فنر زنی لوله توالت فرنگی ایرانی و فرنگی است. فنر می‌تواند هر چیزی که در چاه افتاده و مانع عبور آب از لوله می‌شود را به‌ سادگی رفع کند. لوله بازکنی توالت ایرانی و فرنگی به یک متخصص باتجربه و حرفه‌ای نیازمند است. جنس توالت‌های ایرانی و فرنگی از سرامیک بوده و به‌ همین دلیل استفاده نادرست از فنر موجب می‌شود که توالت دچار آسیب شود. متخصصین لوله بازکنی سازمان برنامه از فنرهایی با متراژ مناسب برای باز نمودن انواع گرفتگی‌های توالت‌های ایرانی و فرنگی استفاده می‌کنند. به‌ همین دلیل دغدغه‌‌ای برای بازکردن گرفتگی لوله نداشته باشید. شما می‌توانید در صورت وقوع هرگونه مشکل با دکتر لوله بازکنی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید.

نحوه اجرا لوله بازکنی سرویس بهداشتی به این صورت است که ابتدا متخصص پس‌ از بررسی علت و محل گرفتگی فنر را به دستگاه وصل کرده و سپس سر فنر را درون لوله قرار می‌دهد. سپس دستگاه را روشن کرده و با چرخاندن فنر به‌ صورت دورانی هرچیزی که داخل لوله‌ها گیر کرده‌ است را رفع می‌کند و مسیر خروجی فاضلاب باز می‌شود. دستگاه‌های جدید با فناوری جدید باعث کثیفی بیش از اندازه نمی‌شوند و فاضلاب به جایی پخش نمی‌شود. در نتیجه لوله بازکنی با کمترین کثیف‌کاری انجام می‌گیرد.

لوله بازکنی در سازمان برنامه شبانه روزی با رعایت نکات بهداشتی

شرکت لوله بازکنی سازمان برنامه دارای متخصصینی است که سابقه بسیار بالایی در این حوزه دارند. این شرکت همواره سعی کرده تا با ارائه باکیفیت کار به مشتریان خود، رضایت آن‌ها را جلب کند. لوله بازکنی سازمان برنامه به‌ منظور حفاظت از جان مشتریان عزیز خود و حفظ بهداشت منازل و ساختمان‌ها کلیه نکات بهداشتی را در حین ارائه خدمات رعایت می‌کند. تمام مراحل انجام کار لوله بازکنی توسط لوله بازکنی در محیط‌های سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه با حداقل کثیف‌کاری انجام می‌شود. متخصصین این شرکت همواره تلاش می‌کنند تا بهداشت را حین انجام کار خود رعایت کرده و از آلودگی محیط جلوگیری کنند. همچنین تمامی تجهیزات مورد استفاده توسط متخصصین این تمیز هستند و پس از هربار کار آلودگی آن‌ها برطرف می‌شود.

شما عزیزان از خدمات ویژه لوله بازکنی امیرآباد لوله بازکنی یوسف آباد هم میتوانید بهره ببرید.

ارزانترین خدمات و فوری تضمین بافاکتور رسمی و نرخ اتحادیه
رفع گرفتگی انواع لوله سازمان برنامه بدون کوچکترین کثیفی با دستگاه های بروز
زمان اعزام سرویسکار چقدر است؟ پس از دریافت ادرس پستی زیر 15دقیقه
خدمات تخلیه چاه با ماشین با ماشین های 12هزار و 6هزار لیتری
بازکردن انواع لوله در سارمان برنامه پمپ تراکم هوا و فنر ودستگاه های باد

سخن پایانی

گرفتگی لوله فاضلاب به‌ خصوص برای منازل و ساختمان‌هایی که چند سالی از ساخت آن‌ها گذشته باشد بسیار رایج و اجتناب‌ناپذیر است. به‌ همین‌ علت توصیه می‌کنیم از روش‌های خانگی لوله بازکنی به‌ منظور رفع گرفتگی لوله استفاده نکنید و از متخصصین مجرب در این حوزه کمک بگیرید. شما به‌ راحتی می‌توانید درخواست خود را برای لوله‌ بازکنی از طریق دکتر لوله‌ بازکنی ثبت‌ کنید. همچنین می‌توانید با برقراری ارتباط با لوله بازکنی سازمان برنامه از خدمات این مجموعه استفاده کنید. کلیه متخصصین این مجموعه تلاش می‌کنند تا با ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود رضایت آن‌ها را جلب کنند. به یاد داشته باشید که استفاده از روش‌های پیشگیرانه به منظور جلوگیری از گرفتگی لوله، همواره به شما عزیزان پیشنهاد می‌شود. کمک‌گیری از متخوصصین حرفه‌ای سبب می‌شود که کار به‌صورت تخصصی و بدون ایراد انجام گیرد و تا مدت طولانی به لوله بازکنی نیاز پیدا نخواهید کرد

4.2/5 - (5 امتیاز)
2 پاسخ
 1. Ahmd mohmdi
  Ahmd mohmdi گفته:

  عالی هستید از معدود شرکتهایی بودید که نکات بهداشتی رو رعایت
  کردید .
  فنرزنی لوله و رفع گرفتگی حمام به خوبی انجام شد در کل رضایت
  داشتیم مرسی 🙏🌹🌻

  پاسخ
 2. علوی فر
  علوی فر گفته:

  سلام برای گرفتگی توالت ایرانی تماس گرفتیم کارتون تمیز بود فنرزدن لوله بدون کثیف کاری انجام شد تشکر از خدمات دکترلوله بازکنی✅

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *